Airarms s410 SL Xtra FAC Fırsatını kaçırmadım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güle güle kullanın.

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• bir önceki mesajınızı okuduğum da halen arayış içinde olduğunuzun farkına vardım,ne diyelim hayırlı uğurlu olsun,o da kesmez ise artık size fx glad yakışır :)

• hayırlı olsun, güle güle kullanın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• bir önceki mesajınızı okuduğum da halen arayış içinde olduğunuzun farkına vardım,ne diyelim hayırlı uğurlu olsun,o da kesmez ise artık size fx glad yakışır :)

Fx glad kullandım, benim gibi biri için X]#+, çok hafif bir tüfek fakat ayakta atmak için çok uygun ayrıca son derece dengeli insanı hiç yormuyor.

• s410 hayırlı olsun, gurupmanları bekliyoruz artık.

Fx glad kullandım, benim gibi biri için X]#+, çok hafif bir tüfek fakat ayakta atmak için çok uygun ayrıca son derece dengeli insanı hiç yormuyor.

yani ??? :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Tunç , güle güle kullan.Hayırlı olsun.

FİLİNTALAR GRUBU

• Hayırlı olsun,isabetli atışlar ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Bu arada "kişisel gelişim" tezini attık ortaya ama, aman Tunç sen fazla kaçırdın gelişimi , bu saatten sonra bizi alacak başka hanım bulamayız valla.

FİLİNTALAR GRUBU

• Tunç

hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.

saygılar

FİLİNTALAR GRUBU
    AA S410 fac extra 5.5 mm + Hawke 8x32-56 30 mm,
    AA TX 200 5.5 mm hc +bushnell 4x12-40,
    Diana Mod 54 5.5 mm +bushnell 6x18-50,
    ve diğer yaylılar

• Hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullanın.
    Ayrıca bilgi için teşekkürler. :thumbdown:

• Hayırlı olsun.
    İsabetli atışlarınız bol olsun.. :thumbup:

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• hayırlı olsun kazasız belasız isabetli atışlar sideprensi07 nin söylediği gibi bir dahaki arayışınızda sizi fx gladiatörle aramızda görmek isteriz...

• Tüfeği daha eve sokamadık garibim bagajda yatıyo, şöyle doya doya bi tüfeği inceleyemedim. Saat 19:00 dan beri Hanımı kolu komşuya göndermenin yollarını arıyorum. ;confused;

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın yeni tüfeğinizi. Allah bol bol pellet ihsan eylesin. ;şrofls;.
    Benimki de daha arabadan inemedi X(
    Bu soğuk ve karanlıkta nasıl üşümüşlerdir, korkmuşlardır şimdi.Yazık onlara.;#^+.

• Hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Güle güle kullanmak nasip olsun..

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam