6 Aralık Keçileri Kaçırma Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Enine FİLİNTA veya kalınlaşmış dal !!!

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• +100000000000000000

FİLİNTALAR GRUBU

• yani yanlış anlasılmasın bulent abi ben gökmen abinin yazsına + yaptım :):)

FİLİNTALAR GRUBU

• abi bu ifade söylediklerine fazlasıyla katılıyorum manası tasıyor benim açımdan .

FİLİNTALAR GRUBU

• abi bu ifade söylediklerine fazlasıyla katılıyorum manası tasıyor benim açımdan .

yani yanlış anlasılmasın bulent abi ben gökmen abinin yazsına + yaptım :):)

Yanlış anlaşılmaz Kerem, eğlenip gidiyoruz işte. Ogen'in de söylediği gibi, yarın gelemezsen Klingonludan çekeceğin var senin X(;atlise;;duello;+;tuftabV#:Bal:taC:;box;x

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Kerem, Gökmen seni çok özledi hasretinle yaandı tutuştu. Yarın mutlaka gelmen gerek.
    Bu arada Gökmen sende şu imzanı değiştiriver artık. ;şrofls;.

vallahi bilemicem abicim sabahki pisikolojime baglı biraz gelip gelmeyeceğim ;lol;

FİLİNTALAR GRUBU

• Buluşma yeri (Sabah 09.00 İkea Alt Otopark) aynı mı peki?
    Bir de özelden birinizin cebini alırsam çok iyi olur... Karşıdan geleceğim....

FX T12 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    Airforce Condor 5.5 mm + Bushnell 6-24x40
    HW 97K 4.5 mm
    Zoraki HP01 (SOLAK KABZA :love:g;$i )

• Buluşma yeri: İkea alt açık otopark. Saati: 09:00 Tesis: Freelıfe

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• keremCİĞİM sabah seni almaya geleyimmi....

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• yok yok hiç gerek yok abi :) ben gelirim . ( kendi elimle rakibimi taşıyorum ya bak şu işe benjamini emekli ettik derkene ;şrofls;. ) saka bi yana bu cok güzel oldu. artık hava izin verirse 50m de bi grupman yaparız.

FİLİNTALAR GRUBU

• yupppiii x;.z

kerem buçukta gel yalnız bırakma beni haaa

FİLİNTA TEAM

• Kerem , Gökmen'in silahı hiç deneyebildin mi?
    Hava müsaade etmesede yarışırız.Senin tel maşa tüfek yağmurda falan çalışır mı bilmem gerçi.

FİLİNTALAR GRUBU

• Kerem , Gökmen'in silahı hiç deneyebildin mi?
    Hava müsaade etmesede yarışırız.Senin tel maşa tüfek yağmurda falan çalışır mı bilmem gerçi.

2 3 kere yakın mesafeden tahtaya atış yaptım sesi dinlemek için .

Senin tel maşa tüfek yağmurda falan çalışır mı bilmem gerçi. ;lol;;lol;;lol;;lol;;tese;kkur ama cvp vermicem ;d;

FİLİNTALAR GRUBU

• Arazide görüşürüz diyorsun yani.Şaka bir yana Gökmen'in tüfek işini hallettiğin için sağol.
    Gökmen senin dürbün de sağlamdır umarım.

FİLİNTALAR GRUBU

• sağlam sağlam

olmadı artık bi tane ucuz yollu alırız napalım...

çok kötüsünüz siz...

ilk başta benjamin olacak hatunla 1 el ateş ettim way beee buymuş dedim
    sonraki buluşmalarda başka başka hatunlarla zehri iyice içime işlettirdiniz....
    en sonunda elime zehrin kendisin veriyorsunuz ki başkalarına da bulaştırayım.... +;tuftabV#

VALLA BEN BİŞİİİ YAPMADIM GOSMER BEY ONLAR VERDİ u½%;

FİLİNTA TEAM

• sanırım kolluk kuvvetlerine takılan ilk siz değilsiniz. demedi demeyin ;
    her zaman gerçek silaha benzeyen silahı alıp arazi yada başka yere gitmeye çekinmişimdir. gladın bu yönünü seviyorum. adamlar bakınca hemen anlıyor havalı olduğunu.
    aman abiler kardeşler dikkatli olalım. ne olur olmaz deyip sektiği yerin bile hesabını yapalım. 3 kuruşluk zevkimizden dolayı madara olmayalım. ortam terör dolu zaten ihbar etmeye hevesli bir sürü insanımız var. hem kamuflajlı hemde dürbünlü tüfekler le uyuz etmeyelim milleti.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• sanırım kolluk kuvvetlerine takılan ilk siz değilsiniz. demedi demeyin ;
    her zaman gerçek silaha benzeyen silahı alıp arazi yada başka yere gitmeye çekinmişimdir. gladın bu yönünü seviyorum. adamlar bakınca hemen anlıyor havalı olduğunu.
    aman abiler kardeşler dikkatli olalım. ne olur olmaz deyip sektiği yerin bile hesabını yapalım. 3 kuruşluk zevkimizden dolayı madara olmayalım. ortam terör dolu zaten ihbar etmeye hevesli bir sürü insanımız var. hem kamuflajlı hemde dürbünlü tüfekler le uyuz etmeyelim milleti.

Herkese Selam. Her ne kadar buluşmalara gelemesem de Forumdan takip ediyorum. (Kış hava koşulları ve uzaklık yüzünden) bir gün geleceğim inşallah. Bu mesajı açmamın sebebi Polis veya Jandarma ile karşılaşıldığı durumlarda silahlara bir şey olmasın ve alıkoymasınlar yada iş uzamasın diye aramızada bir organizosyon yapıp Atıcılık federasyonundan atıcılık belgesi almayı öneriyorum. Böylece pek çok sorun ortadan kalkacaktır. Hatta Mustafa bey bilir ŞAVLI albay adında hala askeri görevde olan ve atıcılıkla uğraşan federsayonla yakından ilişkileri olan bir tanıdığımız var. Eskiden atış buluşmalarına da gelirdi kendisi. Bize yardımcı olacaktır sanıyorum.
    İstenen belgelerde zor şeyler değil.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Az önce, www.taf.gov.tr sitesinden aldım...

Lisans İşlemleri

1-KULÜP ADINA LİSANS ÇIKARTACAK SPORCULARDAN

a. 3 Adet fotoğraf
    b. Nüfus cüzdanı fotokopisi
    c. Sağlık raporu
    d. Sporcu bilgi formu
    e. Kulüp tarafından lisans çıkartmaya yetki verilen kişinin yazısı
    f. Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde lisans çıkartacak sporcular 5,00.- TL
    Büyükler kategorisinde lisans çıkartacak sporcular 10,00.-TL
    Paintball branşı için ise 60,00.-TL
    Garanti Bankası Anafartalar caddesi şubesi,Hesap no: 711-6299217 no'lu hesaba yatırılan paranın dekontu
    g. 18 yaşından küçük sporcular için; v e l i izin belgesi

NOT:Her Kulüp kendi sporcuları için müracaatını toplu olarak yapacaktır.

2-FERDİ SPORCU LİSANSI

a. 3 Adet fotoğraf
    b. Nüfus cüzdanı fotokopisi
    c. Sağlık raporu
    d. Sporcu bilgi formu
    e. Yıldızlar ve Gençler kategorilerinde lisans çıkartacak sporcular 5,00.- TL
    Büyükler kategorisinde lisans çıkartacak sporcular 10,00.-TL
    Paintball branşı için ise 60,00.-TL
    Garanti Bankası Anafartalar caddesi şubesi,Hesap no: 711-6299217 no'lu hesaba yatırılan paranın dekontu
    f. 18 yaşından küçük sporcular için; v e l i izin belgesi

NOT: Ferdi lisans çıkartacak sporcular müracatlarını federasyona yapacaklardır

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.