6 Aralık Keçileri Kaçırma Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• atış yapılamasada buluşmak, sohbet keyifli oluyor. bu kapalı mekandan ne mesafeye kadar atış yapabiliyorsunuz?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alıntı

RaptorX tarafından
    atış yapılamasada buluşmak, sohbet keyifli oluyor. bu kapalı mekandan ne mesafeye kadar atış yapabiliyorsunuz?

Geçen hafta 50 mt ye atış yapabilmiştik ama bu hafta hem çok kalabalıktık hem de airsoftçular ve paintballcular sürekli etrafta olduğu için kapalı yerden hiç atış yapamadık.Bir ara yağmur dindi yukarı çıktık ama 15 dk sonra bastırınca toparlanıp döndük.Ne hayaller kurmuştum hız ölçümleri yaparım diye ama dönüp evde kimse olmamasını fırsat bilip biraz çalışabildim.
    Bu arada hanımları yada kız arkadaşları " ne bu böyle her hafta atış " tepkisi alanlar varsa, bir yerde okumuştum bir erkeğin bir kadınla aynı evi paylaşması kişisel gelişimini engelliyormuş.Zorda kaldımmı "kişisel gelişimimi engelleme benim" diyorum.

FİLİNTALAR GRUBU

• yaşasın "kişisel gelişim" ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu abimize ateşli bir silah verin bakalım bir tane atış yapsın silah nasıl tutuluyormuş doğal yollardan öğrensin :thumbup:

Cevap hakkımı kullanıyorum :pinch:

Öncelikle Taylan, Bülent ve Mehmet abiye Bana yaptıkları Süprizden Ötürü çok teşekkür ederim

2. si benim silah tutma tekniğim bu; nazik ve hassas tutacaksın hatta orda serçe parmağımı kaldırmayı unutmuşum;rofl.;
    3. sü silaha dürbünü yeni taktığım için dürbün artıkılı ile tüfeğin aynı düzlemde olup olmadığını kontrol etmeye çalışıyorum ;tufey#
    4.sü 3. şıkta söylediğim ayarı tunçon sabitleme tezgahında teyid etmiş olduk. ;d;
    5. si çok fazla uzattım galiba sıkıntı yaratmayalım :Bal:taC:
    6. sı ilk grupmanımı yaptım 4 metreden sonuç 5 atış 1.5 cm içinde ;,;-

Teşekkür eder hayırlı günler dilerim

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Gökmen , 4 mt grupmanla yeni bir çığır açtın camiada. ;kihhik, Butik FT atışı olmuş.

FİLİNTALAR GRUBU

• Resimlerin linklerinde problem var galiba ben göremiyorum. :(

MBE abiden rica etsem koyduğu fotoğrafların linklerini düzenleyebilir mi acaba?

Her zamanki gibi buluşmalarda emek verip çektiği güzel fotoğrafları bilgisayarıma indirmek istiyorumim.

Değerli arkadaşlarımla paylaştığım zamanların anısı benim için önemli.

İmkan olursa çok sevinirim.

• Sevgili Anymess ve sevgili arkadaşlar,
    Bazı fotoğrafları gördüğüm gerek nedeniyle ben kaldırdım. Kusuruma bakmayın ve bu konuyu burada kapatalım lütfen.
    Ancak FİLİNTALAR GRUBU üyesi sadece ve sadece havalı silah atıcısıdır, taraf değildir. Grup buluşmalarına atıştan ve sohbetten hoşlanan isteyen herkes gelebilir ve/veya hoşlanacağını bildiği her buluşmaya gidebilir. Sonuçta grup üyeleri yalnızca yaptığı hobiden olabildiğince neşe duyup, hayatın ve İstanbul'un yaratmış olduğu stresten 3-4 saatliğine kurtulmak istemektedir.
    Saygılarımla

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• klingonlu yazdı:

2. si benim silah tutma tekniğim bu; nazik ve hassas tutacaksın hatta orda serçe parmağımı kaldırmayı unutmuşum;rofl.;

Teşekkür eder hayırlı günler dilerim

klingonlu abicim ben espirisine söylemiştim ama sizi kırdıysam özürdilerim tabiki herkez istediği gibi kullanır tüfeği ve bende sizin gibi tekniklerle gez göz arpacık ayarı yapan biriyim lütfen yanlış anlaşılma olmasın...

Gunpower SSS

• Bülent Bey'in de dediği gibi bu hobiyi elimizden geldiği kadar fazla keyif alarak yaşamamız lazım.

FİLİNTALAR GRUBU

• klingonlu abicim ben espirisine söylemiştim ama sizi kırdıysam özürdilerim tabiki herkez istediği gibi kullanır tüfeği ve bende sizin gibi tekniklerle gez göz arpacık ayarı yapan biriyim lütfen yanlış anlaşılma olmasın...

Kırılmak ne demek espiriye espiriyle karşılık verdim sanıyordum yanlış anlaşılma yok (BKZ: 2. şıkkın son karakter)

Sevgiler saygılar....

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• İşte bazı çadır örnekleri.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

[Resim Engellendi: http://img710.imageshack.us/img710/4295/balksz1q.jpg
    [Resim Engellendi: http://img710.imageshack.us/img710/6017/80773242.jpg
    [Resim Engellendi: http://img412.imageshack.us/img412/4159/20158503.jpg]

• Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu tam bize göreymiş ince ve uzun. ;şrofls;.

• Tunç , bize böyle bir şey kesin lazım.Videolardakiler harika ama nerden buluruz.Yazın yapı marketlerden birinde daha basitini görmüştüm , çok pahalıda değildi.Bi yolum düşerse bakarım.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Bence bu çok güzel ve pelet test'i yapanda öder nasılsa ;kihhik, hemde rüzgarı keser