27Aralık2009 Seneye Görüşürüz Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Ben de tam mana veremedim doğrusu. Dediğiniz gibi farkına varmadan gevşek bıraktığımı sanmıyorum çünkü tüfekten zor söktüm, ancak kulandığım peletler gamonun aşırı çapaklı pelletlerindendi ve iyilerini seçerek kullanıyordum. Her halde çok fazla çapaklı bir tanesini fark etmeden şarjöre yerleşitirip attım. O da moderatörün içinde takla attı ve odacıklara çarparak kırdı. Atışa devam edince de kontolsuz atışlar oldu. Yolum düştüğünde yedek parça konusunda yardımınızı rica edebilirim diye düşünüyorum.
    Sevgi ve saygılarımla,

Allah kaza vermesin, plastik odacıklar elimizde mevcut, arzu ederseniz adresinize gönderebilir yada bir geldiğinizde alabiilirsiniz.

• Mehmet abi Allah korumuş valla yoldan geçen birine felan da gelebilirmiş...
    Bu arada naptın abi...Yengeye nasıl anlattın çok merak ettim... :whistling:

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Mehmet abi Allah korumuş valla yoldan geçen birine felan da gelebilirmiş...
    Bu arada naptın abi...Yengeye nasıl anlattın çok merak ett

Abi orasını hiç sorma.
    Başladım bu tüfek böyle kötü şöyle kötü, ucuna bişi takılmıyo, takılınca öyle oluyo böyle oluyo.
    Hatta bak bana bile zarar gelebilir. Allah korusun kaza bela gelecek başıma. Bu kadarla ucuz atlattık filan diye.
    Garibim acıdı bana napalım daha iyisini al o zaman dedi 5 cı tüfeğin yolu gözüktü böylece şimdi bakınıyorum aa mı olsun evanix mi olsun yoksa fx mi diye ;şrofls;.

• Abi orasını hiç sorma.
    Başladım bu tüfek böyle kötü şöyle kötü, ucuna bişi takılmıyo, takılınca öyle oluyo böyle oluyo.
    Hatta bak bana bile zarar gelebilir. Allah korusun kaza bela gelecek başıma. Bu kadarla ucuz atlattık filan diye.
    Garibim acıdı bana napalım daha iyisini al o zaman dedi 5 cı tüfeğin yolu gözüktü böylece şimdi bakınıyorum aa mı olsun evanix mi olsun yoksa fx mi diye ;şrofls;.

;d;;d;
    Abi sen gel seçimini 2 markaya indir. AA veya FX. 2 Evanix'in çıkaracağı ses ile grup ancak dağın başında atış yapabilir. ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Hem suçlu hem güçlü olmak böyle bişiii yani ;,;-

FİLİNTA TEAM

• Mehmet bey bencede Filintalar'a bir AA daha yakışır.Umarım gönlünüzce olur.

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi orasını hiç sorma.

Hem suçlu hem güçlü olmak böyle bişiii yani ;,;-

"Erkeklerin Kişisel Gelişiminin" son noktaların biri ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• canon ve ben orda olmaktan keyif alıcağımıza eminiz.

Yusuf Çil

FİLİNTALAR GRUBU
    norica 5.5 mm

• Official Post

canon ve ben orda olmaktan keyif alıcağımıza eminiz.

Yusuf maşaallah foruma ilk mesajını yazdın ;d; hayırlı olsun, fotoğraflar tek kelime ile harikaydı. g;$i

• Yusuf maşaallah foruma ilk mesajını yazdın ;d; hayırlı olsun, fotoğraflar tek kelime ile harikaydı. g;$i

+++100000 ;d;

FİLİNTALAR GRUBU

• Bende toshiba marka bi dizüstü var geçenlerde bi virüsün gazabına uğradı. Virüs bios u resetleyip içine şifre attı bilgisayar açılınca şifre istiyordu. Kaç gündür onunla uğraşıp duruyorum o yüzden foruma pek bakamadım. Baya bişiler yazılmış. Neyseki sonunda onarmayı başardım neredeyse umudu kesmiştim. Nasıl yaptığımıda anlatıyım dizüstünün içini açtım bios entegresine giden besleme ucunu kısa devre yapıp gücü kestim fakat yetmedi entegrenin reset bacağına 5 volt verdim. Ve bios resetlendi eski haline geri döndü.
    Bütün buluşmalarımızla ilgili dosyalar, yaptığım tasarımlar, resimler ve videolar da bu dizüstü bilgisayarımdaydı.

Neyse rahatladım artık yazmaya devam.

• Official Post

Tekrar çizersin Tunç, hooşgeldin :wel:co:m

• arkadaşlar o guzel günü sizlerle birlikte paylaşmaktan çok büyük keyif aldım ortağım canon ile o anları fotograflayıp bulent beyin katkıları ile paylaşıma sunup bende katkıda bulundum ise ne mutlu bana .beğenenlere ayrıca teşekkür ederim....bu arada dün atv haberde üzücü bir haber dinledim hem kullandığımız silahlara yeni engellemeler getirilmesi açısından hemde insanların önyargılarının daha çok artacağı bir haber ...fatihte kendini bilmez biri havalı silah ile kırktan fazla kargayı çatıların ,ağaçların ,caddelerin üzerinde öldürmüş çatılar karga leşleri ile dolu insanlar haklı olarak tepkili .arkadaşların dikkatina.

Yusuf Çil

FİLİNTALAR GRUBU
    norica 5.5 mm

• Abilerim Cumartesi Dem yapacağım pazar günü gecikecek olursam arayıp uyandırın bi zahmet Aman Haaaaa:sleeping:

FİLİNTA TEAM

• Abilerim Cumartesi Dem yapacağım pazar günü gecikecek olursam arayıp uyandırın bi zahmet Aman Haaaaa:sleeping:

Keyfine bak :thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Gökmen fazla kaçırıp bizi vurma pazar günü.Ben termosta kahve getireyim bari.

FİLİNTALAR GRUBU

• ;lol;

FİLİNTALAR GRUBU

• yarın biraz erkenmi toplansak ömerli tarafına gitme imkanımız varsa erken toplanmakta fayda var diye düşünüyorum.

FİLİNTALAR GRUBU