17Ocak Ne Güzelde Köfte Koktu Nerede Buluşsak Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Rehşan çok sağol.Kerem hissetti herhalde başına gelecekleri tüymeye çalışıyor.Siyami'de Benjamin için yay getirecekti ve tetiği "kıl tetik" yapacaktı ama yok ortalıkta.Nerede bu adam yahu.

Bu hafta bi aksilik olmazsa ben de aranızdayım. Taylan abi senin bayan benjamin için tetik yayı, çekiç yayı ve o-ring ayırmıştım birtürlü kısmet olmadı getirmek. Tornavidalarla gelicem bu hafta buluşmaya :) inş senin tetiği kıl tetik yapıcaz.

• Oley.Fredy'nin dönüşü gibi birşey olacak desene.

FİLİNTALAR GRUBU

• beniş işim belli olmaz aman he fazla sevinmeyin :) ;tufey#

FİLİNTALAR GRUBU

• Bundan sonraki haftalarda buluşmalardan sonra artık bi uğrayıp afterparty yaparsınız... :thumbup:

-Webley Raider LW Singleshot 5.5mm Tasco 6-24x42

FİLİNTA TEAM

• Bundan sonraki haftalarda buluşmalardan sonra artık bi uğrayıp afterparty yaparsınız... :thumbup:

Yaparız Gökmen, yer sohbete uygun mu? Kışın atış yerine cafede sohbet için toplanırız diye düşünüyorum. Kolej sokakta Serkan ve Can ile tanış tamam mı?

Arkadaşlar,
    Bu pazar Köfte buluşmasına forumdan sadece "Filintalar Grubu"mu katılıyor. Haydi hobidaşlar biraz canlanın. Masa başında klavye ile atış yapmak iyi güzelde, :huh:;keyfs; birazda pratiğe ihtiyacınız yok mu? f;s;s
    Hem sonra Mustafa beyin 12 kişilik köfte yoğururken terlemesi başka, 30 kişilik başka ;,;-;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Geçen hafta arkadaşımız mönitör getirmişti. Renk ayarını yapmamıza rağmen bir şey görememiştik. Ben sonradan düşündüm ; klave mouse ve anakart olmadan göstermemesi çok normal . Bu sebepden ötürü bu hafta klavye mouse ve ankart getiricem ! :huh: Köftelerle beraber bol bol atış yaparız artık :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Official Post

Değerli arkadaşlarım,

Bu pazar buluşmamıza çok önemli bir toplantım dolayısıyla katılamayacağım, affınızı talep ediyorum. :(

• Değerli arkadaşlarım,

Bu pazar buluşmamıza çok önemli bir toplantım dolayısıyla katılamayacağım, affınızı talep ediyorum. :(

Hiç önemli değil Mustafa Bey, başka bir hafta hep beraber acısını çıkartırız.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• BENİM TEKLİFİM; ARKADAŞLAR PLANLANDIĞI GİBİ İKEA'DA SAAT:09:00'da TOPLANALIM, NE YAPACAĞIMIZA ORADA KARAR VERELİM NE DERSİNİZ?

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Aslında Klingonlunun Filinta Kafesinde buluşsaydık, şöyle mis kokulu acı kahveyle tellendire tellendire güne başlasaydık daha iyi olurdu da, biraz daha talim ederiz artık İkeanın süzme kahvesine :) .

FİLİNTALAR GRUBU
    Gamo CFX 4.5 (MS "Yatagun" yay tutucu ve tetik) + Square 4x32
    Crosman 2100b
    Hatsan mod.20
    Crosman 2240, rjmachine long breech, Williams notched blade sight,
    Crosman 2240, rjmachine riser breech, free floating 24" barrel, Crosman Custom Shoulder Stock
    Atak Arms Zoraki HP-01 000075
    Crosman 2240-50 PCP, breech Jim Giles,14" barrel

• BENİM TEKLİFİM; ARKADAŞLAR PLANLANDIĞI GİBİ İKEA'DA SAAT:09:00'da TOPLANALIM, NE YAPACAĞIMIZA ORADA KARAR VERELİM NE DERSİNİZ?

Bülent abi planda değişiklikmi var ? bende mi ikeaya geleyim? Yoksa söğlediğiniz gibi yildız teknik yüksek meslek okulunun karşı durağında bekleyeyim ?

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Klingonlu yarın zaten buluşmaya geliyordu.Onun mekana tam bi başlasın öyle gideriz bence.Sabah 9:00 da Ikea'da buluşup bir karar verelim.Üs müsaitse oraya gidebiliriz.

FİLİNTALAR GRUBU

• [quote='impo',index.php?page=Thread&postID=118459#post118459]Klingonlu yarın zaten buluşmaya geliyordu.Onun mekana tam bi başlasın öyle gideriz bence.Sabah 9:00 da Ikea'da buluşup bir karar verelim.Üs müsaitse oraya gidebiliriz./quote]

Tamamdır.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bugün gene toplandık.

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/2yzarkl.jpg]

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/359it5d.jpg]

[Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/2edwb6g.jpg]

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/28lghzb.jpg]

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/10zws3n.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Benim kuzen geldi bugün ziyarete.Tüfeği görünce çok kaşıntı tuttu , gelecektik ama Ataşehir'de yağmur başlayınca vazcaydık.Orada yağmamış galiba.
    Bu arada Zibidi Gonzales kim yahu?

FİLİNTALAR GRUBU

• Benim kuzen geldi bugün ziyarete.Tüfeği görünce çok kaşıntı tuttu , gelecektik ama Ataşehir'de yağmur başlayınca vazcaydık.Orada yağmamış galiba.
    Bu arada Zibidi Gonzales kim yahu?

Keşke gelseydiniz, yağmur yoktu ama iyi soğuk vardı.

Yarın çok sıkı giyinin, hele üs'se gidilirse çok çok sıkı giyinin, fotoğraftaki "zibidi gonzales" gibi giyinip gelmeyin.#hims Sonra böyle olursunuz. :!:
    zibidi gonzales= Yusuf'un oğlu Orhan g;$i

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Değerli arkadaşlarım,

Af ne demek efendim, rica ederiz.
    Bizde sadece ceza var ;kihhik, Bakalım önümüzdeki bir hafta hep beraber acısını çıkartırken
    Köftenin yanında ne kokacak....... ;şrofls;. .

• Af ne demek efendim, rica ederiz.
    Bizde sadece ceza var ;kihhik, Bakalım önümüzdeki bir hafta hep beraber acısını çıkartırken
    Köftenin yanında ne kokacak....... ;şrofls;. .

Mehmet abi sen de de hiç insaf yokmuş, Mustafa Beyi şimdiden kara kara düşündürmenin alemi neydi. ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk