20 Aralık 2009 Yeterki Havamız Güzel Olsun Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güzel bir buluşma oldu buluşmadaki abilerimin hepsine çok teşekkur ediyorum. unutmadan birde benjamine sevgilerimi gönderiyorum beni unutmasın çeyrek adım arkasınadayım :)

saygılar ( tel maşa )

FİLİNTALAR GRUBU

• Bir dahaki buluşmaya senin tel maşa'nın korkulu rüyası Benjamin'i de getiriyorum.Yandın Kerem.

FİLİNTALAR GRUBU

• Ne zamandır Filintalar Grubuyla bir buluşmaya katılmak istiyordum nihayet buluşabildik. Filintalar'a rüzgar banamısın demiyor her atış tam isabet. Buluşmaya katılan herkese teşekkürler.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• güzel bir buluşma oldu buluşmadaki abilerimin hepsine çok teşekkur ediyorum. unutmadan birde benjamine sevgilerimi gönderiyorum beni unutmasın çeyrek adım arkasınadayım :)

saygılar ( tel maşa )

Bir dahaki buluşmaya senin tel maşa'nın korkulu rüyası Benjamin'i de getiriyorum.Yandın Kerem.

Merak etme Kerem, terk edildiğinden beri Bayan Benjaminin o-rinkleri ;hirr; atmış durumda, Taylan Bey'in hedefi bile bulması zor. ;avci;

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• çok güzel bir gün olmuş ne yazıkki silahı yetiştiremedim olsun yeni aldım bi dahakine artık saygılarımla

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• mbe yazdı:

Merak etme Kerem, terk edildiğinden beri Bayan Benjaminin o-rinkleri ;hirr; atmış durumda, Taylan Bey'in hedefi bile bulması zor.

Abi niye öyle diyorsun.Metin Şentürk bile Benjamin kullanıyormuş , tüfek kendisi vuruyor zaten.

FİLİNTALAR GRUBU

• gökmen abi teşekkür ederim , yusuf abi sağolsun güzel kareler yakalamış, kayıt olmayı birkaç sefer düşündüm de kısmet olmadı henüz .

taylan abi karşılaşma için sabırsızlanıyorum sana tel maşadan tavsiye, bence birkaç gün benjaminle atış yapmalısın aa dan sonra buyuk performans düşüklüğü yaşayabilirsin , sonra güneş geldi gözüme ,rüzgar yandan esiyor, masa sallandı vb. gibi bahaneler söylüyorsun ;lol;

bülent abi destek destek ;,;-

FİLİNTALAR GRUBU