20 Aralık 2009 Yeterki Havamız Güzel Olsun Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cık cık cık

Pazartesi ..............................................................Pazar

Aksilik olmazsa gelirim inşallah Hava almam lazım !!! +;tuftabV#

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Tunç özellikle senin niçin duyuruyu erken açıyor, tercüme, karar verme falan ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• ;d; ;d; ;d;

Abi Şu anda Evde Canlı olarak savaş meydana geliyor

Bizim komutan Doruğa laf yetiştireceğim diye elindeki pudingi halıya döktü Başladı çocukcağıza bağırmaya bende uzaktan kıskıs gülüyorum hehehehe

komik durumdayım birazdan çok pis bağırıp çağıracağım hafta sonunu garantilemek için bahanem hazır AHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH

FİLİNTA TEAM

• Çok iyi bir fırsat yakalamışsın sakın kaçırma haydi bastır kim tutar seni... ;box;x

Ya bir de komutan galip gelirse, arada bul klingonlu'yu ;director;

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Tavşanı takip edin

Matrix

FİLİNTA TEAM

• İzlemedeyim ;kffx;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• 4-5 haftadır ben ben değilim o zaman...
    peki ben ben değilsem ben kimim....???? :him:s

buluşmaya gelen ben değilim o zaman.... :!:

Arkadaşlar benim nickimi kullanan birisi geliyor o zaman buluşmalara :cursing:

BEYNİM KARIŞTI.....

FİLİNTA TEAM

• ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• Pazar bir av programı var olmaz ise bu sefer size katılacağım.
    Selamlar

• DMI ye göre hava bulutlu olacak diyor inşallah yağmaz...

FİLİNTA TEAM

• bende beşiktaşta ikamet etmekteyim o zaman kadar yeni bir havalı taabnca yetiştirebilirsem sizin yanınıza gelmek isterim kabul edermisiniz.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Tunç ne tarafta yeni keşfettiğin yer?

FİLİNTALAR GRUBU

• Tunç ne tarafta yeni keşfettiğin yer?

Elmalı barajı'nın oradaymış. Anladığım kadarı ile orası meradan da kötü, oraya giderken yanımıza bir koli çocuk bezi almamız gerekecek, yakınında izci kampı varmışda. #hims;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk