STEYR LG110HP 5.5mm 40 Joule

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben bu tüfeğe hasta oldum,
    FT versiyonuda var, ama HP daha güzel, ve daha hafif. 40Joule 30ft/lb falan oluyor yaklaşık, demekki hw100'den güçlü,
    anti-vibrasyon sistemi var, güçlü bir müsabaka silahı olarak adlandırılabilir.

Uzunluk : 1000mm (5.5mm)
    Namlu uzunluğu: 550mm (40joule)
    Ağırlık: 3300gr.
    Tetik: mekanik
    Tetik ağırlığı: 50-250gr.
    Max. güç: 40 Joule

1. foto FT versiyonu,
    2. foto LG110HP

airgunturk.com/attachment/963/airgunturk.com/attachment/964/

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• oy oy oy

AirForce Condor'a rakip çıktı :thumbup:

Steyr Zaten iyi bilinen bir tüfek üreticisi, ateşli silahlar ve özellikle keskin nişancı silahları konusunda da oldukça bilgi birikimine sahip

Şimdi bu firmanın ürettiği bu pcp dadından yinmez gibi geliyor bana

• bu tufeği nerden bulabılırız hemen alalım.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bu tufeği nerden bulabılırız hemen alalım.

Türkiye'de yok. fiyatıda ülkemize gelirse 2500-3000 euro olur sanırım ;#^+.

.

ankarateam.png

• Erdem abi
    Aslında bizim HW 100 lere şöyle şekilli bir kundak yapsak süper olur
    Termopl İlker Aganın uzatma tüpleri ve güzel bir kundak tasarımı harika olur
    Ben benim kundağı feda etmeye hazırım
    Yapıcak kişiye örnek olması açısından
    Bötyle bir araştırma, yada çalışma yapamazmıyız kaç kişiyiz maşşallah

• Fatih sakın kundağını feda etme, yanlış hatırlamıyorsam Almanya'da hw100 kundağı 350-400euro gibi bir fiyata satılıyordu :!:

.

ankarateam.png

• Kundağı feda etmek ten kastım aslında şu;
    Sökiim bu kundağı sağlam bir marangoza gönderim
    Birde ceviz sağlam bir parça yolluyayım, silahın mekanizmasının yerleştiği kısmı aynı ölçülerde kopyalayarak yapsın . Fakat dipcik ve elcik kısmını biraz daha farklı mesela bu silah gibi yapsın .Orjinal kundakta yedek kalsın .. NASIL fikir olmazmı ?

• Dürbün montajı da ilginç levyeler var(aç kapa artema gibi).Bence üstteki dürbün rayı da stili etkiliyor Hw 100 lere yapılacak makyaj o olmadan aynı etkiyi vermeyebilir.

• Yaw bir silahda fazla plastik olunca benim hosuma gitmiyor. Ahsap kundaklar +;tuftabV# bence daha güzel.

• Dürbün montajı da ilginç levyeler var(aç kapa artema gibi).Bence üstteki dürbün rayı da stili etkiliyor Hw 100 lere yapılacak makyaj o olmadan aynı etkiyi vermeyebilir.

çok doğru ancak
    ben yüksek ayak sevmiyorum kaldı ki buna benzer çok güzel ayaklar mevcut
    zaten bahsetmek istediğim şey tamamen yeni bir tasarım olucak

• Bu silahlar çok eski ve köklü bir alman firmasının yapımı. Yanlız bildiğim kadarı ile bunlar kısa mesafe müsabaka tüfekleri.

egeteam.png

• Bu silahlar çok eski ve köklü bir alman firmasının yapımı. Yanlız bildiğim kadarı ile bunlar kısa mesafe müsabaka tüfekleri.

benim bildiğim Avusturya ama yanlışmı biliyorum?

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

• Official Post

600 fps gibi düşük hızlarda ve müsabaka silahları oldukları konusunda sevgili Canmin'e katılıyorum.