10 Ocak 2010 Kaaaaar gelir Hoşgeeeelirrr Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Biz ilk butik buluşmayı Klingonlu ile Yakacıktaki poligonda yapmıştık.Kahvaltı ve muhabbet için güzel ama atış yapmak için pek uygun olmadığını hatırlıyorum.Gökmen resimleri koymuştu galiba siteye.

FİLİNTALAR GRUBU

• gökmen abi enn son görduğumde yokus tırmanıyordun :D sen 1 saat ben 1.5 saat bende bakınıyorum buralarda soyle 100 200 metre kapalı ayak ustu alan varmı diye de henuz biryere rastlamadım .

aslında ümraniye freelife ulaşım ve yer olarak çok ıyı ama alanı kısıtlı bide hacı var tabi :) o çevrede arkada bir yerden bahsediliyordu bir ara ? :him:s
    tunç abi zannedersem sen soylemıstın. oraya baksakmı ?

FİLİNTALAR GRUBU

• Arkadaşlar,
    Bence, özellikle Pazar günleri daha önce gidip memnun kaldığımız yerlere gidilmeli, alternatif yerlerin araştırmasını da daha önce yaptığımız gibi diğer günlere bırakmamız uygun olur. Bana göre şuan için 2 yerimiz var. 1.freelife, 2.Seçkin atv. Bu ikisinden birini bu pazar için belirleyelim. Bana göre amaç sadece atış yapmak değil, yağmurlu günlerde atış yerine sohbet etmekte hoş oluyor. Yer konusunu sürüncemede bırakmadan bu akşam belirlemeyi teklif ediyorum.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Çamurlu ama Freelife....

Ama her zaman çoğunluğa uyarım

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• seckin atv yi görmediğim için bu gibi havalarda ( yağıslı ) bende freelife diyorum.

FİLİNTALAR GRUBU

• Muhabbet etmek için o kadar uzağa gitmeye gerek yok bence freelife olsun derim.

Acaba diyorum erkenden ikeayanın yemekhanesinde toplanıp hep beraber kahvaltımı yapsak ne dersiniz.
    Erkenden gidip yer kapalım sonradan gelenler oraya gelsin. Bu arada kaçta açılıyordu orası?

• ayrıntılı cevap için teşekkür ederim .Gelişi biliyordum fakat ikeanın otoparkını yerleşimini bilmiyordum teşekkürler. Ben otobüs ile ulaşmayı düşünmekteyim güzergahı belirlerim umarım bir sorun çıkmaz.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• 50m2 lik yanı eni 4m boyu 12.5m sudan tozdan boyadan koruyucu örtü aldım kısmetse bu hafta kesintisiz atış var :)

Çekiççiler, regülatörcüler vede tetikçiler işte size bir soru; Bu naylonu bir şekilde Seçkin atv'de kullanabilirmiyiz ?

Bir projede benden :)

Mekan sıkıntısı olmadan her tarafa kurulabilir. Yağmur, kar demeden her koşulda atış yapılır :)
    ama içi boş çelik çubukları kim üretecek ???

http://i47.tinypic.com/2s861kw.jpg

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/2s861kw.jpg]

• Eşim "Benim oy kullanma hakkım olsa, Seçkin atv'yi seçerdim. Freelife'tan sonra çamur temizlemek bana kalıyor"dedi. Mecburen :!:bs,;s Seçkin atv diyorum.
    Çoğunluk freelife dediğine göre, orası olacak tabii ki. Tanrı beni korusun ;(

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Yağmurda atış yapabilmek için, bir portatif tente veya adamlarla konuşup kalıcı bir tente yaptırırsak üs'ten sonra en uygun yer burası bence. Tentenin 3 tarafı kapalı olursa rüzgardan da korunuruz. Isınmak isteyen kahvesine gider, zaten çay ve kahve de ayağımıza geliyor. Klingonlu biliyorsun kuru ve pilavda var :thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Oyum Seçkin ATV'ye. Üsse giderken yol üstündeydi zaten. O tür yolları da çok seviyorum :).

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• Oyum Seçkin ATV'ye. Üsse giderken yol üstündeydi zaten. O tür yolları da çok seviyorum :).

Tam olarak burası Rehşan

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/2vt9vl1.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Geçen hafta giderken görmüştüm Bülent ağabey, fakat geçen haftaki sorunumuzdan var, yine yağış görünüyor.

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• klingonlu,ogen,kalyoncu-----Freelife
    mbe,jimih----Seçkin

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Arabamın arkadan itişli olması ve son Freelife seferinde manevra yapmaya çalışırken arabayı çamurdan zor kurtarmam sebebi ile bende Seçkin diyorum.

FİLİNTALAR GRUBU

• klingonlu,ogen,kalyoncu-----Freelife
    mbe,jimih,impo----Seçkin

Evet başabaş bir mücadele ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Mehmet Abinin mi Kararına kalacağız yoksa Tunç ile Benim Ağırlığımızı koymamız sonucu etkilermi ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Mehmet Abinin mi Kararına kalacağız yoksa Tunç ile Benim Ağırlığımızı koymamız sonucu etkilermi ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

Sen dua et Mükerrem abi 3 hafta gelmiyor.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• ooo çekişme buyuk :D aslında bende seckin atv nın yerını merak ediyorum ;:)

FİLİNTALAR GRUBU

• ooo çekişme buyuk :D aslında bende seckin atv nın yerını merak ediyorum ;:)

Hah şöyle doğru yola gel :thumbup: ve naylonu unutma

Evet şimdi klingonlunun hamlesini bekliyoruz. u½%;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk