FX GLADIATOR SİPARİŞİNİ VERDİM

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet bencede mantıklı bir yöntem elektronik satışı yapan arkadaşım var ona bir sorim sabah olmassa teşekkürler...

gladiator,a yakışacak zumlama sorunu yaşatmayacak berrak bir görüntü verecek dürbün tavsiyesi verebilirmisiniz...

TASKO 4-16x50 WORLD CLASS RİFLE SCOPE elimde mevcut olan bu dürbünden pek memnun değilim açıkcası beni yoruyor ayarları çevir çevir netlik yok

• gladiator,a yakışacak zumlama sorunu yaşatmayacak berrak bir görüntü verecek dürbün tavsiyesi verebilirmisiniz...

[gallery]2459[/gallery]

Nikko Stirling 6-24x56 işinizi rahatlıkla görür, ama 100m ve ötesi gurupman yapmayı, sineği sünnet etmeyi düşünüyorsanız 10-50x60 iyi olur.

Fakat silah çok ağırlaşmasın istiyorsanız 9-12 zumlarda kalmanız gerekir.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bu arada Akın bey ar6 nın ağırlığı nedir bilmiyorum, ancak Gladiatörün ağırlık merkezi (arka tüp nedeniyle) vücudunuza yakın olduğundan çok dengeli ve ağırlığını hissettirmeyen bir yapıya sahip, boyuda kısa. Elinize alıp kullanınca ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

.

ankarateam.png

• evet ağırlık konusunda ar6 bana sıkıntı verdi sanırım 4.5kilo komple aksesuarla ve ahşap kundak olmasından kaynaklanıyor

bu arada sizdeki dürbün güzel hoşuma gitti nereden temin edebilirim...

• Yatagun'da var Nikko Nighteater serisi

.

ankarateam.png

• bugünlerde gümrüğe giriyor olsa gerek, Mustafa bey'e sorun isterseniz.

.

ankarateam.png

• ben birde rutubete karşı sanırım "desikatör" deniyor, bu elektronik eşyaların kutularından çıkan küçük silika torbacıkları vardır, onlardan bulup-alıp silah kutunuzun içine 3-5 adet serpiştirin. ben Ankara rutubetli olduğu için yapmıyorum ama, arada bir onları kurutup (güneşte, kalorifer üstünde vb) tekrar silahınızın kutusuna koyun, onlar ortamdaki fazla nemi alırlar ve silahınızın metal aksamını rutubetten korurlar.

abi bende tam silika jelden bahsedecektim.sen bahsetmişsin.
    hatta dün praktikerde dolanırken gözüme ilişti.çok ufak olmayan paket içinde satılıyor yalan olmasın 5-10 tl arasıydı.nem tutucu diye satılıyordu.

desikatör:ısıya dayanıklı kalın camdan yapılmış, bombeli bir kapağı olan tencere biçimli laboratuvar malzemesi. orta seviyedeki delikli porselen yüzeyin altında birkaç santimetre kalınlığında nem tutucu silika tanecikler bulunur. desikatör soğumaya bırakılan kroze veya cam kase içerisindeki maddelerin soğurken nem kapıp ağırlaşmalarını veya havadaki moleküller ile tepkimeye girmelerini önler. kapak ile gövdenin temas ettiği yüzeye vazelin sürülür ki kabın dışındaki hava içeri giremesin. bazen içerideki havanın mol sayısı tepkime sonucu azalır ve vakum oluşur.

bu arada Ankara rutubetsiz mi diyecektin abi?bir çelişki olmuş ^^

HATSAN TORPEDO 155 .22 CAL.+ 3-9*32
    GAMO HUNTER 440 .177 CAL.+ TEK PARÇA AYAK 3-9*44
    MARKSMAN 1010 AIR PISTOL .177 CAL.
    SARSILMAZ
    AIR PISTOL .177 CAL.
    REMINGTON 870 MAGNUM 12 GA TEFLON KAPLAMA

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın... g;$i

• Hayırlı olsun, kazasız belasız atışlar, darısı olmayanların başına. :)

• gladiator,a yakışacak zumlama sorunu yaşatmayacak berrak bir görüntü verecek dürbün tavsiyesi verebilirmisiniz...

Br zamanlar "Satılık" lar kısmına koymuştum 5-15X50 Bushnell 3200 dürbünümü. Hala duruyorsa bir göz atabilirsiniz.

S&W 686-6

• Hayırlı olsun isabetli atışlar... :)

Airarms Hayaliyle Yaşamak
    Ne demek bilirmisiniz !!!
    ;hirr;
    ;hirr;;hirr;

• Hayırlı olsun ama evanix alınmasın kuma gelmesine ;şrofls;. ;şrofls;.

Kuma gelmiyor ki ;,;- Satılıklar ilanına bakarsanız eva yengenin sülüsü çoktan kesilmiş ;lol;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• EVET BUGÜN KARGOMUZU ALDIK KUTUYU AÇTIĞIMDA GERÇEKTEN BEKLENTİMİN ÜZERİNDE BİR TÜFEK ÇIKTI RESİMLERİNE NE KADAR BAKSAMDA CANLI GÖRMEK ÇOK FARKLI GERÇEKTEN HARİKA BİR TÜFEK TEŞEKKÜRLER YATAGUN ŞAPKADA KONUŞUYOR HANİ :thumbup: PCP ALMAYI DÜŞÜNENLERE TAVSİYE EDERİM...EEEEEE BENDE ARTIK BİR GLADİATOR RESMİ Ekleyeyim FORUMA :D

[Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/091224/kake4t95.jpg]

[Resim Engellendi: http://s10b.directupload.net/images/091224/jr6tmmg6.jpg]

• tekrar hayırlı olsun...

.

ankarateam.png

• Şenol kardeş senin glad biraz eski gibi geldi bana :him:s;şrofls;. gel kafa kafaya değişelim ;şrofls;.

[Resim Engellendi: http://img683.imageshack.us/img683/9924/kake4t95.jpg]

• canın sağolsun kardeş değişelim ne önemi var senin gladın eminimki ilk aldığın günkü gibidir :thumbup:

• bu arada dün gece 210 bar hava bastım sabah baktığımda 190 bara düştüğünü gördüm bu normalmidir arka tüpe transfer falan diye yoksa anormal bi durummu var

• bu arada dolum u ne ile yapmayı düşünüyorsun kardeş? pompa yahut scuba tüp varmı?