27 eylül 2009 pazar GEBZE Düzmeşe piknik ve atış

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İnşallah birdahakine yeni tüfeğimle bende gelecem...

• buluşmamızı bu gün gerçekleştirdik samimi, seviyeli, eğlenceli bir ortam vardı. katılan arkadaşlara ve katılmak isteyen arkadaşlara öncelikle teşekkür ederim 8 kişilik bir buluşma idi zoraki hp 01 ile 10 metre ayakta tek el atış yarışması yaptık tabancanın kabzesi ele iyi oturuyor. bu tabancayla 40 metreden soda şişesi falan kırmak işten bile değil.
    çok fazla resim çekmedim
    [Resim Engellendi: http://img87.imageshack.us/img87/9445/ss859270.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img10.imageshack.us/img10/6756/ss859267.jpg]
    [Resim Engellendi: http://img27.imageshack.us/img27/6940/ss859266.jpg]

• Alan güzele benziyor mahmut canli hedef varmıdı :)

• Alan güzele benziyor mahmut canli hedef varmıdı :)

leş kargası pardon kara şişe çok bir tanesi 1.5 kilo rahat gelir

• leş kargası pardon kara şişe çok bir tanesi 1.5 kilo rahat gelir

şişeler dolu her halde :him:s

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Mahmut uçan şişeleri vurmuş :)

Bu arada marmara teamda aranızda galdyatörü olan varmı mahmut?

• Aylar sonraki ilk buluşma için 8 kişi bence bayaa başarılı

Bu hafta buluşma olurmu acaba biraz uzak da kaçsa gelirim yani

Mollafenari yi biliyorum ayrıca Aydosun adı geçmişti orası daha yakın ataşehir veya üsküdara

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Her ne kadar gelememiş olsam da bu buluşmaların sık sık yapılması güzel olur. Bu konuda Ankaralılara özeniyorum. Adamlara, yağmur yağıyor buluşma sebebi oluyor, Güneş açıyor buluşma sebebi oluyor :) Bizde "tık"yok :(

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Her ne kadar gelememiş olsam da bu buluşmaların sık sık yapılması güzel olur. Bu konuda Ankaralılara özeniyorum. Adamlara, yağmur yağıyor buluşma sebebi oluyor, Güneş açıyor buluşma sebebi oluyor :) Bizde "tık"yok :(

Sizde gladyaör varmış abi askere gitmeden bir görmek nasip olur inşallah buluşmada.

• Bir mani çıkmazsa en kısa zamanda buluşma olduğunda katılmak isterim. 27 Eylüldekinde hastaydım yeni iyileşiyordum üstüne birde o gün misafirimiz vardı. Gelemedim.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.