11 ekim 2009 pazar günü buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Ümraniye beşiktaş tesislerinin yakınında çok güzel bir yer buldum.
    Ormanın içinde outdoor spor tesisleri var. Oradaki işletmeciyle konuştum. Bizim için yer ayarlayacak hertürlü imkanımız var.
    Genelde ATV kullanıcları ve paintball kullanıcıları geliyor fakat onların sahası farklı bir yerde olacak bizimki farklı.

Tesiste yemek ve içecek satıyorlar istersek kendimizde mangal yapabiliyoruz. İşletmeciyle anlaştım bütüngün boyunca kişi başı sadece 10TL.
    Çok güzel bi yer 200 metreye kadar mesafe mevcut. İşletmeci bizim için yeterli ve güvenli bir alan temin edecek geri kalan herşey bize ait olacak. Yani oturaklarınızı ve hedeflerinizi yanınızda getirin.
    Yalnız işletmecinin bir isteği var alkollü içecekler istemiyor.

Gelmeyi düşünenler:

Yaşlıkirpi ve arkadaşları
    klingonlu
    Ogen ve arkadaşı Imdat
    İmpo
    Kalyoncu

• Gelmeyi düşünenler:

Yaşlıkirpi ve arkadaşları
    klingonlu
    Ogen ve arkadaşı Imdat
    İmpo
    Kalyoncu
    kaynak34

Not gelecek olan arkadaşlar yanlarında hedeflerini ve oturaklarını unutmasın.

• acaba hedef olarak şişe getirsek sıkıntı olurmu _? toplamak sartı ile

FİLİNTALAR GRUBU

• Araziye cam parçalarınıın saçılmasını isteyeceklerini pek sanmıyorum.
    Belki çok uzak bi mesafeye koymamıza izin verilir.
    Eğer bulabilirseniz kutu veya hedef tahtası getirin.
    Ben 20m 50m ve 100m hedef kağıtlarını ve bulabilirsem karton kutu getirmeye çalışıcam.

• karton kutunun bi yüzünü kesip içerisine şiseyi koyarız parçalandığı zaman etrafa sacılmamıs olur .yinede tabi izin alırsak. heyecanlandım şimdi işte :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Tarih belli 11 ekim pazar
    saat olarak sabah 10:00 11:00 gibi olabilir. Bana hertürlü uyar. Oraya gelen Airsoft çular sabah 8:00 9:00 gibi geliyormuş.
    Yalnız oturaklarınızı unutmayın çünkü orada balkon gibi bir yer var oradan atış yapmak baya zevkli olabilir. Önünde 60cm yüksekliğinde korkuluk var.

• Gelmeyi Düşünüyorum Ancak o saatler bizim ailee kahvaltısı saatleri.... bi de geçen haftaki gibi misafir olayı olmazsa kesin 12 de felan gelirim....

Artık benim silah bana ne kadar keyif verir bilemem ama olsun ;#^+.

BEN PCP GÖRDÜM ;şrofls;.

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• walla abi gelırsen basta ben sevinirm :) bu arada hava tahmınlerinede baktım pazar gunune kadr havada güzel gorunuyor .

FİLİNTALAR GRUBU

• Bu Arada mustafa abi bize bi istanbul team logosu hazırlar artıkın....

FİLİNTA TEAM

• walla abi gelırsen basta ben sevinirm :) bu arada hava tahmınlerinede baktım pazar gunune kadr havada güzel gorunuyor .

Nassı yaaaniii ???
    niye ki ???

:!:

FİLİNTA TEAM

• Klingon'lu yan çizmek yok.İstanbul Team takım kaptanı sen sayılırsın.

FİLİNTALAR GRUBU

• + 100000000

FİLİNTALAR GRUBU

• Buluşma yada atış yerinin google'dan bir krokisini koyabilirseniz çok işe yarar. Son anda bir sorun çıkmazsa bende gelmek istiyorum.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• http://maps.google.com/ dan bjk nevzat demir tesisleri diye aratırsanız orda yakın biyerde olması lazım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Bu Arada mustafa abi bize bi istanbul team logosu hazırlar artıkın....

Önekleri hazırlayıp aktive ettim, Logoyuda "nucleex" Onur hazırlayacak. ^^

• Pet şişeler ve kola-fanta vs. teneke kutuları çok işe yarıyor. Biriktirmeye başlayın.

S&W 686-6

• İstanbullular, Team'iniz vatana millete hayırlı uğurlu olsun...

Artık icraat bekliyoruz, atış, gurupman, çorbacı, balık ne olursa... Ama bol fotograflı... Acı yok, acı yok, sizi kesseler acımaz be... Hadi göreyim sizi... :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Abi Daha çok acemi ve yabancıyız birbirimize ama umutluyuz başaracağız..... YÜRRRÜÜ BEEAAAA agt ;tese;kkur ;şrofls;.

FİLİNTA TEAM