11 ekim 2009 pazar günü buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abi Daha çok acemi ve yabancıyız birbirimize ama umutluyuz başaracağız..... YÜRRRÜÜ BEEAAAA agt ;tese;kkur ;şrofls;.

;tese;kkur Bende çok umutluyum sizlerden... Yakın gelecekte sabah atış, öğleden sonra yemek akşam Layla gibi organizasyonlarınızı bekliyoruz... Yürümeyin, koşun... ;tese;kkur

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• şimdi odanın camından bi ıslık çalsam , Ankara Team hadi toplanın sohbet edelim diye. en az 6-7 kişi gelir... #hims

bunlar istanbul teami gaza getirsin. haydi bakalımmm... RASTGELE :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• Evet arkadaşlar sözünü ettiğim yerin adı FREELIFE OUTDOOR SPORTS internet adreside var http://www.freelife.gen.tr
    Aşağıda haritasını verdim buluşma noktası olarak otobüs durakları olabilir.
    Döner kavşaktan çıkarçıkmaz hemen karşısında.
    Otobüs duraklarının önünde buluşur oradan hep beraber gideriz.

Yaşlıkirpi ve arkadaşları
    klingonlu
    Ogen ve arkadaşı Imdat
    İmpo
    Kalyoncu
    kaynak34
    Lifetime

[Resim Engellendi: http://img29.imageshack.us/img29/3337/alanok.jpg]

• Fotoğraflardan pek anlayamadım ama acaba yemek veriliyor mu? Yoksa herkes yanında birşeyler mi getirse?

S&W 686-6

• Tesis Ikea'ya çok yakın.İsterseniz buluşma noktası Ikea açık otopark olsun.Herkes için bulunması çok kolay bir nokta.

FİLİNTALAR GRUBU

• Fotoğraflardan pek anlayamadım ama acaba yemek veriliyor mu? Yoksa herkes yanında birşeyler mi getirse?

Pardon sonra aklıma gelip ilk mesaja baktığımda, yiyecek konusunun halledilmiş olduğunu gördüm.

S&W 686-6

• bencede ikea da topnabiliriz.

FİLİNTALAR GRUBU

• yalnız şöyle bişi var pazar günleri ikeanın otoparkı çok kalabalık olur araçla bekleme yapabileceğiniz yer bile bulamazsınız. Otopark bekçileri hemen tepenize çöreklenir.
    ikeanın otoparkı toplanıp buluşmak için pek uygun değil güvenin bana. Toplanmak için en uygun yer otobüs duraklarının karşısındaki yol olabilir. Yolun az yukarısında ufak bi park var orada da toplanabiliriz.

Eğer herkes atıcılıkla ilgili bir şapka takarsa birbirimizi kolaylıkla tanıyabiliriz. Örneğin benim şapkam Hatsanın verdiği AT44 şapkası olacak.

• ikea da buluşsaydık kahvaltıda yapardık hep birlikte. genede siz bilirsiniz ben uyarım size

• Ben oraları tam bilmeyenler (mesela ben ) için bulunması kolay olacağı için söylemiştim.o konu bir şekilde netleşir sorun değil.Bu arada kaç gibi buluşulacak.

FİLİNTALAR GRUBU

• Arkadaşlar IKEA otopark dolu bile olsa yol kenarında buluşabiliriz erken gelebilecek gibi olursam benim Kamyoneti herkes kolayca tanıyabilir.... yada herkes arka camının ortasıma AİRGUNTÜRK yazsın bi kağıt veya kartona....

Sanırım herkes otobanı kullanarak gelecek İKEA ya sapınca otoparka gelmeden evvel bi düzlük var orada durup beklenebilir .....ikea otoparka girilecekse zaten kahvaltı yapmadan çıkılmaz yani....

EEEEEEE KİMLER GELECEK ŞİMDİ

1- Klingonlu
    2-

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Ben geliyorum.Saat belirleyelim.

FİLİNTALAR GRUBU

• O dediğin düzlüğü biliyorum orası bekleme yapmak için çok tehlikeli daha önceleri orada çok kaza yaşandı.

İkea otoparkının alt bölümü genellikle en son dolmaya başlar orası nasıl olur

FİLİNTA TEAM

• Düzlük bencede uygun olmaz , alt otopark öğleden sonraya kadar sıkışık olmaz büyük ihtimal.

FİLİNTALAR GRUBU

• Tüm aileniz için!

IKEA restoranında oturup, alışverişinize biraz ara verin, dinlenin.
    Hatta güne IKEA restoranında sıcak bir kahvaltıyla başlayın! Bol
    çeşitli kahvaltımız size sadece mağazamız kadar uzak. Restoran 9:30'da,
    mağazamızdan yarım saat önce açılıyor.

Kahvaltı servisimiz 09:30 - 11:00 arasıdır.

Kahvaltı tabağı; kaşar, beyaz peynir, zeytin, tereyağ, bal, reçel, domates ve salatalıktan oluşmaktadır.

[Resim Engellendi: http://www.ikea.com.tr/Images/Food/StaticImages/KahvaltiTeklifleri1.jpg]

Hafta İçi Kahvaltı Tabağı

Kahvaltı boyunca sıcak içeceklerimiz ücretsizdir.

3 TL

Hafta Sonu Kahvaltı Tabağı

3 TL

[Resim Engellendi: http://www.ikea.com.tr/Images/Food/StaticImages/KahvaltiTeklifleri2.jpg]

Diğer Kahvaltılıklar:

Poğaça (peynirli, zeytinli ve sade): 0,60 TL, Peynirli Su Böreği: 1,75TL, Sucuk: 1,95TL, Sandviçler: 2TL

FİLİNTA TEAM