Geleneksel yıllık zorunlu :) buluşma yapalım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar her yıl bir gelenek yapalım gerekirse basınıda çağıralım. ve bunuda antalyada gençlik spor il müdürlüğünün bilgisinde ve imkanlarında ( orasını bana bırakın) yapalım.
    antalya hava şartları ve yol olarak ulaşımı kolay bir yer. adres bilmeyen de kolaylıkla bulabilir .
    lokal buluşmaları hep topic olarak görüyoruz ve içimiz gidiyor. maalesef. gelin üşenmeyelim usanmayalım vaktmizi bütçemizi ona göre ayarlayalım. yılda bir kez sağlam buluşma olsun.
    hatta herkes ne katkıda bulunacaksa bir ona göre katkıda bulunsun. antalya güzel memleket. hem balık avlanacak yerler olur hem havası güzel ,hemde gezmiş gelmiş oluruz.

NE DERSİNİZ?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• nefis olur derim. ama "gelebilirim" dersem yalan olur u½%;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• çok güzel olur derim,uygun kolay bulunabilecek bir mekan :him:s araştırmam lazım,aynı zaman da denize girebilecek yer olursa tadın dan yenmez ;tacli#

• valla harika bir fikir derim ama ince eleyip sık dokumak lazım da derim

• çok güzel olur derim,uygun kolay bulunabilecek bir mekan :him:s araştırmam lazım,aynı zaman da denize girebilecek yer olursa tadın dan yenmez ;tacli#

hem forum üyesi arkadaşlarımızın beğenisine sunulması açısından resimleride eklerseniz iyi olur. antalya hem sevimli güzel bir yer doğasıyla deniziyle.
    hem balık avlar hem mangal yapar hemde atış yaparız. bakarsın kış mış demeden dalarız ;şrofls;.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Aslında çok güzel bir fikir.Bahar aylarında önceden belirlenen bir tarihte yapılırsa bir haftasonunu ayırabilecek kişi sayısı çok olabilir.Çokta eğlenceli olur herhalde.Birçok il bu forum altında takım oluşturdu zaten.Bu takımlar önce büyük yarışmaya katılacak atıcılarını seçerler.Daha sonra il bazında takımlar arası müsabakalar yapılabilir.Hala balon tüfeği gözüyle bakanlara silahlarımızı tanıtırız.Çok mu hayal kurdum ne?

FİLİNTALAR GRUBU

• Antalya tarafları bir anda 7 mevsimin yaşandığı yerlerdir. kışın bile buluşsak üşümediğimiz gibi denizede gireriz ( bugün hariç fırtınalı ;,;- )
    uygun bir yer tespit edildiği taktirde kışın ortasında bile neşeli bir buluşma olabilir

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• evet bu gün hava cok kötü idi,dükkanin catisi ucmadigina dua etdim durdum ;şrofls;.6 saat elektirik yoktu,herkes kapali idi gün boyunca,ama ben deyildim ;grin; jenarötörüm vardi,ortalikda tek acik dükkan olunca izdiham oldu desem yeri vardi ;kihhik, onun disinda kis aylarinda güzel havalar her zaman olur.kis ortasinda bile denize girerim ben ;grin;

bulusma yerinin deniz kiyisinda olmasi bizim buralar icin oldukca zor,bildigim bir bölge var,orayada normal araba ile ulasilmaz,jeep lazim,yada arabalari birakip yürümek lazimki mesafe uzak,kimse elinde takimlar ile 2 kilometre yürümek istemez,antalya tarafinda böyle deniz kiyisinda bos bir alan varsa bilemiyecegim,

ama amac bulusmak atis yapmak derseniz,bizim evin arka taraflarinda bos arazi cok,dileyen 500 metre atis yapabilir ;tese;kkur cok terlerse 10 dakikalik kosu sonrasi denize girer serinler gelir ;şrofls;.

• Arkadaslar bende size katılırım mutlaka bi organizasyon yapalım derim. Balık tutar atış yapar tanışırız cok güzel yerler var bu etkinlikler için. mesela saklıkent yolunda uygun yerler deniz kenarlarında uygun mekanlar var

• mrb arkadaşlar bende Antalya gibi bir yerde organizasyon düzenlerseniz katılmaya hazırım .......
    nedense herkez kendi arasında gurup yapıp düzenleniyor , böyle bir buluşmanın hakikaten çok güzel olacağına inanıyorum inşallah da olur....

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün