8 Kasım ATAm sen rahat uyu buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Bülent bey tespitiniz doğru, yani bu başlık 8 kasım günü sabah 08.22 de açıldı ama bu buluşmanın organizasyonu altta verdiğim başka bir başlıkta yapılmıştı. :)

MarmaraTeam İstanbul Team Neden Yok

• Teşekkür ederim Mustafa Bey;

Ben de kendimden şüphe ettim doğrusu.

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• ne yapayım heyecandan uyuyamıyorum sabahta erkenden gelıyorum :) bir dahaki buluşmada hedefim 100 150 m de grupman yapmak kısmetse.

FİLİNTALAR GRUBU

• Bir sonraki buluşmaya umarım ben de katılacağım.
    Herkese selamlar

• kerem bi açıldı pir açıldı hehehhhehe 3-4 buluşma sonra 300 metre yapar ;rofl.;

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Herkese buluşmalara katılmayı tavsiye ederim.2 buluşmada da arkadaşlık ve hoşgörü seviyesi çok çok yüksekti.
    Bu Fx ler, Hatsanlar benim Discovery'nin yanında çok yetersiz diyerek ortalığı biraz karıştırayım dedim ama güldük geçtik. ;şrofls;. Bülent Bey'le benim kötü atış yaptığımızda bahaneler hazır zaten.Güneş geldi , rüzgar esti , deprem oldu vs vs..

FİLİNTALAR GRUBU

• Herkese buluşmalara katılmayı tavsiye ederim.2 buluşmada da arkadaşlık ve hoşgörü seviyesi çok çok yüksekti.
    Bu Fx ler, Hatsanlar benim Discovery'nin yanında çok yetersiz diyerek ortalığı biraz karıştırayım dedim ama güldük geçtik. ;şrofls;. Bülent Bey'le benim kötü atış yaptığımızda bahaneler hazır zaten.Güneş geldi , rüzgar esti , deprem oldu vs vs..

ve de,

Kafein eksikliği + Tunç'un (Ogen) 6.35'nin kulaklarımızı çınlatan sesi de çok etkili oldu.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• 300m alan olsa keşke gokmen abi :) bi atış yaparız arabayla gider bakarız nereye gitti diye :D saka bi yana bundan sonraki hedefim 100m.
    tüm kozlar hedef kağıdına hadi bakalım :D

FİLİNTALAR GRUBU