2009'u Uğurlama Buluşması'na...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cem abi hayırlı olsun, ye:n işine çok sevindim.
    Bu arada ben Cumartesi 08:00 gibi mekanda olurum ama hava durmuna bi bakayım önce ?

yağmurlu görünüyor :(

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Cem iş bulmana çok sevindim, gerekirse "Cumartesi tembelleri" toplantısı yaparız, bazen pazar'da olur. Görüşmek üzere, sevgiler.

• hava yarın parçalı bulutlu maksimum 16 derece görünüyor. 8o

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hiç merak etme Erdem, ilk atışla rüzgar başlar ;şrofls;.

ben zaten rüzgarsız demedim ki? 8|

.

ankarateam.png

• meteoroloji fake atmış, yine yağmurlu gösteriyor :(

.

ankarateam.png

• hayırlı olsun cem abi ben 13 aydır işsizim artık bu kardeşinize bakacaksınız herkes çalışmaya başladı bir ben kaldım işsiz. bende bir limana sığınırım inşallah ;( :( ;(

• Cem hayırlı uğurlu olsun Allah bol kazanç versin, Pazar günleri bakarsın yanına damlarım ½bay£bay`;

İş keyfi engeller ama farklı keyifler getirir. (William Feather)

Herkese selam

• ½bay£bay`; Ben yarın dükkan taşıma ve yerleştirme buluşmasına katılacağımdan gelemeyeceğim arkadaşlar. Hobiye 1 yıl ara veriyorum. Seneye görüşürüz ½bay£bay`;

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Official Post

½bay£bay`; Ben yarın dükkan taşıma ve yerleştirme buluşmasına katılacağımdan gelemeyeceğim arkadaşlar. Hobiye 1 yıl ara veriyorum. Seneye görüşürüz ½bay£bay`;

Yardıma ihtiyaç varsa gelebilirim Rıfat bey :thumbdown:

• Yardıma ihtiyaç varsa gelebilirim Rıfat bey :thumbdown:

Eksik olmayın Mustafa bey,teşekkürler

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• ½bay£bay`; Ben yarın dükkan taşıma ve yerleştirme buluşmasına katılacağımdan gelemeyeceğim arkadaşlar. Hobiye 1 yıl ara veriyorum. Seneye görüşürüz ½bay£bay`;

bugünkü buluşmadan sonra bende 1 yıl ara veriyorum, 2010'a kadar atış yapmayacağım. hakkınızı helal edin ;şrofls;.

bugün yine güzel bir buluşma oldu, Kamuran, Serdar ile 55metre puanlı hedef yarışması yaptık. Serdar 1., Kamuran 2. bende 3. (sonuncu ;şrofls;. ) oldum. sonra Bülent, Atilla abi ve Mustafa'da geldi, sohbet-muhabbet-çay sonrası dağıldık.

:thumbdown:

.

ankarateam.png

• Bol sohbetli, bol atışlı güzel bi gündü.
    Ama başlık sahibi gelmedi :him:s Cem abi gelir dedik ama göremedik :S
    Bu günlerde atışlara ara veren verene bende kervana katılayım, bir sene atış yok, gelecek yıl görüşürüz ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• AnkaraTeam Klasigi bir daha...

Güzel gün için Takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sizlerden sonra ben saat 15:30 za kadar kaldım biraz, yarın yapılacak olan Ofroad yarışlarının organizasyonunu izledim. Bu arada boş dururmuyum hazır pist bulmuşum benim ofroadı abileriyle az yarıştırdım. Tüm ilgi benim canavaraydı :)

• Bol sohbetli, bol atışlı güzel bi gündü.
    Ama başlık sahibi gelmedi :him:s Cem abi gelir dedik ama göremedik :S
    Bu günlerde atışlara ara veren verene bende kervana katılayım, bir sene atış yok, gelecek yıl görüşürüz ;şrofls;.

Serdarcım, başlığı ve yazdıklarımı bir daha oku bence... :) Yanlış anlamışsın... Sen neden 1 sene ara veriyorsun yahu, senmi doğuracaksın bebeği? :D

Sevgiler,

Jeton köşeli ya benim, çarpa çarpa yeni düştü u½%; İdare edin yau, kafaya ok yedik herhalde ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Hayırlı olsun abicim. Bu haftasonu ben de orada olacağım muhtemelen.

Cem abi hayırlı olsun, ye:n işine çok sevindim.
    Bu arada ben Cumartesi 08:00 gibi mekanda olurum ama hava durmuna bi bakayım önce ?

yağmurlu görünüyor :(

Cem iş bulmana çok sevindim, gerekirse "Cumartesi tembelleri" toplantısı yaparız, bazen pazar'da olur. Görüşmek üzere, sevgiler.

hayırlı olsun cem abi ben 13 aydır işsizim artık bu kardeşinize bakacaksınız herkes çalışmaya başladı bir ben kaldım işsiz. bende bir limana sığınırım inşallah ;( :( ;(

Cem hayırlı uğurlu olsun Allah bol kazanç versin, Pazar günleri bakarsın yanına damlarım ½bay£bay`;

İş keyfi engeller ama farklı keyifler getirir. (William Feather)

Herkese selam

Abilerim, kardeşlerim :)

Mesajlarınızı şimdi okuyabildim ancak, 14 ay sonra işe başlayıp, sabahın bir köründe kalkmak epey yıpratıyormuş adamı, tecrübeyle sabittir... Neyse, alışmaya başladım şükür...

Sevgili Evren, Serdar, Komutanım, mühendisbey ve Baybars, çok teşekkür ederim... mühendisbey, son bir ayın, 14 ayda bulunuyor iş :) Ama elimizden gelen kadar bakarız, dert etme...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• sayın pek çok kıymetli muhterem cem abi.

işe başladın hayırlı olsun.allah bol ve helal kazanç nasip etsin inşallah

ama bu iş tatlısız olmaz işe başlama tatlısı sonra 1. hafta kutlaması

sonra 1. ay bitti tatlısı daha sonra 1. yıl dönümü derken böyle devam edecek.

biz daha tatlı göremedik yahu.

şaka bir yana hayılrı uğurlu olsun

allah bo ve helal kazanç nasip etsin.

Ankara team abilerim , kardeşlerim yeni yılın sizlere,ailelerinize ve tüm

sevdiklerinize sağlık,huzur,mutluluk ve kazanç getirmesi temennisi ile

yeni yılınızı kutluyorum.

Ancak bunu söylemeden duramıycam Osman abimiz nerede.

Kötü bir durum yoktur inşallah

herkese saygı ve sevgilerimle

veysi

cukurovateam.png

• Ankara Team'e dertsiz, tasasız, mutlu bir yeni yıl dilerim.
    Sağlıcakla kalın

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Ankara Team'e dertsiz, tasasız, mutlu bir yeni yıl dilerim.
    Sağlıcakla kalın

teşekkürler, cümlemize :)

.

ankarateam.png

• Ankara team abilerim , kardeşlerim yeni yılın sizlere,ailelerinize ve tüm sevdiklerinize sağlık,huzur,mutluluk ve kazanç getirmesi temennisi ile
    yeni yılınızı kutluyorum.
    Ancak bunu söylemeden duramıycam Osman abimiz nerede.
    Kötü bir durum yoktur inşallah
    herkese saygı ve sevgilerimle
    veysi

Veysi Teşekkür ederim iyiim..bir sorun yok cok şükür..Kış geldi böyle oldu ..biraz ara verdim atışlara :)

Bende,,, Tüm AirgunTürk Camiasının ve Ankaradaki Arkadaşlarımın,, Yeni yılını kutlar Sağlık ve Mutluluk dolu Huzurlu Nice yıllar dilerim. :huh:

A Takımı Üyesi