STOEGER X20 Yİ AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPAÇIKLI VE ORJİNAL DÜRBÜNÜYLE ALMAYI BAŞARDIM.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • :) ben sana stoeger ile nasıl bi grup olacağını söyleyim ....5 atışta 6 tane delik, hepsi de birbirinden farklı yerde :) :)

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• :) ben sana stoeger ile nasıl bi grup olacağını söyleyim ....5 atışta 6 tane delik, hepsi de birbirinden farklı yerde :) :)

Çok mu istikrarsız atışları?

Yemezler Mustafa ;) bence doğru pellet ve doğru dürbün ayarı ile çok istikrarlı grupmanlar olacak

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• Bence bu fiyata alınabilecek en güzel vede en kaliteli tüfegi almışsın ;d; hayırlı olsun kazasız belasız atışlar dilerim böyle giderse stoege fiyatları artar gibime geliyor ... ^^

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Fiyat-Performans eğrisi en iyi silah bence. hayırlı olsun.

• takılıyorum yaa:)....öyle olsa hem kendim arayıp almam hem sitedeki arkadaşlara tavsiye etmem...alet çok iyi herzaman herkese tavsiye ederim...

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

Sen atarsan olabilir de, Sıla atarsa sanmam... ;kihhik,8o;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

Azcık destekli sallayın... ;director; :thumbdown: ;tacli# stoeger güzeldir..
    Bu arada bugün bir arkadaşıma zehri damardan verdimm.. ;şrofls;.
    Gittik mod 95 sas aldık ona.. x;.z Tüfek işçilik olarak dandik ama güçlü , hafif ,fazla tepmiyor, ayrıca tetiği bana yumuşak geldi , isabetliliğini deneyemedik ama namlu iyi görünüyordu.

• Azcık destekli sallayın... ;director; :thumbdown: ;tacli# stoeger güzeldir..
    Bu arada bugün bir arkadaşıma zehri damardan verdimm.. ;şrofls;.
    Gittik mod 95 sas aldık ona.. x;.z Tüfek işçilik olarak dandik ama güçlü , hafif ,fazla tepmiyor, ayrıca tetiği bana yumuşak geldi , isabetliliğini deneyemedik ama namlu iyi görünüyordu.

mod 95 i 4.5 mm yoksa 5.5 mm aldınız merak etdim ..?

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• 5.5 aldırttım :rolleyes: X]#+,
    Ben bu tüfeğe 4.5 luk gider diyordum ama iyiki 5.5 luk almışız.

• Herkese tekrar tekrar teşekkür ederim. Daha hiç atış yapmadım masanın üstünde kutusunda duruyor ben ona o bana bakıyor. İlk atışımı 12 Eylül Ankara buluşmasında değerli üstadlar ve değerli arkadaşlarımızın yanında yapacam.

Yarında balıkçıoğlu hanından ikinci el bir tripod alıyım diyorum. Buluşmada diğer tripodlara bakar nasıl bir düzenek kuruluyor incelerim. Pazar günü memlekete giderkende takım çantamı, matkabımı, gerekli malzemeleri alır giderim düzeneği orda kurarım.

Yanlız bir şey sormak istiyorum arkadaşlar; Yukarda belirttiğim gibi aldığım yerde gamo pellet yoktu. Ankara da yaşayan arkadaşlar siz gamo pelletleri nerden alıyosunuz. Ekonomik fiyata satan ve selamınızla gideceğim bir dükkan söyleyebilirmisiniz. Yarın bu işi halletmem gerekiyor. Gamo ts10 pellet kesin alacam birde 10-20 metreden grupmanlar için tavsiye edebileceğiniz pelletler hangisi (fx pelletlerin kalitesini biliyorum ama biraz pahalı geldi şimdilik düşünmüyorum.)

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• gamo pelletler genelde tutturabildikleri fiyata satıyorlar. Dışkapı'da mağazalara sorup fiyat karşılaştırıp alın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Arkadaşlar,

Stoeger X20 hakkında yazdığınız yorumların hepsini okudum ve genel olarak iyi bir ürün olduğu yazılıyor. Herşey güzel hoş da en basta ilker arkadaşım Stoeger için Beretta'nin yan sanayisi demiş. Bu piyasada yaşadığım deneyimler ve bilgiler doğrultusunda bildiğim kadarıyla Stoeger Beretta'nın Türkiye markasıdır. Aynı zamanda Istanbul Dudullu'da fabrikaları da var.

Saygılar

• Arkadaşlar,

Stoeger X20 hakkında yazdığınız yorumların hepsini okudum ve genel olarak iyi bir ürün olduğu yazılıyor. Herşey güzel hoş da en basta ilker arkadaşım Stoeger için Beretta'nin yan sanayisi demiş. Bu piyasada yaşadığım deneyimler ve bilgiler doğrultusunda bildiğim kadarıyla Stoeger Beretta'nın Türkiye markasıdır. Aynı zamanda Istanbul Dudullu'da fabrikaları da var.

Saygılar

Yan sanayi derken Barettanın Türkiyedeki stoeger fabrikasını satın aldığını ve kendi deneyimleriyle kaliteli ürünler ürettiğini demek istemiştim. Bu bilgiyi bana tüfeği aldığım yer olan Baretta ve Stoeger bayisi verdi. Zaten www.vursan.com.tr den stoeger sekmesine tıkladığımız zaman bu bilgileri görüyoruz.

Şöyle söyleyim benim dayım yılların avcısıdır elinden bir sürü tüfek geçti ama havalı tüfeklere biraz yabancı fakat dün stoeger x20 mi gösterdim biraz inceledi malzeme kalitesini iyi buldu. İyiymişbu dedi bir tanede benmi alsam dedi.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Stoger' in istanbul' da fabrikası olabilir ama x5,x10,x20' nin üretiminin çin' de yapıldıgını biliyorum ama çin üretimi diye kötü birşey gelmesin aklınıza fiyat/kalite açısından güzel bir tüfek... ;tufey#

• Stoger' in istanbul' da fabrikası olabilir ama x5,x10,x20' nin üretiminin çin' de yapıldıgını biliyorum ama çin üretimi diye kötü birşey gelmesin aklınıza fiyat/kalite açısından güzel bir tüfek... ;tufey#

Dünyanın en kaliteli firmaları en kaliteli mallarını artık Çinde yapıyor.(Dikkat!!! yapıyor, yaptırıyor değil) Çünkü işçilik ucuz olduğu için işçiliğe az para ayırıp tüm paralarını daha iyi malzeme kalitesi ve argeye ayırıyorlar.

Şunun iyi bilinmesi ve ayırt edilmesi lazım;
    KALİTELİ BİR FİRMA ÇİNDE ÜRETİM YAPIYORSA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEZ KALİTESİ ARTAR. FAKAT ÇİNLİ BİR FİRMAYA ÜRETİM YAPTIRIYORSA KALİTESİ DÜŞEBİLİR.
    Çinde üretim yapmakla Çinliye üretttirmek arasında dağlar kadar fark var.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Çin'de üretim yapılıyor ama getiren yer neresi?

Servise Çin'e yollamıyacağız herhalde tüfeği?

• Dünyanın en kaliteli firmaları en kaliteli mallarını artık Çinde yapıyor.(Dikkat!!! yapıyor, yaptırıyor değil) Çünkü işçilik ucuz olduğu için işçiliğe az para ayırıp tüm paralarını daha iyi malzeme kalitesi ve argeye ayırıyorlar.

Şunun iyi bilinmesi ve ayırt edilmesi lazım;
    KALİTELİ BİR FİRMA ÇİNDE ÜRETİM YAPIYORSA KALİTEDEN ÖDÜN VERMEZ KALİTESİ ARTAR. FAKAT ÇİNLİ BİR FİRMAYA ÜRETİM YAPTIRIYORSA KALİTESİ DÜŞEBİLİR.
    Çinde üretim yapmakla Çinliye üretttirmek arasında dağlar kadar fark var.

Stoger' in kalitesinde herkez hem fikir bunda bir sorun yok bende kaliteli oldugunu hakkını veren bir tüfek oldugunu kabul ediyorum ;d; Demek istedigim sadece Türk malı olmadıgı ülkemizde üretilmedigi idi....