24Ocak Kibritçi Cevatı Mezarında Anma Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Üşümekten korkum yada çekincem yok. Ancak benim evim size göre oldukça uzak. Siz araçlarınızı bırakıp yürüseniz evinize varırsınız. Ama ben yolda mahsur kalabilirim. Hatta gelemeyebilirim :( O yüzden C.tesi ve Pazar evde oturup, Şömineyi yakıp sucuk yapmayı planlıyorum ;) Uzun zamandan sonra, kar yağacakmış diye şömineyi yakmak için hanımdan izin alabildim :) Başka zaman temizlemesi zor diye izin vermiyor .. ;(

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Üşümekten korkum yada çekincem yok. Ancak benim evim size göre oldukça uzak. Siz araçlarınızı bırakıp yürüseniz evinize varırsınız. Ama ben yolda mahsur kalabilirim. Hatta gelemeyebilirim :( O yüzden C.tesi ve Pazar evde oturup, Şömineyi yakıp sucuk yapmayı planlıyorum ;) Uzun zamandan sonra, kar yağacakmış diye şömineyi yakmak için hanımdan izin alabildim :) Başka zaman temizlemesi zor diye izin vermiyor .. ;(

Afiyet olsun Hasan Bey, şömine keyfinede doyum olmaz hani.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Abimin de dediği gibi her zaman her koşulda her yerde ! Gerçi küresel ısınma var karı görebilirmiyiz orası meçhul :) Ama karda atıs yapmak daha bi başka olur bence ! +;tuftabV#

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

Yeter ki buluşma yerine gelmeyi bir şekilde başarınız. SCENIC 'in karda yolda kalacağınına hiç ihtimal yok ama kar yüzünden dönüş imkanı olmazsa, biz sizi elden geldiğince misafir ederiz. Endişeye ne mahal.
    Hani belki, yanlız başına evde oturmak yerine, dostlarla birlikte mangal başında biraz yemek, biraz muhabbet, biraz atış, şeklinde vakit geçirmek daha çazip gelirse diye, bir umut yazdım. :)

• Official Post

Yeter ki buluşma yerine gelmeyi bir şekilde başarınız. SCENIC 'in karda yolda kalacağınına hiç ihtimal yok ama kar yüzünden dönüş imkanı olmazsa, biz sizi elden geldiğince misafir ederiz. Endişeye ne mahal.
    Hani belki, yanlız başına evde oturmak yerine, dostlarla birlikte mangal başında biraz yemek, biraz muhabbet, biraz atış, şeklinde vakit geçirmek daha çazip gelirse diye, bir umut yazdım. :)

Mehmet bey, hasan buluşmaya gideceğim diye eşine şantaj yapıp salondaki şömineyi yakıp sucuk yapmaya tav etmiş ve olay bitmiş bence. ;kihhik,

• Alıntı

Mehmet bey, Mustafa bey işi çözmüş :) Aslında günlerden pazar olduğu için yollarda fazla trafik olmayabilir. Diğer günlerde ise aracınız ne olursa olsun birileri yolu tıkayıp kapattı mı yapacak bir şeyiniz kalmıyor. Aslında karda araba kullanmayı çok severim. Arabamda kar lastiği, çekiş kontrol sistemi (ASR) ve virajda kaymayı önleme (ESP) de var ama bu seferlik böyle olsun. Başka sefere inşallah.

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Mehmet bey, Mustafa bey işi çözmüş :) Aslında günlerden pazar olduğu için yollarda fazla trafik olmayabilir. Diğer günlerde ise aracınız ne olursa olsun birileri yolu tıkayıp kapattı mı yapacak bir şeyiniz kalmıyor. Aslında karda araba kullanmayı çok severim. Arabamda kar lastiği, çekiş kontrol sistemi (ASR) ve virajda kaymayı önleme (ESP) de var ama bu seferlik böyle olsun. Başka sefere inşallah.

İnsallah fırsat olur görüşürüz.
    Israrımız, belki sizi kandırırız da beraberce keyifli zaman geçiririz diye...:)
    Ha bir de sömine keyfinizi kıskandık. ;hirr; Keyfinizi bir nebze bozmak için akılınız atış toplantısında kalsın diye uğraşıyoruz. ;şrofls;.
    Sağlıçakla kalın. Hoşca kalın, iyi keyifler.

• Abi bu raporla herkesi korkututtun şimdi. :!: ;confused;
    Bende bişi ekliyim pazar günü 7 metrelik dalgalar oluşacakmış. Ama biz tabi dalgamızı geçip eğlenmemize bakarız. ;keyfs; .

Filintalar Gezici Atış Merkezi yarın sabah saat 10:30'da, Pazar günü de 09:00'da ikeada olacaktır. İlgilenenlere duyurulur. ;director;

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Bülent Bey, "haftanın hedefi" var mı? :)

Her an bir sürpriz olabilir. :thumbup:

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Official Post

Bülent bey, Tunç'un silahını hiç test ettinizmi? sanki o silahın içinde makasımı unuttum gibi hatırlıyorum :him:s

• Bülent bey, Tunç'un silahını hiç test ettinizmi? sanki o silahın içinde makasımı unuttum gibi hatırlıyorum :him:s

Tunç Mustafa beyin MAKASI sendeymiş, yarın vermeni istiyor ;confused;:!: ;,;-;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Bak Tunç gördün mü? Benim gibi kamyonun üstündeki malı almazsan böyle olur. ;kihhik,

FİLİNTALAR GRUBU

• Bak Tunç gördün mü? Benim gibi kamyonun üstündeki malı almazsan böyle olur. ;kihhik,

Taylan, biz allahtan illaki evdekini isteriz demedik, bizimkinden de mengene falan çıkabilirdi. ;kihhik,

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Sorma abi.Sen bize hava atarmısın "Sağolsun Mustafa Bey'in kendine ayırdığı silahı evden getirdi bana" diye.Böyle içinden makas , sargıbezi çıkar işte. ;kihhik,
    Mustafa bey'in de suçu yokki.Ayırmış kendine silahı, içine dışına bir bakayım demiş.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

O kadarda değil canım, sargı bezini çıkarmıştım, kanaması yoktuki orada bırakayım. ;rofl.;

• Official Post

Bu tüfeğin dişi olduğu kesinleşti. ;rofl.; ;lol; ;lol; ;lol;

Yanıldın selçuk ben hiç dişi tüfek satmadım ;şrofls;.