Ankarada nerden gamo pellet alabilirim.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara da yaşayan arkadaşlar siz gamo pelletleri nerden alıyosunuz. Ekonomik fiyata satan ve selamınızla gideceğim bir dükkan söyleyebilirmisiniz. Yarın bu işi halletmem gerekiyor. Gamo ts10 pellet kesin alacam birde 10-20 metreden grupmanlar için tavsiye edebileceğiniz pelletler hangisi (fx pelletlerin kalitesini biliyorum ama biraz pahalı geldi şimdilik düşünmüyorum.)

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• Onlara yarın bakıyım belki sürekli aldığınız yerler varsa daha iyi olur.

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Temiz ve ucuz olanı nerdeyse ordan alın.

Teşekkür ederim.

-HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

• Niye almaya gidiyorsunuz ki yatagundan istediğinizi alın kapınıza kadar gelsin g;$i başka sitelerde olabilir ama daha sonra paketleme hatasından dolayı pelletler ezilmiş kutu yamulmuş gibi şikayetleriniz olmayacaktır ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Bencede yatagun alışverişi en uygunu. Fx pelet pahalı değil ayrıca. 500 lük kutu at at bitmiyor. Hedefi vuramadığınızda sorunun peletten olmadığını kesin biliyor olmakta cabası. Ayrıca gördüğüm tek gerçek Gamo pelet yatagundan aldıklarım.

• Yatagundan yaptığımız alış-verişlerde, ödemeyi kapıda yapmamız mümkün mü?

• yatagunda sepet oluşturup satın almadan önce ürünün kargo bedelinin ne kadar olduğunu görmek isterdim doğrusu, kargo bedeli gözükmeden insan alışverişe karar veremiyor, kargo bedelini sistem müşteri adresine göre otomatik hesaplayamıyormu? hesaplasa bile bunu ilk aşamada gösterebilmek mümkünmüdür acaba?

• Official Post

Yatagundan yaptığımız alış-verişlerde, ödemeyi kapıda yapmamız mümkün mü?

Bu uygulama silah için geçerli olamıyor, bu yüzden maalesef olamıyor.

yatagunda sepet oluşturup satın almadan önce ürünün kargo bedelinin ne kadar olduğunu görmek isterdim doğrusu, kargo bedeli gözükmeden insan alışverişe karar veremiyor, kargo bedelini sistem müşteri adresine göre otomatik hesaplayamıyormu? hesaplasa bile bunu ilk aşamada gösterebilmek mümkünmüdür acaba?

Sepetten sonraki sayfalarda ürün kargo bedelleri ve kargo seçenekleri mevcut, yani satınalma yapmadan önce bu dediğinizi görebiliyorsunuz.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Ankara da yaşayan arkadaşlar siz gamo pelletleri nerden alıyosunuz. Ekonomik fiyata satan ve selamınızla gideceğim bir dükkan söyleyebilirmisiniz. Yarın bu işi halletmem gerekiyor. Gamo ts10 pellet kesin alacam birde 10-20 metreden grupmanlar için tavsiye edebileceğiniz pelletler hangisi (fx pelletlerin kalitesini biliyorum ama biraz pahalı geldi şimdilik düşünmüyorum.)

İlker, silahı satın aldığın yerde yokmu? Oradan al bence...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."