Fx T12 harikası

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar.çarşamba gün ki girişimimden sonra Mustafa abinin yardımıyla da FX T12 aldım.Dün akşama doğru kargom geldi.heyecanla paketi açınca inanılmaz bir güzellik gördüm.hemen ardından bir pişmanlık hissetmeye başladım.çünkü neden diğer tüfeklerle niye bu kadar uğraştığının pişmanlığıydı bu.Ama sonunda doğru yolu bulduğuma inanıyorum.darısı sizlerin başına . ;tufey# Mustafa abime yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

FX T12 Gamo Matrik 4-16x50 AO
    DİANA Mod 52 5.5mm

• Güle güle kullanın. Hele bir de atışlara başlayın da o zaman keyfi görün.... :thumbup:

S&W 686-6

• iyi günlerde kullan. :)

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• HAyırlı olsun darısı bize artık.

Ahşapmı aldınız?

• İyi günlerde kullanın, hayırlı olsun

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hayırlı olsun, sesi de harikadır.

Ben bir video izlemiştim bir ara pcp tüfek sesi böyle gerçek gibi yankılı çıkıyordu bu pcp lerde hepsinde öylemi yoksa pcp lere moderatörlemi yapılıyor.

• Ben bir video izlemiştim bir ara pcp tüfek sesi böyle gerçek gibi yankılı çıkıyordu bu pcp lerde hepsinde öylemi yoksa pcp lere moderatörlemi yapılıyor.

Moderatörle sesi çok az çıkıyor. moderatörsüz harika bir sesi var (benim görüşüm)

• iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.ayrıca Mehmet abinin dediği gibi, balkonda 1 el ateş ettim ve araziye ineceğimi anladım.sesi muhteşem.(balkonda daha önceki silahlarla 2000 atış yapmama rağmen)

DİANA Mod 52 5.5mm

• hayırlı olsun iyi atışlar.

FİLİNTALAR GRUBU

• T12,Bir yaşam biçimidir!! Hadi canım abartıyorsun diyenler olacaktır.Atış buluşmalarında değişik pcp ler kullanma imkanı buluyoruz ama ben T12 den aldığım zevki diğer silahlarda bulamadığımı söylemek istiyorum.İyi bir seçim yapmışsınız ve inanın büyük keyif alarak kullanacaksınız.Hayırlı olsun.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Güle güle kullanın. Webley raiderden bile hafif bir silah.

• Sevgili Atalay,

Daha önce (özel mesajlarda) defalarca hayırlı olsun dememe rağmen, başlığı görünce bir kez daha diyeyim dedim :) Ayrıca sana bir de teşekkür ederim; 1 yıllık bir silahta hiçmi çizik olmaz? Bravo... ;d; Silah bakımı hakkında bir makale yazarsan eğer, pek çok forum üyesi faydalanacaktır eminim... Bu arada silahı alır almaz TeknOsman ve serdarhasvut ile birlikte araziye çıktık, sadece görüntüsü değil, atışları da mükemmel... :thumbup: Tekrar teşekkür ederim...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• tüfeği beğenmenize sevindim.çünkü size sattığım bir malın düzgünlüğü kendime olan onurumun bir göstergesidir.tüfek bakımı konusunda ise tecrübeli abilerimin söylediklerinin hepsini alıp sentezleyerek uyguladım.silahlarıma gözüm gibi bakarım.kısmetse bundan sonrada bakmaya devam edeceğim. sevgiler

DİANA Mod 52 5.5mm

• hayırlı olsun güle güle kullan. özellikle kazasız ve belasız atışlar dilerim

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.... allah kazasız belasız atışlar nasip etsin diliyorum....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Yeni silahınız hayırlı olsun, isabetli atışlar ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5