Hatsan mod 135 4.5 mm Havalı Tüfek

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese slm

evelsi gün Hatsan mod 135 4.5 mm Havalı Tüfek ısmarlamıştım bugün elime ulaştı gerçekten memnun kaldım ama sadece çok ses çıkarıyor acaba bu tüfeğe uygun susturucu bulabilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim

• Öncelikle hayırlı olsun.Benin tüfeğim 135xrd susturuculu model olmasına rağmen ilk başlarda çok ses çıkarıyordu fakat 2-3 kutu pellet atınca ses azaldı. ayrıca gamo ts10 pelleti denersen sesin daha çok azaldığını göreceksin.

Hatsan Mod 135 xrd .177 cal. Tasko 3-9x50E Mildot
    Crosman 2100b .177 cal. Optima Red Dot
    Bülent KENAR

• silahınız hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun, isabetli atışlar dilerim. Size iki şey sormak istiyorum:

1.Paket içeriğinde size tam olarak neler ulaştı?

2.En azından şimdiye kadar 50-100 atış yapmış olduğunuzu varsayarak, tüfeğin sizdeki ilk izlenimi nedir? Hassas atışlar yapabildiniz mi?

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• Foruma hoş geldin, eğer tüfek almaya niyetin varsa ve kararın Hatsan MOD.135'e ise, kesinlikle alma bunu, hangisi olursa olsun alma, bunun yerine Webley Patriot 5.5mm alman çok iyi olur, hem evladiyelik, hem koleksiyonluk, hem de isabetlilik ve güç açısından fiyat/performans bir ürünü.

• Hoşbulduk, teşekkür ederim. Bahsettiğiniz siteyi inceledim, gerçekten oldukça çeşitli markalar ve uygun fiyatlar var. Ben uzun zamandır yaylı havalı tüfek kullanıyorum. Ama henüz çok amatörüm tabi ki. Birçok değişik yerli tüfeği kullandıktan sonra biraz da aceleci bir kararla Gamo Hunter 440 aldım ve açıkçası hiç memnun kalmadım. Gerçekten önceden kullandığım yerli tüfeklere göre çok güçlüydü ancak bir türlü istediğim hassasiyette atış yapamadım, istikrar sağlayamadım. Bir süre sonra da kurma mafsalı kundak tahtasına sürtmeye başladı. Sonuç olarak tüfekten iyice soğudum. Gerçekten sağlam yapılı ve uzun yıllar bana hizmet edebilecek bir tüfek almak istiyorum. Kırma namlu konusuda kafamda ayrı bir soru işaretiydi zaten çok kararsız kalmıştım CF-30 ile Hunter 440 arasında. Şimdi bir fikir edinmeye çalışıyorum. Kafamda üç marka var: Webley, Diana ve Weichrauch. Siz zaten Patriot tavsiye etmişsiniz. Kırma namlu ile problem yaşadığım için biraz soğuk bakıyorum. Forumdan daha edineceğim çok bilgi var. İlginize teşekkür ederim.

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• Maddi sorunun yoksa HW97 K al uzun süre kullan keyfine bak

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Maddi sorunun yoksa diğer, ithal ürünlere bakabilirsin ama fiyat/performans ürünü bence Patriot. Kırma namlu olması seni düşündürmesin, bunların namlu birleşimlerinde jilet gibi ince ve kaliteli çelikten 2 pul var, bu namludaki aşınmayı minimuma indiriyor ve kolay kolay sorun olmuyor.

Webley Patriot'un kurma kolunun değişmesi lazım sadece, o da, olaması gerektiği şekilde üretiliyor, yakında satışa çıkacaktır, ancak ben 750 atış yaptım kol hala, ilk günkü gibi ve bir sorun yok şuan için.

• slm yabancı marka havalı düşünüyorsan bu site bi göz derim ( CobraAirguns.com ) sonrasında air rifles i tıkla karşına 20 nin üzerinde firma çıkacak çok kaliteli tüfekler ;tufey#

• ben 1yıldır hatsan mod 135 5.5 mm havalı
    kullanıcısıyım.servis yada tamir görmedi tüfeğim ama kız gibi baktım
    makinaya.optima 3x9x32 ışıksız dürbün var ilk aldığımda gücünden
    dürbünü üstünde durmuyordu tüfeğin ve dürbünün bütün vidalarını
    kaliteli alyen vidaya çevirdim ve teflon bantla sarıp vidaladım.dürbün
    kızağınada locitect yapıştırıcı sürdüm ve monteledim stoper yerine L
    şeklnde etli lama saçtan bir parça yaptırdım tornacıda ve onuda saplama
    boşluğuna vidaladım şimdi baskı dürbüne değil L şeklindeki parçaya
    geliyor dürbün babalar gibi orda hiç bir kuvvet çıkaramaz.sayısız şişe
    kırdım

Yönetici Not'u : Yazınızda av le alakalı bölümler silinmiştir, lütfen forum kurallarımızı okuyun, bu tür davranışınızın tekrarı halinde üyeliğiniz dondurulacaktır.

• Amaç ne anlamadım. Tenekyi vuracak mıyız, delecek miyiz, devirecek miyiz, öldürecek miyiz? Durduk yerde manasız çıkışlar yapmanın alemi yok. Aynı metni copy-paste ile defalarca yazmanın da...
    Bu arada havalı silahlarla avlanmanın yasak olduğunu umarım bilmiyorsunuzdur.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• ben kaliteli bir tüfek alıpta şunu yapıştırdım,şu parçayıtornacıya yaptırdım,bütün vidalarını değiştirdim diyen bir arkadaşın yazısına raslamadım.tanıdığım arkadaşların içerisindede böyle biri yok.dürbününe demirden stoper yapılmaz dürbün ömrü çok azalır.sık sık dürbün değiştirirsin.dört tokat yemektense bir yumruk yerim başka masraf etmem.

bursateam.png