Atıldığı yerde Patlayan PELLET

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • supermıs acaba karasiselere ne yapar bu

BEDAVA PEYNİR SADECE FARE KAPANINDA OLUR

• bu pelletlerden nerden bulabiliriz ? ucu en çukur olanı sanırım videodaki marka olsa gerek

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• "Hollow Head Pellet" diye google yaptınız mı dünya kadar bulunur. Hatta yanılmıyorsam hepsiburada.com' da bile bulunuyor...

Ama bilemiyorum; yasal mı ??

Bir de bana sorarsanız biraz tehlikeli... Neticede yiv set sürtünmesi söz konusu. Sakın namluda patlamasın ? Bir de artıklar namluya sıvanırsa dieselling yapma ve sonuçta namluyu bozma riski var gibime geliyor.

• Bunun yerine hedefimize çocukken kullandığımız mantar tabancalarının mantarlarından (biz tapa derdik) yapıştırmak daha güzel. Sadece hedefi vurduğunuzda patlıyor :) Benim çocukluğumda kayseride okul önlerinde havalı tüfekle 1-2 metreden üzerine mantar yapıştırılmış tahtalara ateş ettirilir herhangi birini vurana tespih, anahtarlık gibi şeyler verilirdi.

[Resim Engellendi: http://www.sakaryarehberim.com/pictures/urunler/resim616.jpg;tufey#

Hatsan Airmax Quattro 3-9x32 optima dürbün

• yumuşak zemine yapılan atışlarda patlamıyor , elma,patates vs ben attım patlamadı. o yüzden kara şişe koşan şişe kaçan şişe gibi hedeflerde işe yarayacağını zannetmiyorum.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5