RG TWINMASTER TOP M R

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://i61.photobucket.com/albums/h78/rkmitchell/TwinmasterPistol.jpg]
    Bu silah nedir anlayan yada elinde olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

hızı konusunda epey inceledim çelişkili . 110 -150 msn gibi farklar var. bizim incelediğimiz ise pcp şarjörlü modeli

250 atış diyor :wacko:

- mod yapılınca ne olur?
    -5.5 mm olanı varmı yada 5.5 mm çevrilebilirmi?
    -dolum işini elimizdeki pcp pompalar yapabilirmi?
    tam anlayamadım.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Mod yapılmaz
    5.5mm ye çeviremezsiniz
    dolum işini üzerindeki tüpü söküp pompanıza bağlayarak yapabilirsiniz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Mustafa tabancalardan pek anlamam. ancak bu 10m müsabaka silahı / yada antrenman silahı. bunların hızı 110-150m/s olup sadece 4.5mm üretiliyorlar. 5.5 üretileni yok.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Mustafa tabancalardan pek anlamam. ancak bu 10m müsabaka silahı / yada antrenman silahı. bunların hızı 110-150m/s olup sadece 4.5mm üretiliyorlar. 5.5 üretileni yok.

Erdem senin de dediğin gibi bunlar antrenman silahları, 12 yiv 12 set namlu var üstünde ve şarjörlü ama müsabakalara şarjörlü havalı silah kabul edilmiyor ve müsabaka tipi silahların namlusu 24 yiv 24 set... Fiyatları da 1500 Euro civarından başlıyor...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• pcp türü tabancalardan kibar yok gibi ,peki zoraki h1 nasıl buluyorsunuz peki ?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• pcp türü tabancalardan kibar yok gibi ,peki zoraki h1 nasıl buluyorsunuz peki ?

Henüz görme şansım olmadı Zoraki H1'i... Okuduğum yorumlardan aklımda kalan iri ve ağır gövdesi fakat elime alıp atış yapmadan birşey söyleyemem...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• selamlar

zoraki Pcp degilki..ama yaylida degil....Pompali ,yani bir atislik hava sikistiriyorsunuz ,atis o havanin basinciyla gerceklesiyor

ben elime aldim inceledim , iki atis yaptim (walther P99 CO²) haricinde tabanca kullanmadigim icin artisi eksisi nedir diye söyleyemem ,ama bayagi kaliteli görünüyor...

saygilar

Bizim CAKIRCALIMIZ , ATCALI KEL MEHMET EFEMIZ ve KAMALI ZEYBEGIMIZ varken ,neyleyim ben elin WAFFEN SS ini .....

• zoraki tabancaya pcp demiyorumki zaten. sadece kalite ve güç olarak kullanışlı olması yeterli. sanırım fx te bir model buldum. ama fiyatı biraz iyi gibi ;(

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• >Şöyle bir modifiye mümkün, ilk mesajımı yazarken de böyle bir modifiyesi olduğuun biliyordum. Dikkate değer birşey değil ve tetiğin hassasiyetini bozar. İç mekanizma revolverlerin çalışma sistemine benziyor ve arkadaki yayı güçlendirdiğinizde güç artar fakat tetiği çekmeniz çok zorlaşır. Binlerce liraya alacağınız pcp antreman silahının 5 kilo tetiğe sahip olmasını kimse istemez.

http://umarexboysclubforum.myfineforum.org/about442.html

[Resim Engellendi: http://i135.photobucket.com/albums/q158/magicniner/DSCF7505.jpg]

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776