ZOS 6-24x56AOE mu yoksa ZOS 10-40x60SF mu??????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Biliyorum, realin arkasında abim oturuyor,

Dediğin yerden Aleaddin tepesi dediğin gibi 25 - 27 km rahat var, 1 organize tam 20 km. kuş uçumuda 12 km çeker.

• gelip gidiyomusunuz konya'ya? konya ya geldiğinizde misafir etmek isterim.bende İstanbul a eğitime gelirsem mutlaka uğrayıp tanışmak isterim. :rolleyes:

Zoraki HP01 & Laser Sight
    Hatsan mod.125 Sniper .22 cal.

• Official Post

gelip gidiyomusunuz konya'ya? konya ya geldiğinizde misafir etmek isterim.bende İstanbul a eğitime gelirsem mutlaka uğrayıp tanışmak isterim. :rolleyes:

Geliyorum tabiki, profiline cep telefonunu girersen geldiğimde ararım, telefonunu benden başka kimse göremez, geldiğinde istanbula mutlaka uğra, adresimiz YataGun web sitesinde mevcut, örneğin bugün antalyadan " oas " Osman abi misafirimdi.

• Geliyorum tabiki, profiline cep telefonunu girersen geldiğimde ararım, telefonunu benden başka kimse göremez, geldiğinde istanbula mutlaka uğra, adresimiz YataGun web sitesinde mevcut, örneğin bugün antalyadan " oas " Osman abi misafirimdi.

Ilgın'a da bekleriz...Kaplıca falan... ^^

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Official Post

İnşaallah ^^