20 Aralık 2009 Yeterki Havamız Güzel Olsun Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gdip bi bakmakta fayda var belki kış aylarında kamp kullanılmıyordur. eğer kullanıyorsa orada atış zor olur. Artık çocuklar izciliği mizciliği unutup sıraya girer "abi bi bakabilirmiyim ne olurrr" demeye başlarlar.

• Official Post

Arkadaşlar aranıp durmayın, bu sene baharda bizim atış buluşması yaptığımız yer mükemmel, hem düz arazi, hem paintbal sahası, painbalcılar olsalar bile sorun değil, arazi müsait, hem kapalı alan mevcut, karnımızı doyurabilme imkanına sahip, hemde atış sahası uzunluğu alabildiğine uzun, 300 metre yeterlimi? ;kihhik,

• Arkadaşlar aranıp durmayın, bu sene baharda bizim atış buluşması yaptığımız yer mükemmel, hem düz arazi, hem paintbal sahası, painbalcılar olsalar bile sorun değil, arazi müsait, hem kapalı alan mevcut, karnımızı doyurabilme imkanına sahip, hemde atış sahası uzunluğu alabildiğine uzun, 300 metre yeterlimi? ;kihhik,

Şahsen bana 300 m.'nin 30'u yeter. ;keyfs;

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Official Post

O zaman pazar sabah 10 da Zekeriyaköy şirkette buluşalım?

• Valla söz vermeyeyim ama Kilyos yolu üzerindeki yere ben gelmeye çalışırım. Bakalım cıvardaki arkadaşlara da bir kuş uçurayım!!!

S&W 686-6

• Mustafa Bey, teklifiniz için teşekkür ederiz.Pazar sabahı saat:10.00 Zekeriyaköy Yatagun'dayız.
    Anadolu yakasında oturan arkadaşlar buluşma yeri: İkea alt açık otopark. Saat:09:00
    Avrupa yakasında oturan arkadaşlar buluşma yeri: Belgrad Ormanı girişi . Saat:09:40
    Bütün arkadaşları bekleriz.
    Görüşmek üzere.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Dükkan açık olacak mı ??? moderatorlere ve pelletlere bakmam lazımdı ;grin; ;grin;

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Abiler kamyonu otoparkta bırakırsak bişey olurmu acaba

FİLİNTA TEAM

• Benim içinde uygun.Hava atışa müsade etmesede sohbet olur.

FİLİNTALAR GRUBU

• Arkadaşlar aranıp durmayın, bu sene baharda bizim atış buluşması yaptığımız yer mükemmel, hem düz arazi, hem paintbal sahası, painbalcılar olsalar bile sorun değil, arazi müsait, hem kapalı alan mevcut, karnımızı doyurabilme imkanına sahip, hemde atış sahası uzunluğu alabildiğine uzun, 300 metre yeterlimi? ;kihhik,

hmmm, kulağa çok cazip geliyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bana yol desteği lazım :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Son Haber Avcılar da yoğun kar yağışı varmış.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• bana yol desteği lazım :)

Yol desteği için seni yarın anemon (yusuf) arayacak.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• tamm bülent abi .

FİLİNTALAR GRUBU

• Abiler kamyonu otoparkta bırakırsak bişey olurmu acaba

Bence birşey olmaz Gökmen.
    İyi ki şimdi yazdın, yarın lastiklere hava basayım bari. ;kihhik,;şrofls;.

Ayrıca, şu anda Çekmeköyde hafif kar yağışı var.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Official Post

Dükkan açık olacak mı ??? moderatorlere ve pelletlere bakmam lazımdı ;grin; ;grin;

Tükkan senin g;$i

Burada kar yağışı başladı ama olsun, büyükçe odun sobası var, binanın sırtı kuzeye bakıyor, yani rüzgar arkada güneye atış yapacağız.

• hmmm, kulağa çok cazip geliyor.

Zaten özlenmiştin, bekleriz Erdem.. Hele tam takım olmasa bile Ankara Team'den gelebilecekler de katılırsa..... :thumbup: :thumbup:

S&W 686-6

• Birazdan çıkacağım hava yağışlı ve çok rüzgarlı...

Tüfeğin Havası yok, umarım doldurabiliriz bu sefer :pinch: :pinch: :pinch:

FİLİNTA TEAM

• Official Post

Birazdan çıkacağım hava yağışlı ve çok rüzgarlı...

Tüfeğin Havası yok, umarım doldurabiliriz bu sefer :pinch: :pinch: :pinch:

Hava çok istemediğin kadar, ben şirkete geçiyorum, çayları demliyorum, sizde bohaçaları getirirsiniz :)