benim bebeğimde geldi...:))

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese selam arkadaşlr sonunda bende dayanamayıp bi tane hatsan at44-pa aldım. tüfek bugün elime geldi ama kullanma imkanım olmadı tüpte hava olmadıgı icin kullanamadım 50 bir havayı sukupa tüpünden zar zor bastım tüfeği yeni aldıgım icin aparatlaı yoktu bende aparatsız o kadar basabildim test amaclı iki tane atış yaptım. harikaydı kaldırım tasına ateş ettim sacmanın namludan cıktıkdan sonra tasa carpma sesini duyacaktınız tüfegi susturucusuz kullandım ama o kadar ses cıkarmamıstı.ilk denememde cok güzeldi şimdi pompa bekliorum oda gelirse rahat rahat kullanmaya baslayacam artık herkese iyi akşamlar..iyi atışlar pompa geldikden sonra uzun mesafeli atışlarıda deneyecem... :thumbup:

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• cok teşekkür ederim sagolun...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Bu tüfek hakkında elimizde çok bir veri yok nedir nasıldır tam olarak kimse bilmiyordu sayenizde incelemeleriniz resimleriniz grupmanlarınız ile bu sorunuda çözmüş olacağız belki sizin gibi AT44PA almak isteyenler olabilir. İlk İzlenimi paylaştığınız için tşkrederim resim ve grupmanlarıda bekliyoruz kısa zamanda...

Güle güle kullanın tüfeğinizi kazasız belasız atışlar dilerim

Gunpower SSS

• hayırlı olsun güle güle kullanın

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

• cok teşekkür ederim sagolun arkadaşlar...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Denizci..
    Tüfeğin hayırlı olsun güle güle kullan kardeşim.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• teşekkür ederim sağolun..

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Denizci kardeşim tüfeğin hayırlı uğurlu olsun.
    Güle güle kullan. :thumbdown:

• teşekkür ederim hepimize kazasız belasız tışlar..

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Hayırlı olsun. İsabetli atışlar dilerim.. :D

Maverick Model 88

Beretta Special 16 GA

Beretta S56

• hayırlı olsun,silahınızı güle güle kullanın ama unutmayın;taşlara atmak,sekmelerden ötürü her zaman tehlikelidir :) ,kazasız atışlar

• teşekkürler arkadaşlar sagolun... bildginiz ikinci el pompa varmı acaba? ;şrofls;.

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• anladığım kadarıyla scubadan tüfeğe 50 bar basıp atış yaptınız...

bildiğim kadarıyla 100 bar ın altında kullanmak tüfek için sakıncalı oluyor.

"MERSİNLİLER MERSİNE SAHİP ÇIKINIZ." M.Kemal ATATÜRK
    "İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM." ROBERT BOSCH

HATSAN AT44WX-10 .22 Cal (Geliştiren Hakan Hızlı) ;tufey#
    Hawke Sport Optics Eclipse 30 6-24.50

HİLL POMPA

cukurovateam.png