27 eylül 2009 pazar GEBZE Düzmeşe piknik ve atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba çoğunluk olarak bir buluşma isteği vardı marmara bölgesinde o yüzden bu başlığı açmak zorunda hissettim kendimi
    Gebze Denizli köyünde Düzmeşe piknik alanı var. orada bir buluşma yapmayı düşünüyoruz.

hem muhabbet hem mangal hem de atış yaparız 12 temmuz da bir kaç arkadaş oraya gitmiştik. bayağı eğlenmiştik

gelmek isteyenler aşağıya isimlerini yazsın

1 madmax Mahmut
    2
    [Resim Engellendi: http://img36.imageshack.us/img36/466/indexphpr.jpg]
    atış alanı
    [Resim Engellendi: http://img62.imageshack.us/img62/6848/60940577.jpg]
    sabahleyin buluşma yeri

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen MADMAX ().

• 2. Bendeniz

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Aslında bende istiyorum. Ama şu anda Salya, sümük o biçim gribim. Bayramın ikinci günü de ufaklık hastalandı. Eğer iyileşebilirsem gelirim.
    Buluşma saati kaç ??

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• çok isterdim gelmek
    ama malesef pazar günü işlerimizin yogunlugundan dolayı gelemiyorum ;#^+.

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• Ağlama sil gözlerinin yaşını benide ağlatacaksın. ;(

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• Aslında bende istiyorum. Ama şu anda Salya, sümük o biçim gribim. Bayramın ikinci günü de ufaklık hastalandı. Eğer iyileşebilirsem gelirim.
    Buluşma saati kaç ??

9:30-10:00 gibi gebze otobüs terminalinin orada olursanız oradan hareket ederiz

Gelecek kişiler yanında soda şişesi masa sandalye oturak getirsinler.

• OOfff çok isterdim ama pazar sabahı 4 de çanakkaleye gidiyom bizim baldızı okula ve yurda yerleştirecez...

Umarım katılım olur..

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• OOfff çok isterdim ama pazar sabahı 4 de çanakkaleye gidiyom bizim baldızı okula ve yurda yerleştirecez...

Umarım katılım olur..

ama Klingonlu, buluşma olunca ipe un serdin şimdi :) neyse bizde her haftasonu var, bekleriz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ne kadar üzüldüğümü anlatamam valla

FİLİNTA TEAM

• Ne kadar üzüldüğümü anlatamam valla

keşke baldız Ankara'ya kaydolsaydı, haftasonları sizin hanım onla gezerken sende 1.çamlık-2.çamlık-Paintsign'da bizlerle gezerdin.

iyi olmaz mıydı?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• keşke baldız Ankara'ya kaydolsaydı, haftasonları sizin hanım onla gezerken sende 1.çamlık-2.çamlık-Paintsign'da bizlerle gezerdin.

iyi olmaz mıydı?

;kihhik,;lol;

• Keşke öyle olsaymış valla

ama oraya da gelecem bi gün

Daha hayatımda ankaraya gitmedim... hehehehe

FİLİNTA TEAM

• ama Klingonlu, buluşma olunca ipe un serdin şimdi :) neyse bizde her haftasonu var, bekleriz.

+1 +1 +1
    Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Gelme oasılığım çok çok çok düşük olsada kordinatları navigasyona kaydettim.
    hızlı olarak 74 km bana.

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• son bir kez hatırlatayım belki mesajı okumamış arkadaşlar vardır. yarın saat 10 gibi benzinlikten yola çıkacağız denizli köyüne doğru hareket edeceğiz

gelmek isteyen arkadaşları bekleriz

• Ataşehir'de oturuyorum , civarda arkadaş varsa ve bu saatte hala forum'a giriyosa mesaj atsın alabilirim.Hem tek başına olmazsam kaytarmayıp gelirim bahaneyle.Doğma büyüme İzmitliyim ama Gebze'yi bilmem.Buluşma yeri E5 den İstanbul istikametinden İzmit'e giderken hangi benzinci?

FİLİNTALAR GRUBU

• iyi buluşmalar... ben de gidip yatayım bari 4 de yola çıkacam

FİLİNTA TEAM