Crossman 357

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende eskiden beridir bir Revolver takıntısı var. Uzun namlulu olanlardan.
    Sorum şu olacak;
    Smith&Wesson'ın Nikel renklisini almaya gücüm yetmiyor şuan. Crossman 357'yi alıp krom vb. kaplatıp aynı görüntüyü elde edebilirmiyim? Olaki ettim, kullanışlı olurmu dökülme yapar mı?
    Teşekkürler..

• bende çok merak ediyorum varsa bilen maliyeti ne kadar olur kullanışlı olurmu cevap versin lutfen. cok iyi olur metal bi görüntü..

• Official Post

Bende eskiden beridir bir Revolver takıntısı var. Uzun namlulu olanlardan.
    Sorum şu olacak;
    Smith&Wesson'ın Nikel renklisini almaya gücüm yetmiyor şuan. Crossman 357'yi alıp krom vb. kaplatıp aynı görüntüyü elde edebilirmiyim? Olaki ettim, kullanışlı olurmu dökülme yapar mı?
    Teşekkürler..

Güzel olmaz, zaten crosman gövdesi plastik, siz plastik üzerine nikelaj kaplattırabilseniz bile sağlıklı olacağını sanmıyorum, zaten niye crosman bu kadar ucuz diye düşünürseniz sorunuzun yanıtı gelir, Co2 silahlarda benim favori silahım S&W dur, kalite ve estetik olarak en üst seviyede.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Aslında alabilsem S&W gerçekten estetik olarak mükemmel, kalitesi yıllarla sabitlenmiş. Ancak belirttiğim gibi karşılamam zor gibi.
    Gövdenin tümünün plastik olduğunu bilmiyordum.
    Cevap için teşekkür ederim.

• Aslında alabilsem S&W gerçekten estetik olarak mükemmel, kalitesi yıllarla sabitlenmiş. Ancak belirttiğim gibi karşılamam zor gibi.

Gövdenin tümünün plastik olduğunu bilmiyordum.
    Cevap için teşekkür ederim.

Merhaba. Ben de 2 günlük bir crosman 357 6" sahibi olarak bir kaç şey söyleyeyim.

Silah genel olarak gerek görüntüsüyle, gerek ele oturuşuyla, gerekse de kullanım rahatlığıyla fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Ayrıca komple plastik falan da değil. Plastik olan yeri sadece kabza kapakları ve namlusu. Onun dışında heryeri demir. Demirin üzerindeki siyah boya şimdilik fena değil ama çok kaliteli gibi de durmuyor, yani zamanla atma yapabilir. Bu arada plastik olan kısımları da kaliteli sert plastik, öyle uyduruk plastik değil.

10 metreden yaptığım atışlarda boş bira kutusunu delip geçiyor. Daha uzun mesafede henüz deneyemedim. İsabet oranı da benim gibi bir acemi için düşünüldüğünde gayet iyi. Şöyle ki az önce koridordaki atışlarımda 10'da 4 vurdum, diğerleri arkadaki bavula girdi ;rofl.; Zamanla silaha alıştıkça daha da düzeleceğini umuyorum.

Ağırlığı ideal. Öyle oyuncak gibi hafif değil. İlk gece omzum tutuldu, ağrıdan zor durdum, alışkın değiliz tabi :) Ama bugün alıştım.

Kısaca böyle. S&W 'lar eminim ki çok daha kalitelidir. Ancak bu fiyata böyle bir silah bulmanız da imkansız. Şahsen ben aradaki 200-300 TL gibi fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum.

Son olarak da şunu söylemek istiyorum: Revolver... Forever ! ;#taban^l

love is an illusion that masks the truth that there is no such thing as love...