Bu sitelerde ki bushnell ve tasco dürbünler orjinalmidir?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bushnell

http://www.shopping.com.tr/pro…ctId=230375&GroupID=0
    baska bir sitede

http://www.devsepet.com/bushnell-763943-tÜfek-dÜrbÜnÜ-39-40-mm-p-108978.html

tasco
    http://www.shopping.com.tr/pro…ctId=230377&GroupID=0
    birde bu var yine tasco

http://www.devsepet.com/tasco-tÜfek-dÜrbÜnÜ-39-40-mm-p-109289.html
    Sizce bu dürbünler orjinalmi ve fiyatları uygunmu?Mustafa beyin ithalatı dürbünler gelene kadar idare edecek birsey bakıyorum ama sahte olmasın en azından aldıkmı bir işe yarasın...

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen trou6le ().

• Bushnele ok ana tasco orjinal olup olmadığı muallak.Bence tasco orjinal değil.

• bushnell'in en basit kalite seviyeli dürbünü ancak bu fiyata olabilir.
    o da oldukça kalitelidir, ama hangi model olduğunu bilmeden sade bushnell diye dürbün almam ben olsam.

sportsman
    banner
    trophy
    legend
    elite 3200
    elite 4200
    bi de galiba bir arkadaşımız yeni 6500 modelinden bahsetmişti.

hangi modelden olduğunu da öğrenmeli.

bence sportmandır o fiyata olsa olsa.

• Bushnele ok ana tasco orjinal olup olmadığı muallak.Bence tasco orjinal değil.

forumda çoğu kereler bahsi geçti, tasco yazılanlar uzakdoğu mamulü taklit ürünler. tasko bulursanız kaçırmayın. ukraynalı bir üretici. hatta devlet şirketi. ve nispeten kaliteli üretime sahip.

• forumda çoğu kereler bahsi geçti, tasco yazılanlar uzakdoğu mamulü taklit ürünler. tasko bulursanız kaçırmayın. ukraynalı bir üretici. hatta devlet şirketi. ve nispeten kaliteli üretime sahip.

yanlış,

sahte/taklit olan hiçbirşeyi almayın bence, gerçek marka "TASCO" ama finansman sıkıntıları yaşadığı/battığı söylenmekte, eski-kaliteli bir marka aslında.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• forumda çoğu kereler bahsi geçti, tasco yazılanlar uzakdoğu mamulü taklit ürünler. tasko bulursanız kaçırmayın. ukraynalı bir üretici. hatta devlet şirketi. ve nispeten kaliteli üretime sahip.

Bir hata olmuş sanırım, taklit olan Tasko, orijinal olan Tasco olacaktı yanılmıyorsam...

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• tabii ki var,
    zaten daha öncede yazılmıştı. büyük ihtimalle çoğu dürbün Çin'deki aynı fabrikalarda üretiliyor. ve misal A firması bildik bir marka ve Çin'e sipariş veriyor bana 150 usd lik dürbün yap diye, bu dürbünlere Çin'deki fabrika A markasını basıp paketliyip yolluyor. aynı fabrikaya B markası sipariş veriyor 50usd'lik, ona da B markası basıp yolluyor. Bu arada sanırım fabrika atıl kalmasın diyede arada tasko-vs vs markalı ürünler çıkarıp onlarıda satıyorlar.

.

ankarateam.png

• Official Post

Peki üstünde "Tasco" yazıp da sahte olma ihtimali var mı acaba ?

Herşeyin sahtesi olduğu gibi onunda sahtesi var,ben görmüştüm mercanda,Tasco ama 3 dünya ülkeleri plastik oyuncakları gibi heryeri kalıp izleri çapaklar vs... vardı.yani bariz belli.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• yanlış,

sahte/taklit olan hiçbirşeyi almayın bence, gerçek marka "TASCO" ama finansman sıkıntıları yaşadığı/battığı söylenmekte, eski-kaliteli bir marka aslında.

sevgili raptorx, stfc tasko-export firmasını gayet iyi biliyorum. dürbün hususunda ukraynadaki markası tasko. başka ülkede bir başka tasco varsa onu bilemeyeceğim.

• stfc-tasko export u biliyorum :) ticari ilişkimiz oldu bir dönem.

• stfc-tasko export u biliyorum :) ticari ilişkimiz oldu bir dönem.

Tasko Ukrayna'da şifreli iletişim cihazları, cephane, patlayıcı, barut, el silahları üreten bir firma imiş.

Tasco ise dürbün konusunda dünyada en bilinen markalardan biridir. Dediğim gibi Tasko Çin'e sipariş verip kendi markalı ürününü yaptırmış olabilir.

.

ankarateam.png

• Tasko Ukrayna'da şifreli iletişim cihazları, cephane, patlayıcı, barut, el silahları üreten bir firma imiş.

Tasco ise dürbün konusunda dünyada en bilinen markalardan biridir. Dediğim gibi Tasko Çin'e sipariş verip kendi markalı ürününü yaptırmış olabilir.

dürbün konusunda benden tecrübeniz kuşkusuz daha fazladır raptorx. benim bildiğim ukraynalı tasko, çeşitli fabrikalarda ürettirip tasko markası adı altında satıyor. dürbün çeşitleri de kataloglarında vardı. ama tasco ile farklı olduğu ortada. muhtemelen çinde kendi adlarına yaptırıyorlardır.

• şu durumda ben napacam ? ?(

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• şu durumda ben napacam ? ?(

bu dürbünlerin yerine mümkünse Gamo 3-9x32, 3-9x40 veya hiç olmazsa Gamo 4x32 dürbünleri tavsiye ederim. Kaliteli ve yaylı silahlarda kullanıma uygun dürbünlerdir.

.

ankarateam.png

• Google "Tasko scope" için 1250 sonuç verirken, "Tasco scope" için 55500 sonuç veriyor. Yani asıl ve ünlü dürbün markası Tasco. Web sitesi de: http://www.tasco.com/

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Arkadaşlar merhaba,
    Hepsi Burada.com dan75 tl lik hediye çekimi kullanarak BUSHNELL 3-9X32 almayı düşünüyorum. Bushnell marka dürbünlerin replickalarının olabileceğini başka bir bölümde daha okumuştum, Açıkçası biraz tereddüt yaşamaya başladım. Bu konuda Hepsi Burada. Com güvenilir midir acaba. Ne yapmalıyım. Değerli fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.