12 Aralık Hanım Yeni Tüfeği Gördü Napcaz Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet beyler 12 Aralık Pazar günü İkea alt otoparkında saat 9:00 da buluşuyoruz.
    Hanımlara karşı yeni stratejiler geliştiricez. Yoksa şu kişisel gelişim olayı mantara bağlıycak. ;kihhik,
    Ayrıca yeni keşifleri tartışıcaz.

• Lise ve üniversite yıllarında yazlıkta oluşturduğumuz çok sıkı bir arkadaş grubumuz vardı.Sabahlara kadar sohbet edip poker oynardık.Ne zamanki herkes evlenip çoluk çocuğa karıştı bizim buluşmalar gitgide seyrekleşmeye , senede 1-2 ye düşmeye başladı.Arkadaşlardan biri birgün , acaba topluca boşanıp 2 yıl keyif sürsek nasıl olur , sonra bir şekilde tekrar barışırız hanımlarla demişti.Çok gülmüştük ama aklımızın bir tarafında kaldı hep.
    Yaşasın kişisel gelişim.

FİLİNTALAR GRUBU

• Ama bir süre sonra çocukları kucağa alınca, kişisel gelişimi bırakıp çocuk gelişimiyle ilgilenirken buluveriyorsunuz kendinizi.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• "İstanbulTeam 12 Aralık Hanım Yeni Tüfeği Gördü Napcaz Buluşması" buda
    birşey mi AA'yı benim hanım bir görürse (Garajda saklıyorum) sizin için buyrun cenaze namazına buluşması olur. ;c;:!:

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Akşam akşam hiç güleceğim yoktu... İlahi arkadaşlar siz çok yaşayın eee mi ?

Bir fikirde benden....

mbe abimizin tüfegini güzelce hediye paketi yapın ... Abimize çay içmeye diye gidin.. Abi karınca kararınca arkadaşlarla bunu aldık umarım begenirsin diye hanımın yanında hediye edin... mbe abimizde paketi açıp çocuklar beni çok mahcup ettiniz.. gerisi muhabbet sohbet...

mbe abimiz arkadaşlar gittikten sonra... hanımına bak bizim çocukların yaptıgına cok mahcup ettıler benı falan fılan....

Durumu kurdardık...

Sonrasında diğer arkadaşlar birer ikişer ziyaret edilip hanımların yanında hediyeleri verilir.... :thumbup:

• İyi bir fikir, DİK ;director; KAT kendini benim için FEDA edecek arkadaşlar aranıyor bs,;s merak etmeyin, çelik yelekleri ve miğferleri ben temin edeceğim

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Ben "en yaşlı üye" sıfatıyla bu görevi yapabilirim.
    "Abim uygun görmüş, almazsam ayıp olur" dersiniz ve Hamdi Bey'in teklifini kabul etmiş olursınuz.
    Hanımefendinin eli varmaz 70'ine yaklaşana pellet sıkmaya...

S&W 686-6

• Ben "en yaşlı üye" sıfatıyla bu görevi yapabilirim.
    "Abim uygun görmüş, almazsam ayıp olur" dersiniz ve Hamdi Bey'in teklifini kabul etmiş olursınuz.
    Hanımefendinin eli varmaz 70'ine yaklaşana pellet sıkmaya...

Abi sağol varol ama gerçekten ÇOK GEÇ sevgili kayınvalidem topik'i okumuş, son ;atlig; hızla bize geliyor. Bu durumda buluşma yarın ikindi de olacak. ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Abi sen battı balık yan gider deyip kafadan sokacaktın tüfeği eve.Benimki görünce ilk akşam , bu ne? yeni mi aldın , kaç lira verdin buna gibi FBI sorgulaması yaptı.300 lira dedim.Hadi canım verirler mi o kadara bunu dedi ve gitti.Ama arkasından kesti faturayı.Doğum günü hediyesiyle tüfek bana Revo fiyatına patladı.

FİLİNTALAR GRUBU

• Off Tanrım, ne anlayışlı eşler var böyle ;d;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• ben bir ara 4.5mm 97k var iken arkadan 5.5mm sini almıştım, birde aynı Gamo kılıftan 8o evde temizlerkende eve girip çıkarkende hiç problem olmamıştı ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. ama Katresu ne gladiatörün ne de s410un 4.5mm sini getirmedi :(

s410a laf söyleyecek olursa hanım, "e hw100ü satmıştım, bunu yerine aldım" rahatlıkla diyebilirim (umarım u½%; )

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Official Post

ben bir ara 4.5mm 97k var iken arkadan 5.5mm sini almıştım, birde aynı Gamo kılıftan 8o evde temizlerkende eve girip çıkarkende hiç problem olmamıştı ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. ama Katresu ne gladiatörün ne de s410un 4.5mm sini getirmedi :(

s410a laf söyleyecek olursa hanım, "e hw100ü satmıştım, bunu yerine aldım" rahatlıkla diyebilirim (umarım u½%; )

Erdem Gladiatorun alınış hikayesini anlatmamda bir sakınca varmı ? ;şrofls;.

• var, olmasa ben anlatırdım ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu arada benim Eva AR6 için yaptığım hem susturucu özelliği olan hemde Airstrip özelliği olan moderatörü bitirdim, akşam denemesini yapıcam bakalım nasıl çalışacak.

• Bu arada benim Eva AR6 için yaptığım hem susturucu özelliği olan hemde Airstrip özelliği olan moderatörü bitirdim, akşam denemesini yapıcam bakalım nasıl çalışacak.

Mahalleye panzer destekli polis baskını olacak demektir #hims

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bu gibi durumlarda yırtmanın en garanti yolu, tüfeğe verdiğiniz para kadar paraya hanıma hediye almaktır :thumbup:

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776