12 Eylül 2009 Buluşması...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• Ayrıca Erdem abi ;
    Gelebilirsem X]#+, Makinayıda getiriyim.Sen makinanı hala almadıysan kurcalarsın... Yada kısaca gösteririm sana..

dün aldım, Kadir sağol.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• İyi günlerde kullan Kamuran :thumbup: , hayırlı olsun.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bu gün Atilla Komutanım ile atışa yayla ya gittik :P ama ne yayla eve 500metre ;şrofls;. hani şu gözümün kaldığı fx glad varya,onu Atilla komutanım almış :) almasam bile kullanma fırsatı buldum ;tacli# çok değerli bir insan Atilla abi :) sizlerden de bahseddi Atilla abim :) orda olmayı isterdim ama atış yeriniz çok uzak be yahuuu ;şrofls;.

Serdar, ve Birol,kardeşlerim ile geçtiğimiz hafta larda tanışmışktık, Atilla abim ile sezonu kapatacağım sanırım ankara ekibin den :) sezon bitiyor bayram var önümüz de, okullar açılacak teleşeşi ile artık bu taraflara pek gelen olmaz,yolu düşen tüm silah arkadaşlarımı beklerim :)

saygılarımla

• Erdem abi sen ne aldın 8o

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hayırlı olsun abi güle güle kullan, hani eos 1000 alıcaktın ?

AA S410 5,5

• Hayırlı olsun,,iyi günlerde kullan.. ;d; ...buluşmada testini yaparız kaç fps atıyor...Krono olarak kullanılabilirmi?..Beğenmez isen hedef olarak kullanabilirmiyiz ?Murat butradaysa beğenmeyenlerin mallarına 50 tl.veriyordu buna ne fiyat biçer acaba ;kihhik,

A Takımı Üyesi

• Güle güle kullan Erdem Abi.
    Kamuran Abi senin de dürbün hayırlı olsun. Buluşmada alıkoyarım bir süre yalnız, söyleyeyim. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• hayırlı olsun abi güle güle kullan, hani eos 1000 alıcaktın ?

o sonra hayırlısıyla .

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Katılanlara zevki, isabetli atışlar dilerim. Bu hafta yokum.

Röhm Twinmaster Top M RE .177 (Air Stripper)
    Hatsan Mod 125 .22 (Oriental 6-24x44)
    Gamo Cfx .177 (W&S 3-9x44)
    Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Elimdeki araçları kiraya verdiğim için katılamıyacağım ama yolu Gazi Osman Paşadan geçecek olan varsa yol parasınada ortak olurum o zaman gelebilirm. cep tel 0533 366 94 76 Görüşmek üzere gelemiyecek olursam herkeze iyi atışlar.

• Ben malesef yokum, bu ara pek keyfim yok. Kasığımda gençlikten beri fıtık var ve bu aralar biraz beni zorluyor. Tüfeği spor olsun diye pompayla dolduruyordum o da azdırdı, scuba almanın zamanı geldi gibi.

Belki PS'da muhabbete gelirim

Tüm arkadaşlara selamlar iyi eğlenceler

• Büyük geçmiş olsun , sendekide iyi cesaretmiş, fıtıkla pompa yapmak. Acil şifalar dilerim.

AA S410 5,5

• Geçmiş olsun,,,Fıtığı olanlar pompayla zorlanmasın..scubamız var.Daha öncede söylemiştim..tüpü olmayan arkadaşlar buluşmalara gelmemezlik etmesin..benim tüp oradaysa herkes kullanabilir..Bazı AT44 lere bendeki dolum ucu uymuyor kendi dolum uçlarını getirirlerse..tüpe takar doldururuz..

A Takımı Üyesi

• İyi dilekler için teşekkür ederim bu bela bir kayboluyor sonra aniden nüksediyor, artık bir doktora görünüp çaresine bakacağım. Osman abi tüp dolum teklifi için ayrıca teşekkürler.

• Tüp yoksada telaşa gerek yok, ben varım. Pompa varsa her türlü silaha hava basarım.

Hele bir sen uykudan gözünü yırt, gel de... Hava nasılsa basılır... :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hele bir sen uykudan gözünü yırt, gel de... Hava nasılsa basılır... :D

Sevgiler,

;rofl.; ;lol; #hims bence uyanamaz Cem abi

yarın başka bi işim olduğu için gelemiyorum buluşmaya katılan herkese iyi eğlenceler dilerim ;grin;

Weihrauch Hw 45 maccari .22

ROBÜST ÇİFTE 16.

;avci;

ankarateam.png