dolum nasıl yapılır

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evanix aldım ancak dolum yapamıyorum nasıl yapılır tarif ederseniz hatsan pompam var ama denedim dolum yapamadım

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sdtslk ().

• Airarms desen anlatırımda evanixi bilmiyorum dostum

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• pompaya silah apartınınbağladım ve hava bastım ama tüfekteki nanometre hiç haereket etmedi

• pompanın tahliye vanasını kontrol edin gevşek olabilir
    ilk defa dolduruyorsanız horozu çekipte deneyin

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• tamamen boş ise ve pompa sertleşmeye başladıysa devam edin, ama kaçak olmaması lazım. fıss-fıss diye dışarı hava basıyorsanız, bağlantı yerlerindeki kaçakları önleyin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• dostum unutmadan iki üç basışta dolmaz biraz kas yapacaksın :thumbup:

Evanix Blizzard

• dostum pardon horoz dedim ar6 sandım modelini kusura bakma ar 6 değilse horoz arama özürdilerim

Evanix Blizzard

• S10 ise sidelever'de kol açık (geriye doğru) olmalı, pompa tahliye vanası kapalı olmalı, pompayı basarken hava sesi gelmemeli (geliyorsa dışarı basıyor olabilirsiniz)...

AT 44 Long LW Bullpup + Reg
    Gamo Extreme 4.5
    Walther CP 99 & CP 99 Compact

• Buradaki video yardımcı olabilir

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• huntig master AR6 dolumu daha yapamadım he türlü sekilde denedim ama tüfek tüpü hiç dolmadı bu marka tüfek hakında bilgisi olan varmı

ayrıca bu tüfkte mi bir problem var yoksa pompadamı pompada hatsan pompa

defalarca pompaladım ama hiç bir etki olmadı ve pompa hortum ucuna sila ile verilen aparıtı takıyorum bunun takarken belli bir yön veya sekli varmı silahı aldım ama hiç kullanamadım veya başka bir yöntem varmı dolum için

• Official Post

huntig master AR6 dolumu daha yapamadım he türlü sekilde denedim ama tüfek tüpü hiç dolmadı bu marka tüfek hakında bilgisi olan varmı

Silahın havası tamamen boş iise pompa ile dolduramazsınız, önce bir scuba tüp ile doldurun, silah 7*0 - 70 bar basıncın altına düşmemesi halinde bundan sonra pompa ile doldurabilirsin.

• Silahın havası tamamen boş iise pompa ile dolduramazsınız, önce bir scuba tüp ile doldurun, silah 7*0 - 70 bar basıncın altına düşmemesi halinde bundan sonra pompa ile doldurabilirsin.

ilk defa dolum yapcam daha yeni aldım tüfek üzerindeki göstergede az bir hava varscuba tüp olmadan nasıl olacak çünkü scuba tüp bulamam başka nasıl bir yolu var bu işin

• Official Post

Eğer az da olsa silahta hava varsa, pompa ile doldurabilirsiniz, silahın yanında gelen dolum ucunu pompa hortumunun ucuna bağlayın, pompanın alltındaki hava tahliye vanasını kapatın ve pompalamaya başlayın, 200 barı geçirmeyin, sonra pompanın altındaki hava tahliye vanasını gevşetip hortumdaki havayı boşaltın ve dolum ucunu çıkarın.

İyide silahın yanında Türkçe kullanım kılavuzu gelmedimi? bunların hepsi orada yazıyor, güzelce okuyup kullansanız.