s410 100m grupmanlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • .

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem bey elinize sağlık.Müthiş olmuş.Hele son resimdeki flyer grubun içine girse şeş kapısını alıyormuşunuz.Rüzgar varmıydı? Birde crono sonuçlarınıza baktım , grupları 200 bar dolum sonrası ilk 2 şarjörle mi yaptınız?

FİLİNTALAR GRUBU

• çok güzel grupmanlar bunlar. tebrikler. vallahi tüfeğin isabetliliğine hayran kaldım. ;d;

6-24*50 tasko

• Erdem bey elinize sağlık.Müthiş olmuş.Hele son resimdeki flyer grubun içine girse şeş kapısını alıyormuşunuz.Rüzgar varmıydı? Birde crono sonuçlarınıza baktım , grupları 200 bar dolum sonrası ilk 2 şarjörle mi yaptınız?

100 metreye atarken rüzgar vardı diyemem, ancak kahvemizin dumanını götüren bir esinti vardı, atışlara 190-195 bar gibi başladım sanırım.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yakında 100m tek delik de göreceğiz heralde. Eline tüfeğine gözüne sağlık.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• eline sağlık Erdem abi,güzel atışlar bunlar ;d; tek deliği büyütme grupmanları yakında göreceğiz desenize :) aa ile bilmem ama glad ile o sinyal i aldım diğer grupmanlarınızdan ;tacli#

• havalar düzeldi herhalde arazıye cıkmısın :) vallahi bravo süper olmus atısların. keske video falanda cekseydin.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Sabah Erdem grupmanları yaparken ben de yanındaydım (hatta hedefin yanındaydım), açıkçası çok da özenerek yapmadı atışları, bu da demek oluyor ki ileride süper grupmanlar göreceğiz. Son grupmandaki açıktaki atış ikinci atıştı.

• Evet son resimdeki atış oldukça başarılı. 1.resimde çok hafif rüzgar olsa gerek.

Webley Patriot 5.5mm 1.Nesil Satılık
    Gamo Hunter 440 4.5mm Satılık
    Gamo CFX 4.5mm Satılık
    Norica Tribal Basıc 5.5mm Satılık
    Crosman 2200 5.5mm
    Crosman Repeatair co2
    Hatsan pcp pompa Satılık
    Barska Hot Magnum 3-12x40mm AO Satılık
    Gamo GE39x40RGB Satılık
    Akvaryum (Yeni) Moilyalı İthal 1.20 Sea Star Satılık

• S410 gerçekten çok stabil bir silah ve 100 mt atışında kendini nasılda göstermiş, ee tabi atıcıya da tebrikler atıcıda da maharet var :D;tufey#

Hatsan AT44WX-10 .22 + Nikko Stirling Targetmaster 10-50x60 MD

Pek yakında : Nikko Stirling Diamond 10-50x60 MD :love:

Hatsan Mod 95 Sas 4.5 Cal + Gamo 3-9x40

Diana Mod 26 4.5 Cal + Optima 1x40 RedDot

FX Revolution .22 + Nikon Buckmaster 4.5-14x40 Mil Dot

ankarateam.png

• atıcıda maharet olduğu kesin de, tüfek de tüfek yani... . keşke demeyi hiç sevmesemde keşke bir hevesle alınan silahlara şimdiye kadar binlerce tl harcayacağıma, kızımın istediği oyuncakları alsaydım,ya da eşimin istediği koltuk takımını. bu hobiye gönül verenler; tecrübeyle sabittir. sabırlı olun, mantıklı davranın, malın iyisini alın. yaptığınız hobiden keyif almak da elinizde, tamirci çırağı olmak da.;şrofls;. sanki bu adamlar bilmiyormu ucuza mal üretmeyi...kalitesiz, kullanışsız , amacına hizmet etmeyen, zırt pırt ayarı kaçan mal yapmıyorlar. yaptıkları malında hakkını tabii ki de istiyorlar. bu onların en doğal hakkı. her zaman söylerim. ne kadar para o kadar köfte... lütfen sabrediniz ve köftenin iyisini yiyiniz ;şrofls;.

6-24*50 tasko

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen orontes ().