FX GLADIATOR SİPARİŞİNİ VERDİM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yatagundan bugün itibari ile fx gladiator siparişini verdim sabah kalktığımda ilk düşündüğüm acaba stokda varmıdır oldu daha sonra telefon acarak ürün stokta varmı diye teyid almak istedim ve stoklarda olduğu bilgisi verildi gayet nazik ve işini bilen insanlar bunu ayrıca belirtmek isterim

ben ne istesem ve ricada bulunsam herşeye evet yanıtını aldım gerçekten işini seven ve hakkıyla yapan kişiler bunlarlada bitmiyor forum üyeliğinden kazandığım %2 indirim üzerine yatagun ilk işlem indirimi %3 ve avaraj indirimi %1,5 olarak üyelik sayfama işlenmeside ayrı bir sevinç oldu toplamda %6,5 indirim ve eft yaparak aldığım %3 indirimide katarsak %9,5 gibi ciddi bir indirim söz konusu olunca hiç düşünmeden siparişi geçtim yatagun firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim allah hayırlı işler ve bol kazançlar versin...

• teşekkür ederim sideprensi sanırım sendede fx gladıator var nasıl memnunmusun ve bana söyleyeceğin herhangi bir ayrıntı varmı kullanım açısından bilgilendirirsen sevinirim bu arada hepimize geçmiş olsun antalya depreminden allah beterinden saklasın...

• insan her atdığını vurunca tadı olmuyor ;şrofls;. stabilliğini biraz düşük yapar insan ;şrofls;.

çok fonksiyonlu siprey yağ al,dış bakımını bu yağ ile yap,

tüfeği çantasında sakla,kolisine yerleştir ağzını kapat, malum buraların havası nemli, ben ayrıyetden tüfeği pamuklu bez ile sarıp çantasına öyle yerleştiriyorum, ve bu pamuklu bez orta derece de çok foksiyonlu siprey yağ ile yağlanmış,

fx glad ın pas tutacağı bölgeler şunlardır:
    kurma kolu
    güç ayar başlığı,
    emniyet açma kapama başlığı
    şarjör kilitleme başlığı,
    ben yukarıdaki işlemi yapıyorum kafam rahat ;keyfs;

fx aa jsb pellet den başka kullanma, reklam gibi olmasın da fx pellet gerçek den çok daha isabetli, 300 mt de yanım da jsb pellet varken 2 pelleti aynı mesafeye atdım denedim,fx pellet çok daha güzel,sıparişleri özelmi imal ediyorlar onu anlamıyorum,

depremden haberim olmadı ;( duyduğuma göre kıbrıs tarafında deniz demi olmuş,haberlere bakmadım,

form dan Bekir arkadaşım cumartesi yanıma gelecek,dilersen sende gel kardeş,muhabbet ederiz ama dükkan da ;kihhik, atışa gidemem sizler ile,yanlızım,sabah 6 gibi olursan burda atışa gideriz,ancak o vakit atış için vaktim var,sabah atışa gideceğim ;izci;

saygılarımla

• ayrınlılı anlatımın için teşekkür ederim sideprensi07 dikkate alacağım yazdıklarını ben kemer,de ikamet ediyorum kuyumcuyum her zaman olmasada haftada bir antalya,ya iniyorum gün olarak söz veremem ama eğer adres bilgini bırakırsan geldiğimde bir çayını içerim ve tanışmış oluruz... :thumbup:

depremi sabah 8:00 da kahvaltı yaparken hissettik ailece ufaktan bi sallandık 20 saniye kadar...

• ben kumköy de oturuyorum kardeş iş yerimiz de burda, bu tarafa yolun düşerse pm den mesaj at irtibata geçelim :)

• Yanılmıyorsam son gladiator'ü siz aldınız. Hayırlı olsun ;tese;kkur

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• evet saygıdeğer abicim sabah telefon açıp sorduğumda 1 veya 2 adet kaldığını söylediler demekki 1 adet kalmış... :D

şu anda siteye bakıyorum stokta yok yazıyor...

almak isteyen arkadaşlar için inşallah yakın zamanda stoklara girer... :thumbup:

• forum üyeliğinden kazandığım %2 indirim üzerine yatagun ilk işlem indirimi %3 ve avaraj indirimi %1,5 olarak üyelik sayfama işlenmeside ayrı bir sevinç oldu toplamda %6,5 indirim ve eft yaparak aldığım %3 indirimide katarsak %9,5 gibi ciddi bir indirim söz konusu olunca hiç düşünmeden siparişi geçtim yatagun firmasına ve çalışanlarına teşekkür ederim allah hayırlı işler ve bol kazançlar versin...

Abi silahın öncelikle hayırlı uğurlu olsun diyoum, allah kazasız belasız atışlar nasip etsin.
    Maşallah indirimleri toplaya toplaya silahı nerdeyse bedavaya getirecekmişsiniz ;kihhik,;kihhik,
    Ama en önemlisi Antalyada bu silahtan 2 tane olmasıdır , Burdur ve Ispartada da 2 adet Evanix S10 bulunuyor bildiğim kadarı ile, bunun sonucundada yavaş yavaş AKDENİZ TEAM 'in kuruluş seslerini duyuyor gibi oluyorum....... ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• Hayırlı olsun ama evanix alınmasın kuma gelmesine ;şrofls;. ;şrofls;.

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• teşekkür ederim tabii insan ne kadarda olsa bir indirim alınca mutlu oluyor belki çok büyük rakamlar fark etmiyor ama psikolojik rahatlatıyor insanı...

bu hobinin yaygınlaşması çok güzel sadece akdeniz bölgesi değil yurdumuzun tüm illerinden foruma katılımcılar mevcut...

benim pcp kullanan arkadaşlardan ricam lütfen gereksiz yerlere atış yapmayalım biliyorsunuz elimizdeki pcp tüfekler ciddi yaralanmalara ve hatta ölüme yol açabilir... +;tuftabV#

• Kazasız belasız atışlar dilerim hayırlı olsun...

XDM 5.25 .45 cal Competition tabanca

Beretta 81-F 7.65 mm tabanca

Armsan Armtac RS X1 high capacity pompalı 12cal
    Üzümlü 1986 Çifte 12cal
    Lazer Otomatik 7+1 12cal
    Crosman 1077+Tasko 3-9x40
    Hatsan at 44-10
    Hatsan mod 135 Qe Vortex
    Sıgsauer p250 co2
    Ceonic ISSC m22 9mm

Ceonic sigsauer p320 9mm

Zoraki 917
    Zoraki 2918

Bsa sweet 8-32x44

• evanix,le boşanacağız barbaros satışa çıkardım bana göre biraz ağır tüfek...

• Hayırlı olsun ama evanix alınmasın kuma gelmesine ;şrofls;. ;şrofls;.

Yok abi ayıp ediyosun neden alınalım ki ben silahımdan gayet memnunum allaha şükür... yanlız yanarım yanarım şuraya 50 metreden bir gurup oluşturup fotoğrafını koyamadığıma yanarım....:) :) gerçi şişelerden vakit bulamadımda birazda ondan oldu ... ;kihhik,;kihhik,;lol;;lol; ama söz yaz gelsin yapacam birşeyler...

Evanix Blizzard S10 Bolt Action PCP Combo ++ Hill PCP hava pompa ++ Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• ben birde rutubete karşı sanırım "desikatör" deniyor, bu elektronik eşyaların kutularından çıkan küçük silika torbacıkları vardır, onlardan bulup-alıp silah kutunuzun içine 3-5 adet serpiştirin. ben Ankara rutubetli olduğu için yapmıyorum ama, arada bir onları kurutup (güneşte, kalorifer üstünde vb) tekrar silahınızın kutusuna koyun, onlar ortamdaki fazla nemi alırlar ve silahınızın metal aksamını rutubetten korurlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png