yerli kurusıkı tabancalar için yardım !!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yerli kurusıkı tabanca almak istiyorum fakat kurusıkı tabancalar hakkında pek bilgim olmadığından yardımınız gerekiyor..sağlam bir yapıya ve güçlü ses veren tabanca varmı yerli modellerimizde ? mesela gözüme çarpan ekol fırat magnum , ekol aras magnum ve yerli yapımı desert bunlardan hangisi iyi?

• Official Post

arkadaşlar kimsenin kurusıkı hakkında bilgisi yokmu :him:s

Forumumuzda kurusıkı satılık ilanı vermek bile yasak, forumdaki üyelerimizin geneli kuru sıkılara karşıdır.

• fakat mustafa bey kurusıkı hakkında daha önce konular açılmış :him:s !! o yüzden bende yardım almak istedim.. hatta travmatik silahlardan bile bahsedilmiş..

• Official Post

Yanlış anlaşılmasın, ben kurusıkı hakkında yazmanız yasak demedim, üyelerimizin ilgisi az dedim ^^

• Kurusıkı silah çok akıl karı değil bence. Bende alman malı vardı bi tane, dağıldı gitti. Yerli kurusıkılarda ne kadar sağlam olur bilmem. Ama illa alacaksanız; sakın desert eagle almayın. Gerçeği 2 kilo kurusıkısı 3 kilo, ve çok çabuk dağılıyo.

• Deserteaglenin tipini hiç sevmiyorum.Babamda baretta var çok güzel görünüşü var..

• ( Forumumuzda kurusıkı satılık ilanı vermek bile yasak ) cümlesinden dolayı yanlış anlamış olabilirm mustafa bey !! desertlar gerçekten sağlam görünümlü ama çabuk dağılacağını tahmin etmiyordum..birde ekol aras magnumlar var desenli modelleride çok güzel baya kararsız kaldım :him:s

• Bende yeni yasaya uygun walther cp99 war kitap gibi ^^ ithal tabancalardan almaya başlayın. Fırat Magnum diye bi tabanca war çakma f92 gibi bişeyde anlamı nedir ki kurusıkının artık :) 2 ay önce yasa çıktı yakında havalılar ve oyuncak her tüfek için geçerli olacakmış taşımak adresten farklı bir yerde bulundurmak yakalatmak göstermek vs. herşeyi yasak :) sürekli para cezasından sonra hapise kadar gidiyor turuncu çizgili bile olsa ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• daha önce silahçıda çalışmış biriolarak size Blow f 92 modelini öneriyorum kesinlikle tutukluk yapmayacağını garanti ederim ses mermilerinde konik daralan namlusu yüzünden 2,5mt tahrip gücü olan cs gaz mermilerinde 6 mt menziliolan işaret fişeği atabilen ve baretta 92f takliti olan bi silahtır

Elimizde 2 tane tabanca var ve ilki 60 mermiden sonra tetik düşmedi sıfır tabanca ^^ Silah metal bile değil çok değişik bir dökümü varmış.

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

• silahlarınızın markası ne acaba ? özellikle 60 atıştan sonra iptal olanın :)

• Blow f92 siyah kenarlarında beyaz yazıyla yazılmış f92 yazıyor ben yere düşüp kırılan kurusıkıya şahit oldum ;şrofls;. tavsiyem sadece size zoraki olabilir

ankarateam.png

• gerçekten herkesin ayrı görüşleri var.. blackdevil arkadaşımızda çok iyi bir tabanca olduğunu söylüyor :him:s

• alın bir tane ekol viper keyfinize bakın . silah toplu ve topu çelik. mıknatıs tutuyor. ve oldukçada kaliteli ve ucuz .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Ekol Viper 4,5" nikelaj :) .50 magnum gibi duruyor ;grin;

ankarateam.png

• alın bir tane ekol viper keyfinize bakın . silah toplu ve topu çelik. mıknatıs tutuyor. ve oldukçada kaliteli ve ucuz .

ekol viper 4.5 " alacam bugün yarın topunun o girdiği yerdeki düzenek metali aşınacak gibimi bir resimde dikkatimi çekti de..

• bende şarjörlü bi tabanca almak istiyorum ama kimsenin tam sağlıklı bilgisi yok kurusıkı tabancalar hakkında :wacko: