27Aralık2009 Seneye Görüşürüz Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 27Aralık2009 Seneye Görüşürüz Buluşması Ikea alt otoparkında Saat 9:30 da buluşuyoruz. (Bu arada ikea nında baya bi reklamını yaptık bize sponsor olmaları gerek artık)

Yer konusunda daha karar vermedik tartışmaya açıyorum. Ne de olsa demokratik bir takımız biz.

• neredeki ikea abi web sitesinden adresini alayım geçen buluşmaya gelmedim buna geleyimde dövmeyin beni hehe:)

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Arkadaşlar FİLİNTALAR GRUBU buluşma adresi

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/ok3cdh.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• herhangi bir ümraniye otobüsüne binersen raaht ulaşabilirmisin yada mecidiyeköyden nasıl gelebilirim bilen varmı otobüsle

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• Bu sefer ömerli tarafına mı gidiyoruz...

yakında bi de izmit yapalım sonra eskişehir sonra da ankara

Yuppiiiiii UÇTUK BİZ UÇTUK VALLA x;.z x;.z

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• sonra da ankara

Yuppiiiiii UÇTUK BİZ UÇTUK VALLA x;.z x;.z

Valla Ankara Team sabahın köründe buluşmasa ben de niyetlenmiyor değilim ammaaaaa... ;tese;kkur

S&W 686-6

• Şu çavuşbaşındaki orman benim çok hoşuma gitti. Aslında oraya jandarmalar bakıyor gidipte izin alarak atış yapsak içimiz de rahat olur.
    Telefonmu yoksa yüzyüzemi görüşmek gerekir.

Çavuşbaşı Jandarma Karakol Komutanlığı
    Telefon: 216 320 68 51

• Abi her türlü varım karakola bile giderim

FİLİNTA TEAM

• [Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/70iaub.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Yüksek rütbeli tanıdık bi subay bulmak gerek. Onların dilinden ancak o anlar. Karakolun başında tüm general var adamın zaten tarikatlarla başı belada birde bizimle uğraşmak istemez heralde.

• Yüksek rütbeli tanıdık bi subay bulmak gerek. Onların dilinden ancak o anlar. Karakolun başında tüm general var adamın zaten tarikatlarla başı belada birde bizimle uğraşmak istemez heralde.

Orası nereye bağlı, biliyormusun?

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Abi karakol İstanbul il jandarma komutanlığına bağlı.

İSTANBUL İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

BÜYÜKDERE CADDESİ ATATÜRK OTO SANAYİ SİTESİ YANI
    MASLAK - ŞİŞLİ / İSTANBUL

TELEFON: (212) 285 21 04 - 5 - 6

FAKS: (212) 2850751

• Abi karakol İstanbul bölge komutanlığına bağlı sanırım şu Balmumcudaki komutanlığa.

Ama o bölgenin bir küçük karakolu vardır herhalde, o karakola gitmek lazım. :!:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Atış yapılacak yer "meskun mahal" dışında ise jandarma yetkili oluyor; yoksa ilgili polis karakolu.
    İşi sağlama bağlamak için mahalli jandarma karakoluna gidilmesini ve atış yapılması düşünülen yerin "meskun mahal" mi değil mi onlardan sorulmasını tavsiye ederim. Ne de olsa, eğer herhangi bir şikayet veya müdahale olacak ise bunu yürütecek olan o bölgeye bakan karakol olacak. En iyisi daha başından onlara başvurup, buluşmanın yapılacağı yer ve silahlarımız hakkında kısaca BİLGİ VERİLMESİ yerinde olacaktır.
    Ben vaktiyle Çorlu'da aynı şeyi yapmıştım; nöbetçi kıdemli başçavuş ile görüşmüştüm. Havalı silah olduğu için karışmayacaklarını ancak devriye gezen jandarmalar müdahale edecek olurlarsa kendisinin adını verebileceğimi söylemiş ve ayrıca cep telefonunu da vermişti.
    Bana hiç gerekmedi bu veriler.
    Bilgi için yazayım dedim. Ancak şu da unutulmamalı ki Çorlu'daki bu görüş Istanbul'un xxyy yerindeki yetkililerce de uygulanacak zannedilmemeli. Bizdeki yerel kurumlar genelde kendi yorumlarını katıyorlar işin içine.

S&W 686-6

• Birde düşünsenize hasbel kader oradan bir TV kanalının geçerken atış yapanları görüntüleyip haber yaptığını.. Artık sizleri de Ergenekona dahil edebilirler :) Ondan sonra anlat derdini Marko paşaya :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Atış yapılacak yer "meskun mahal" dışında ise jandarma yetkili oluyor; yoksa ilgili polis karakolu.
    İşi sağlama bağlamak için mahalli jandarma karakoluna gidilmesini ve atış yapılması düşünülen yerin "meskun mahal" mi değil mi onlardan sorulmasını tavsiye ederim. Ne de olsa, eğer herhangi bir şikayet veya müdahale olacak ise bunu yürütecek olan o bölgeye bakan karakol olacak. En iyisi daha başından onlara başvurup, buluşmanın yapılacağı yer ve silahlarımız hakkında kısaca BİLGİ VERİLMESİ yerinde olacaktır.
    Ben vaktiyle Çorlu'da aynı şeyi yapmıştım; nöbetçi kıdemli başçavuş ile görüşmüştüm. Havalı silah olduğu için karışmayacaklarını ancak devriye gezen jandarmalar müdahale edecek olurlarsa kendisinin adını verebileceğimi söylemiş ve ayrıca cep telefonunu da vermişti.
    Bana hiç gerekmedi bu veriler.
    Bilgi için yazayım dedim. Ancak şu da unutulmamalı ki Çorlu'daki bu görüş Istanbul'un xxyy yerindeki yetkililerce de uygulanacak zannedilmemeli. Bizdeki yerel kurumlar genelde kendi yorumlarını katıyorlar işin içine.

Birde düşünsenize hasbel kader oradan bir TV kanalının geçerken atış yapanları görüntüleyip haber yaptığını.. Artık sizleri de Ergenekona dahil edebilirler :) Ondan sonra anlat derdini Marko paşaya :)

Bu kadar zamandır atış yapıyorum, bir çok defa yetkililerle karşılaştım, bir kere hariç hiç sorun çıkmadı. Devamlı atış yaptığım yer askeri alanın 50-100 metre ilerisindeydi, tel örgünün arkasındaki askerlerle şakalaşıyorduk, ben kurma kolunu kapatınca onlarda silahlarının mekanizmalarını kurarlardı, vurabildin mi diye sorarlardı, hatta önerileri bile olurdu, şöyle at, böyle at diye. Bölge daha evvel jandarmaya bağlı idi, sonra polise bağlandı. Evanix'le atış yaptığımız gün bir rütbelinin kaprisinin kurbanı olduk diye düşünüyorum. Çünkü daha atışa başlamadan polisler gelmişler ve havalı silahları görünce çekip gitmişlerdi.
    Ayrıca, Freelife'ta da atış yaparken yanımızdan polisler geçiyor, daha bir tanesi burada ne yapıyorsunuz diye grubu rahatsız etmedi. Bence hedef tahtasını görüp, bir canlıya atış yapmadığınızı gördüklerinde size bulaşmadan gidiyorlar veya meraktan gelip soruyorlar.
    Tabii ki burada yazdıklarımdan baştan izin alınmasın anlamı yüklenmesin, sadece çok fazla tedirginliğe kapılmayalım diyorum.
    Sağlıcakla kalın

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bu buluşmaya kimler gelebilecek ? Sağdan saymaya başlayalım mı?

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• 1- Klingonlu + (belki 2 arkadaş)

FİLİNTA TEAM