22.11.2009 Pazar Ankara buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yarın buluşma olacak mı? Gelmeyi düşünüyorum. Olursa saat kaç gibi orda olmak ideal

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• Yarın buluşma olacak mı? Gelmeyi düşünüyorum. Olursa saat kaç gibi orda olmak ideal

İlker, sen ne zamandır foruma giriyorsun? Ve kaç kere Pazar günleri buluştuk?

AnkaraTeam programlı olarak Cumartesi günleri buluşuyor... Münferit olarak ise, örneğin ben atışa gidiyorsam bir başlık açıp gittiğimi söylüyorum, gelen geliyor ya da kimse gelmiyor... Sen Pazar günü atış apmak istiyorsan yap ama bir buluşma olmayacağını da bil...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• İlker, sen ne zamandır foruma giriyorsun? Ve kaç kere Pazar günleri buluştuk?

AnkaraTeam programlı olarak Cumartesi günleri buluşuyor... Münferit olarak ise, örneğin ben atışa gidiyorsam bir başlık açıp gittiğimi söylüyorum, gelen geliyor ya da kimse gelmiyor... Sen Pazar günü atış apmak istiyorsan yap ama bir buluşma olmayacağını da bil...

Sevgiler,

Ramazan ayı içindeydik, Stoeger x20 ahşap kundak almıştım 2 ay önce ilk kez o zaman buluştum sizlerle, Mustafa ve Deniz arkadaşla gelmiştim. Hatta 2 kasa bira şişesi ve masa getirmiştim. Gps im ile tepeye ve kulübeye koyduğumuz şişelerin uzaklığını ölçmüştüm. Yağmur yağmıştı aşağı inip paintsing de oturmuştuk. Biraz orada atış yapmıştım.

Sonra şehir dışına gittim bir daha buluşmalara gelme şansım olmadı ve Ankaraya geçen hafta döndüm. Aralık 12 de askere gidiyorum. Gitmeden önce sizlerle buluşup atış yapmak istetim. Kuzenimde yeni havalı aldı onada ortamı göstermek istedim. Buluşma sisteminizin nasıl işlediğini tam bilmediğim için ve yarına başlıkda açan olmadığı için ben başlık açıyım dedim.

Başlık açılmasada her cumartesi buluşma olduğunu sizden öğrenmiş oldum. Bundan sonra başlık açmak konusunda daha dikkatli olurum.

Gerçek nişancılık 3-9 numara arası ateşli silah fişekleri ile canlı vurmak değil tek bilya veya pellet ile kibrit çöpü vurmaktır. 3-9 numara arası fişeklerle vurmak karambol tek bilya veya pellet ile vurmak hesap, kitap ve kabiliyet işidir.

-STOEGER X20 AĞAÇ KUNDAKLI, GEZ ARPACIKLI, ORİJİNAL STOEGER X20 KOMBO DÜRBÜNLÜ
    -HUĞLU 5+1 YARI OTOMATİK
    -HUĞLU 7+1 YARI OTOMATİK

PSN: ilkerEge_TR

• İlker bence başlık açmanda sakınca yok, hatta senin gibi cumartesi katılamayıp pazar gelmek isteyenler oluyor. daha öncede konusu olmuştu, biz genellikle evsel nedenlerle cumartesi buluşuyoruz, ancak bu pazar günü buluşmalarına engel değil. imkanım olursa ben pazar günüde gidiyorum nadirende olsa.

Cem biraz latife yapmış.

görüşemezsek hayırlı tezkereler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben artık c.tesileri çalışıyorum şu buluşmaları pazar'a alın :p

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png