Yeni Arkadaşım Şimdi Geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yeni arkadaşınız Hayırlı olsun,güle güle kullanın.

AT 44 WX 10-LW BULL-PUP :love:

Blow Tabanca 4.5 mm

Üzümlü Kaplan 7+1 12 Cal Otomatik

HER MODEL TÜFEĞE İSTEDİĞİNİZ MODELDE AHŞAP KUNDAK YAPILIR.

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/33omgjo.jpg]

Musa KARAOĞLAN

• ya arkadaşlar iyi güzel hoşta aldığınız silahların böle fotolarını koymasanız olmazmı :(:( insanın 2. bir silahı alası geliyor ....:(:(

he bu arada silahınız hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın ........

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin,kundak süpermiş..şu resimler yasaklansa hakkaten :) insanın yağları eriyo zor tutuyorum kendimi bu silah karşısında bakalım ne olacak :S

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Serdar yeni silahın hayırlı olsun Mustafa Bey için söylediklerinede aynen katılıyorum. Mustafa Bey gerçekten çok iyi bir insan banada FX T12 almamda çok yardımları oldu sağolsun.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Hayırlı olsun. s410 a bence en çok yakışan kundak.

• Güzel temennileriniz için hepinize teşekkür ederim, gerçi birçoğunuzun şahane silahları var ama Allah hepinize daha iyilerini nasip etsin. Kundak gerçekten benimde çok hoşuma gitti, seçimi Mustafa abiye bırakmıştım, saolsunlar Erkut beyle birlikte şahane bi kundak şeçmişler. Buradan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• hayırlı olsun Serdar iyi günlerde kullan

webley patriot 5.5

• Ya abi nerdesin sen kayboldun gittin, özlettin valla kendini. Ayıp ediyorsun bak haberin olsun ?(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5