Smith Wesson kuru sıkı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar,

kullanımdan ziyade görünüş için yani model için Smith Wesson tarzı 6 patlar uzun namlulu kuru sıkı varmı önerebileceğiniz..

• Röhm' ler var ama biraz pahalı. Alternatif olarak Voltran'lar düşünülebilir.

+1 Mustafa doğru söylüyor ama tavsiyem blow magnum 5 patlar ;şrofls;. 2 tane alın bide kemer sırayla saydır süper oluyor çokda ucuz 70 -80 civarı 500 liradan daha iyi ^^

Kaplumbağaya dikkat et. Ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerliyebiliyor. "James B.Conont"

ankarateam.png

Bizde bilirdik sevgilimize karanfil almayı lakin; aç idik yedik karanfil parasını.. ;kffx;

Playstation Portable 2000 - 3000 oyunları bulunur...(Yeni çıkanlar- çıkmışlar)

• Ekol Viper 6" bulabilirseniz. Haznesi 5 değil 6 adettir.

Röhm Twinmaster Top M RE .177 (Air Stripper)
    Hatsan Mod 125 .22 (Oriental 6-24x44)
    Gamo Cfx .177 (W&S 3-9x44)
    Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• valla ben 6 patlarların güvenliğine pek güvenmiyorum....onun için smith wesson da kararlı değilsen desert eagle öneririm....bende var ve çok memnunum...kaliteli mermi ile çok zevkli ve gürültülü atışlar yapılıyor... yada normal desert yerine baby desert alıp seri atış yapabilirsin...

http://www.youtube.com/watch?v=01bQPJGkiPc

Vursan Stoeger X20 Synthetic + Stoeger 3*9 - 40 dürbün ;tufey#

Nikel Desert Eagle (Kurusıkı) £tabanxalı$

17 aylık Rottweiler.....Asıl tehlikeli olan işte bu...

ankarateam.png

• Sadece görünüş amaçlı olarak düşüncenize katılıyorum, müdafaa amaçlı ise çok yanlış bir seçim olur.Kurusıkı konusunda en iyi marka Erma, Röhm ve Reck dir.Her üçü de Alman markasıdır.İçlerinde gerçeğe en çok benzeyeni Erma yapımı Smith Wesson Chief Special( 5 li Smith ) dır.Tahtakale de bulmanız zor, son zamanlarda hiç rastlamadım.Karaköy vapur iskelesinin arka sokağında ki silahçıya ve Ümraniye de bulunan Meydan Av şubesine bakın derim.Yeni çıkan yasa gereğince kurusıkı imalatı ve satışı çok yavaşladı yani bu pazar kayboluyor.Eskisi gibi ithal yolu ile de kurusıkılar gelmiyor.Toplu istiyorsunuz ama otomatiklerden de düşünüyorsanız 9 mm Heckler & Koch, 9 mm Vector ,9 mm Walter PP en iyi çalışanlarıdır.Tabi Alman yapısı 3 markadan olmak üzere. ½bay£bay`;

• Görünüş amaçlı istiyorum evet arada patlatırız ama :)

Röhn fiyatı bana göre değil maalesef diğer lerini araştırıyorum..

Ayrıca Normal silahlarda toplu tabanca tutukluk vs gibi yönlerden daha iyi derler tutukluk asla olmaz diye.

• EKOL VIPER 6" veya 4.5" gayet güzel şık duruyorlar...

Fiyatlarıda iyi..Eminönünde nereden bulabilirim bilen varmıdır acaba?

Birde bunların attığı kaç mm mermi magnum tipi uzunlardan atabilen varmı daha güçlü ses yapar :)

• 9mm kullanıyor.

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Bende bulunan Ekol Viper 6" . Üzerinde 9mm R./P.A.K yazıyor ve 9mm P.A.K. kullanıyor.

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Kaç lira fiyatları tam biliyormusunuz?

Alırken yanında neler veriliyor hediye mermi falan varmı?

Mermiler kaçlık kutuda kaç liradan başlar bilginiz varmı?

• Bana 1 kutu mermisiyle gelmişti. Bir alacağı tahsil edemeyince aldıklarımın içinde (Sıfır halde) geldi. 1 kutusunda 50 adet mermisi var. Hiç atış yapmadım. Fiyatı konusunda da bilgim yok ama boşverin almayın derim. Zaten yasalar bu tür silahlar için yeterince ağırken paranızı ne amaçla bu silahı almak için kullanacaksınız? Taşımanız, kullanmanız ciddi sorunlar çıkartabilir, başınız ağrıyabilir. Bu tür silahların kullanımından doğan ciddi tehlikeler hakkında internette pek çok şey yazıldığı için tekraren burada yazmaya gerek yok. Almadan önce bu tür silahların kullanımı, taşıması vs. hakkında insanların yaşadıkları o kötü tecrübeleri lütfen okuyunuz. Sonra tekrar düşününüz.

Daisy Powerline 008 .177
    Webley Typhoon .177
    Gamo Pt-80 .177

• Ben öyle o koca silahı taşımam ki yanımda..

Benim amacım ;

toplu tabanları severim topunu çevirince çııırrr diye ses çıkartması sonra topunu aç kapat falan ve seyirlik olması hoşuma gidiyor..

Arada birde çalışıyormu diye bir kaç atış yaparım,büyük çoğunluk vitrinde durur yani parlatıp.

• yasalar öyle bi hale gelmişki gerçek silah alsan böyle başın ağrımaz :)

• Ben evde tutacağım için sorun olmazda,biryere gidip onaylatmakmı gerek?

• Kardeşim sormuş fiyatlarını 80-100 TL arası eminönünde.

• ama artık 6incler yasaklandı atakarmsda yaptı 2 4 6 olarak 6 yı yasakladılar

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Toplu S&W ile kurusıkı mermi atabilirsiniz sorun olmaz :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776