AirArms - S410 SL XTRA......?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Henüz daha çiçeği burnunda, yeni üye olarak, ve fx gladiator sahibi olarak, merak ettiğim bir konuda bana yardımcı olacak tücrübeli yaşca benden ufak veya büyük ustalara danışmak istedim.

Bu güzelim hobiyi kafamda yer ederek sipariş verme kararını aldım.İlk olarak siparişini geçmeyi düşündüğüm AirArms - S410 SL XTRA silahı son anda bende nasıl olduğunu anlamış değilim ;kihhik, Fx Gladiator olarak geçmiş oldum ve çoğu kullanıcı arkadaşlarında memnuniyetinden dolayı bende iyi bir seçim yaptığıma karar verdim.

inşallah kafanızı ağrıtmıyorumdur bu arada neyse konuya gireyim.

AirArms - S410 SL XTRA içimde ukte kaldı şimdi Fx Gladiator kullanıcısı olarak bu silahla devammı etmeliyim yoksa beynimde bir kere yer eden S410 SL XTRA

silahı almalımıyım illaki kullanım farklılığı vardır 2 silah arasında eksileri demek istemiyorum artıları neler olacak.

Birkaç merak ettiğim konuda (sanırım burası mustafa beyin uzmanlığına giriyor) yatagunda satışta olan AirArms - S410 SL XTRA silahına ilave olarak çekiç ve yay silaha gerçekten 200 fps artı oluyormu gladiator,un yanına sanırım namlu çıkış hızı yüksek bir AirArms - S410 SL XTRA daha iyi yakışır diye düşünüyorum.

şimdi,den herkese teşekkür ediyorum Saygılar Şenol AKIN

• Official Post

Şenol bey, 200fps (+) hız yazmadım YataGun'a sanırım hatalı gördünüz, doğrusu (+) 100fps, aslında (+) 200fps de olur ama silahtan 30 atışda stabilite beklememelisiniz, yaklaşık 10 - 15 atış stabil olabilir, ama zaten 1050fps nin üzerindeki hızlar ses hızına geçiştir ve tavsiye edilmez isede tercihinizi ağır pelet olarak belirlerseniz bu yüksek hızı dizginlemiş olursunuz ve yüksek enerji elde etmiş olursunuz, ama benim size tavsiyem YataGun da (+) 100fps olarak satışa sunulanlardır,

Diğer bir konuda FX Gladiator ile S410 biraz farklı sınıflardır, Gladiator dünyanın en yüksek tüp hacmine sahip, Mach Grade namlulu, Biatlon kurma sistemi ile rakiplerinden tamamen ayrılmıştır ve Sentetik kundaktır ama S410 Yüksek kalite işçiliği ve klasik ahşap kundak sevdalılarının baş tacı silahıdır, Türkiyede biz S410 ları ithal edene kadar son 2,5 yıldır tek Tumbhole kundak S410 bende idi ve hiçbir zaman satmayı düşünmedim, her silahın özellikleri ve estetiği ile farklı yerleri vardır, şayet Gladiatorü satarak AA S410 alacaksanız vazgeçin çok üzülürsünüz çünkü araziye Gladiator ile yanınıza Tüp vs... almadan gider ve tam güçte 100 stabil atış yaparsınız, bu ciddi bir ayrıcalıktır ama diğer taraftanda S410 akşamları eve gelipte günün stresini atmak için elinize alıp o kadifemsi dokuya sahip ceviz kundağın üzerinde elinizi gezdirerek gevşersiniz.

Nasıl ama iyi anlattım dimi ;kihhik, aslında tamamen kendi hissettiklerim. ^^

• Mustafa Bey öncelikle cevabınız için teşekkür ederim.
    daha iyi anlatılamazdı herhalde gladiatoru satmayı kesinlikle düşünmüyorum ben yazımda kafamda soru işareti olarak kalan AirArms - S410 SL XTRA cevabını almış oldum sizden 1-2 güne kadar siparişi geçmeyi düşünüyorum eğer müsaitseniz mesai saati içinde yatagun,u arayıp sizinle görüşmek isterim sormak istediğim biraz daha ayrıntılar var şimdi forumda gecenin bu saatinde uzun uzun yazıp (Lütfen forum üyesi arkadaşlar yanlış anlaşılmasın nacizane fikrim) sizide fazla rahatsız etmek istemiyorum.
    inşallah bende bir AirArms - S410 SL XTRA sahibi olmak istiyorum saygılar.

• Official Post

Rica ederim rahatsızlık olmaz, bu hafta oldukça yoğunum, şayet sizin için gün içinde herhangibir saat uygunsa ben sizi arayayım.

• Tabiki Mustafa Bey gün içi istediğiniz saatte arayabilirsiniz malum biz turizm bölgesindeyiz kışın buralarda vakit oldukça bol :)

• Official Post

Tabiki Mustafa Bey gün içi istediğiniz saatte arayabilirsiniz malum biz turizm bölgesindeyiz kışın buralarda vakit oldukça bol :)

Tamam yarın görüşürüz. :thumbdown:

• iyi geceler akın bey bende s410 ve revo var s410 1100fps(sagolsun mustafa bey modifiye etti) revo da 930 fps hızlarda imkanınız varsa s410 alın almadan denemek isterseniz antalyada gösterebilirim.görmek isterseniz mesaj atın
    selamlar

not:bulundugum yer kemere yakın hurma köyü civarında

fx revo.

Sumatra 500 .25
    Recluse .357
    mk-390 paladin

• merhaba çok sevinirim yakından görmek isterim mümkünse pm attım tel numarası için özelden yanıtlarsanız sevinirim