24Ocak Kibritçi Cevatı Mezarında Anma Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kar Filintası 2010 Tatbikatı başarılı bir şekilde sona ermiş :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Sanırım 3 kişi gelebilmiş. Hava muhalefetinden dolayı :)

Aslında 9 kişiydik, ;keyf; ama neyse, Tunç'a yazmamak için söz verdim.
    [Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/oqx576.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• keyifli olmuş, tebrikler. kardan adamı da kurşuna dizmişsiniz ;şrofls;.

dondurmadan önce altlık yapmadınız mı?

bu arada Bülent abi strip pokeri hep filintalar kazanmış sanırım, diğer misafirlerin üstünde pek bişey kalmamış ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Abi taktığınız 100 tl ler hala üzerinde duruyor. ;grin;

Eh ne yapalım, baktık sen yarım kilo dondurmayı yiyince, seni ısıtalım derken Taylanla, bana çok pahalıya patladı.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Kar Filintası 2010 Tatbikatı başarılı bir şekilde sona ermiş :)

Okan, Kar Filintası Tatbikatına gelemeyenler epeyce bir eğlenceyi kaçırdı. Bak bu buluşmada neler öğrendik.
    1. Marketlerde Tunç'u yiyecek reyonlarından uzak tutmak gerek, hatta gözlerini bağlamak daha iyi bir çözüm ;kihhik,
    2. Tunç ortadan kaybolursa, koşa koşa çin makarnası satılan reyona gitmek
    3. Marketten çıkmasını sağlamak için güvenliğe haber vermek ;director;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Sanırım 3 kişi gelebilmiş. Hava muhalefetinden dolayı :)

Aslında 9 kişiydik, ;keyf; ama neyse, Tunç'a yazmamak için söz verdim.
    [Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/oqx576.jpg]

Tüh ya bilseydim bende gelirdim. Hatta sandalye masanın yanında çadır kurar içine de döşek minder bile getirirdim yani ;,;- Maksat bu güzel kızlar üşüyüp hasta olmasın :)

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Tüh ya bilseydim bende gelirdim. Hatta sandalye masanın yanında çadır kurar içine de döşek minder bile getirirdim yani ;,;- Maksat bu güzel kızlar üşüyüp hasta olmasın :)

Hasan bey, şaka bir yana havalar düzeldiğinde bekleriz. ;atlig;

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Alıntı

RaptorX tarafından

bu arada Bülent abi strip pokeri hep filintalar kazanmış sanırım, diğer misafirlerin üstünde pek bişey kalmamış

İtiraf ediyorum kağıt çalıp hile yaptım.

FİLİNTALAR GRUBU

• taylan abi benjamini kullandınmı bu havada çalışmaz üşür o :D soğuktan çatlar

FİLİNTALAR GRUBU

• taylan abi benjamini kullandınmı bu havada çalışmaz üşür o :D soğuktan çatlar

Ne kullanması Kerem, bayan Benjamin soğuktan çatlamadı ama Tunç'u ısıtmak için getirdiğimiz güzelleri görünce çatladı. ;hirr;
    Taylan AA'yı, Tunç Evo'yu, bende plastik Revo'yu kullandım. Bir iki tutukluk yaptı, bakalım sıcak havada ne yapacak. Herhalde tam ayarlanmadı.
    Bu arada bende yakışıklı bir fotoğrafımı koyayım bari, hep senin yakışıklı fotoğraflarınla olmuyor öyle

[Resim Engellendi: http://i46.tinypic.com/kecids.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• ;d; ;d; ;d; tek kelimeyle harika bir gün olmuş .günü anlatan fotograflar harika biz sizin kadar cesur olamadık u½%; kusura bakmayın. filintalar her koşulda bir arada tebrikler. ;tese;kkur

Yusuf Çil

FİLİNTALAR GRUBU
    norica 5.5 mm

• ;d; ;d; ;d; tek kelimeyle harika bir gün olmuş .günü anlatan fotograflar harika biz sizin kadar cesur olamadık u½%; kusura bakmayın. filintalar her koşulda bir arada tebrikler. ;tese;kkur

Eee, ben arabamın bagajında, askeri parka taşıyorum Yusuf #hims;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Tunç bir fotonu unutmuşum.

[Resim Engellendi: http://i47.tinypic.com/102sayc.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Güzel bir gün olmuş. Mangalı göremedim. Kar üstünde sucuk ekmek fena olmazdı.

AnkFilİst Team

Daisy Powerline 856 ,177 + Gamo 4x20 TV
    Weihrauch Hw 97k ,177 + Walther 3-9x40
    AirArms S410 SL XTRA ,22 + 6-24x50

Corvus Corax'tan başka kuş tanımam

• Ben sucuk, çin makarnası, mangal, çadır, kamp, falan dedim ama adamların gözleri :!: filintiyelerden başkasını görmüyor. ;şrofls;. Peşlerine bi takıldılar taa kurdun öldüğü yere kadar gittik. Ondan sonrada biz böyle atış ;avci; yaptık, biz şöyle atış yaptık diye hava basıyolar. ;grin;

• ;,;-

FİLİNTALAR GRUBU

• Tunç'a kalsa bizim atış buluşması "Yemekteyiz" programına dönecekti.Zor frenledik adamı.

Kerem, Benjamin karşısında tel maşa olmayınca rahat edemiyor.O yüzden evde kalmak istedi.

FİLİNTALAR GRUBU

• bir daha naylon filintalık yapmıcaam.
    bir daha naylon filintalık yapmıcaam.
    bir daha naylon filintalık yapmıcaam. ;şrofls;.