evanix hunting master 2

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • garip olanda o görüntüsünden baska hiç bir fark yok acıklamalarında

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• Eunjinn miydi neydi bir pcp vardı.....Bana sanki onun çakması gibi geldi.Çift tüplü gibi görünüyor.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Tüfeklerin tüp hacmi arttıkça tipleri bozuluyor, üstteki model, tüfekten ziyade pellet fırlatma makinesine benziyor.

• Tüfeklerin tüp hacmi arttıkça tipleri bozuluyor, üstteki model, tüfekten ziyade pellet fırlatma makinesine benziyor.

Üzerinde biraz çalışılırsa "bombaatar" gibi bir hava da verilebilir... O zaman şekil olur mu? :thumbup:

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Üzerinde biraz çalışılırsa "bombaatar" gibi bir hava da verilebilir... O zaman şekil olur mu? :thumbup:

Sevgiler,

Hakikaten pek çirkin bir tüfek. Hele önden tüpün altı tepsi gibi gözüküyordur. ;şrofls;.

Bulent Hamurculu

FX Gladiator (5.5 mm) + Centerpoint 8-32X56 Powerclass + Tasco 6-24 x 50

Scuba tup 10 lt

ankarateam.png

Bunu çok sevdim. Havalı Silahveya air gun neymiş yaw
    bunlara bundan kellü pellet fırlatma makinesi denile. ;d;

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• yeni ar6 benim hoşuma gitti doğrusu, ama namlu tüplerin üzerinde kelebek konmuş gibi durmuş, insan hangisi namlu hangisi tüp ilk bakışta farkedemiyor. ikinci modelse fx royal 400 ü beğenmeme rağmen hiç hoşuma gitmedi, tüp şey gibi çıkmış, biraz daha kundağa girip dolgun bi görüntü olabilirdi, hele namlu ahllah muhafaza tüf tüf gibi, silahın üzerinde zayıf kalmış, namlu ceketlense daha iyi olabilirdi.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Açıkçası tüpün orda BİDON gibi durması hoşuma gitmiyor.Şöyle namlu ucuna kadar uzatsalar ve normalden biraz daha çaplı yapsalar 400cc ye ulaşır gibime geliyor.

• Açıkçası tüpün orda BİDON gibi durması hoşuma gitmiyor.Şöyle namlu ucuna kadar uzatsalar ve normalden biraz daha çaplı yapsalar 400cc ye ulaşır gibime geliyor.

bence de öyle. ha 320 cc ha 400 cc. ya önceki halini biraz kalınlaştırsalar, ya da bunu kibarlaştırsalardı orta halli ve daha güzel olurdu. :thumbup:

• her 2 evanix te tipsizlikten 6 ay değil, 6 yıl kadar yatarlar gibime geliyor.

* FX Gladiator DA + Nikko Stirling Platinium Nighteater 30 (10-50x60FT)

• tüp daha ince ve uzun olsa namluyla simetrik olur du . kundak da bence güzel ozaman uyumlu olurdu diye düşünüyorum.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Çok güzel gözüküyor. Ancak şöyle olsa daha güzel olurdu diye düşünüyorum:

[Resim Engellendi: http://img10.imageshack.us/img10/4584/4pgqcjmh.gif]

Pek belli olmamış ama aslında namlu ceketi olsun izterdim hacim ve ahşapın görünüşünden başka.