stoeger x20 yardım!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar havalı silahlarla ilgili pek bi tecrübem yok. pazartesi günü verdiğim x20 siparişim elime ulaşacak, tüfeği ilk aldığımda yapmam gereken ekstra bi uygulama yada bakım öneriniz varsa yazıp beni aydınlatırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

• arkadaşlar havalı silahlarla ilgili pek bi tecrübem yok. pazartesi günü verdiğim x20 siparişim elime ulaşacak, tüfeği ilk aldığımda yapmam gereken ekstra bi uygulama yada bakım öneriniz varsa yazıp beni aydınlatırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler...

olduğu gibi kullan kardeş bişey yapma fazla yağ varsa namluda falan temizleyebilirsin ilk başlarda ateşli gibi patlıyo fazla yağdan dolayı dizelleme yapıyo ben hiç dokunmadım biyerine geldiği gibi kullandım.

• arkadaşın dediklerine katılıyorum. benimde pazartesi Stoeger X20 tüfeğim geliyor hayırlı olsun arkadaşım.

• Crosman 2100
    • Crosman 357 6 inc
    • Stoeger X20 Yakında!!!!!!!
  • peki bu yaylı tüfekte periyodik bakım gibi yada kullandıktan sonra yapmam gereken bakımlar varmı. uzun süre kullanmayacaksam mesela?