10 Ocak 2010 Kaaaaar gelir Hoşgeeeelirrr Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu Hangi parmak....işaret parmağı sanki...

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Belki merak edenler olabilir o parmak bana ait
    ve
    75 yard
    AA s410
    22gr diana
    10 atış

ben merak etmiştim, açıklama iyi oldu. yazdığım gibi bugün bende 21g H&N Baracuda denedim iki kez, ve 8-10cm civarında gurupman çıkınca bir daha atmadım. Gladiatör ile de iyi sonuç alamamıştım daha önce, sizin silah Baracudayı sevmiş gibi görünüyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bi yerim şişecek valla

Şişsin,şişsin, sen bizi yarın aç bırakırmısın müstehaktır sana ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Bidahaki hafta affetirecem inşallah

FİLİNTA TEAM

• ben merak etmiştim, açıklama iyi oldu. yazdığım gibi bugün bende 21g H&N Baracuda denedim iki kez, ve 8-10cm civarında gurupman çıkınca bir daha atmadım. Gladiatör ile de iyi sonuç alamamıştım daha önce, sizin silah Baracudayı sevmiş gibi görünüyor.

Aslında bende çok şaşırdım çünkü 22gr diana peleti başka bir s410 la attığımızda aynı sonucu elde edemedik. Daha dağınık sonuçlar çıktı. En az 5 defa denemişizdir. Kendi tüfeğimle 2 defa grup yaptım ikisindede iyi sonuç aldım. ;avci;

• Official Post

Aslında bende çok şaşırdım çünkü 22gr diana peleti başka bir s410 la attığımızda aynı sonucu elde edemedik. Daha dağınık sonuçlar çıktı. En az 5 defa denemişizdir. Kendi tüfeğimle 2 defa grup yaptım ikisindede iyi sonuç aldım. ;avci;

Eneeeee :!:

Tunç senin tüfek benim kendime ayırdığım tüfektiiiiii :!:

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• Eneeeee :!:

Tunç senin tüfek benim kendime ayırdığım tüfektiiiiii :!:

;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Gene dört ayak üstüne düştü desenize

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Şimdi Buluşulmuşmudur acaba....
    Kahve içiyorlardır...

OOOffff Offf

FİLİNTA TEAM

• Hava bugün çok güzeldi. Çok eğlendik gülmekten ;lol; yanaklarım ağırmış. Yağmur yağacak diye narlon brando ;rofl.; serdik ama inadına yağmur yağmadı. Hatta güneş bile çıktı sonradan. ;keyfs;

• hoşgeldiniiiiz

FİLİNTA TEAM

• fotoları ve hikayelerinizi merakla bekliyoruz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hava helva gibiydi.Böyle olunca çok keyifli oluyor.Üstün atıcılık meziyetlerimi arkadaşlarımla paylaşma fırsatı buldum.Kerem çok üzülmesin, gençtir gururunu incitmeyeyim diye de bazı grupları mahsus kötü yaptım.
    Tunç sen ne diyorsun abicim ,Gökmen'e Zekeriyaköy Yatagun'daki kompresörden direk hortum yaptırıyorum.Biraz masraflı olacak ama Klingonlu'ya feda olsun.

FİLİNTALAR GRUBU

• bugüne kadar yaptığımız en güzel filinta buluşması olarak değerlendiriyorum atış yerimiz çok güzeldi + havada öyleydi , işin atış kısmına gelirsek taylan abiye ( impo ) tesekkur ediyorum ama bende bi itirafta bulunayım madem :D abimsin ayıp olur diye bende grupları bozuyordum :D meğersem ne eşit düşünceliymişiz ;lol; . gokmen abi çok şey kaçırdın o monitöre bir kere atman lazımdı :) +;tuftabV# ağaç dallarından sallanan pellet kutularını vurmak ayrı bir zevkti . ;tufey# bülent abi bu günün bonuslarında neler göreceğiz acaba merakla beklıyorum ;,;-

FİLİNTALAR GRUBU

• Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Buluşma hayli keyifli idi . Zevkli bir buluşma oldu , mekan elverişli rahat ve nezihdi herkese sevgiler saygılar Özelliklede bülent abimize , sizlerle tanışmak bir memnuniyet oldu. Bülent abi senden özürdileyeceğim. Gevşeyen vidayı sıkmak için aldığım tornavida benimle beraber gelmiş ;$., . Kusura bakmazsın inşallah :| . Sonraki görüşmemizde iade ederim.

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Canın sağ olsun Muhammet. Buluşmalara gel yeter bize.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Canın sağ olsun Muhammet. Buluşmalara gel yeter bize.

Emir telakki ederim !

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»