GAMO CFX ROYAL ( 4,5) almayı düşünüyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • GAMO CFX ROYAL ( 4,5) almayı düşünüyorum sizlerinde fikirlerinizi almak istedim.dürbün olarakta 3-9-40 gamo dürbün sizce verilen paraya değermi yoksa pcp bir tüfekmi almalıyım?pcp derseniz ne alabilirim bu paraya?

• cfx güzel tüfek. isabetli fakat gücü bir yerden sonra yetersiz kalıyor. o fiyata AT 44 ler var. Bence daha mantıklı.

Gamo CF-X 4.5mm + 3-12x44 AOE optima ;box;x
    Kalem, fırça, mermer nedir birer oyuncak,
    Şaheserler süngülerle yazılır ancak!

bursateam.png

• Aynı dürbün ve silah kombinasyonunu kullandım. cfx modifiyeye kapalı bir silah. Ben yapılabilecek hemen herşeyi yaptım ama güç olarak yetersiz ve piston hacmi düşük bir silah. İsabetliliği ise gayet tatmin edici. 10m de grup yapmanın bir anlamı yok zira sadece 1 delik oluyor. Bütçenizi bilmiyorum ama eğer 750-1000 TL gibi bir bütçe ayırırım diyorsanız ikinci el gayet temiz diana lar var forumda satılık olarak. Hem güç hemde isabet olarak doyurucu olacaktır. Hatta 1000 üstüne çıkarım diyorsanız ki bence en iyisi bu olur, bir 350 magnum veya 460 magnum işinizi görecektir.

• Sıfır gamo almayın.
    Herkese diyoruz bakın forumda şöyle temiz dianalar var diye hatta linklerini bile önünüze koyan arkadaşlarımız var.Alın bir 2.el diana torununuzda kullansın. :D
    Ama illede gamo alacaksanız benim önerim hunter440 tır.

• Herkese diyoruz bakın forumda şöyle temiz dianalar var

bunu dianalar değil bütün tüfekler için yaparsak hem silahı elden çıkaran hemde alan karlı çıkar.zaten silahıyla ilgili sorunu olan siteye yazıyor.böylece silahı ikinci el alacak kişi ufak bir araştırmadan sonra silahın geçmişini öğrenir.

• Sıfır cfx 2.el iyi bir diana alabilirde o yüzden.
    Ne diyim 2.el mod 125 almı diyim?

• Benim şahsi düşüncem ''Gamo almayın!'' g;$i

Belki ürettikleri silahlar fena değil ama servis olarak oldukça zayıflardı en son. Yani sırf servis anlayışıyla bile sizi hobiden soğutabilirler.
    Bence o yüzden forumda 2. el bir diana bakmanız daha isabetli olabilir.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• arkadaşlar görüşlerinizi dikkate alarak 2.el bir diana almaya karar verdim mod 52 sizce nasıl bir tercih olur ?

• iyi olur. Yandan kurma, sağlam bir silah.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• calibre 5,5 olursa mükemmel olur.

:love: Diana Mod 54 (5,5)[b][i] + Sports Match Dampa+optima 3x12x44 dürbün

• Mod 52 çok güzel bir seçim olur. :thumbup:

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• bencede mod 54aırkıng 5.5

kral bull pup .22