13 ŞUBAT C.TESİ "REŞADİYE ATIŞ ALANI", KİŞİSEL GELİŞİMİN ENGELLENMESİ ÜZERİNE SOHBETLER BULUŞMASI

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• güzel bir buluşma olmus ;d;

FİLİNTALAR GRUBU

• Abi napalım ?! Yagmur yüzünden yatamadık yere bende dedim en iyisi ağaca çıkayım oradan atayım! ;avci;

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• Videoda burada beyler

Original Video - More videos at TinyPic

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• [quote='ogen',index.php?page=Thread&postID=122265#post122265]Bülent abi grupman atışını yazmamışsın. 50mt tek delik :thumbup:

Kerem'in gözü kormasın demiştim ama sen açık etmişsin.

[Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/2nbylg9.jpg]

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• aa süper bır gun yasamasınız yıne bız calısıyorduk katılamadık aranıza kendımı oaradaymıs gıbı hıssettım fotograflarla gecen zamanı adım adım takıp etmısınız bızde o anı yasamıs olduk en kısa surede bulusmak dılegıyle bu arada rambo mumı busefer agacta yatarakmı m;s,S tebrık ederım

• yalnız bülent abi çok büyük bir eksik var bizi oyle alıstırdınkı hanı abı haftanın hedefi bır turlu goremedım resımlerın arasında

Mustafa sanırım yarın gelecek ;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk

• Öğlen saatlerinde yağmurun durup , rüzgarın azalması ile doya doya atış yaptık.Gerçekten çok güzel bir gün oldu.Layt filintalar için yapılan bu bonus buluşmada bizi yanlız bırakmayan taşfırın filintalara sonsuz teşekkürler.

FİLİNTALAR GRUBU

• yine çok güzel bir buluşma yapmışsınız g;$i atış yaptığınız yer süper yahu :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Mustafa sanırım yarın gelecek ;şrofls;.

Önce hafta bir bitsin sonra :D

Bület ve yusuf abinin emekleri için teşekkürler hakikaten çok güzel fotoğraflar yusuf abi fotoğraf çekmeyi hakikaten iyi biliyor :>

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»

• [quote='ogen',index.php?page=Thread&postID=122265#post122265]Bülent abi grupman atışını yazmamışsın. 50mt tek delik :thumbup:

Kerem'in gözü kormasın demiştim ama sen açık etmişsin.

[Resim Engellendi: http://i50.tinypic.com/2nbylg9.jpg]

;hirr;+;tuftabV#£tabanxalı$

FİLİNTALAR GRUBU

• beni aşağıda YENİ ÜYE KAYDI yapan mbe sayesinde filintalara katılmış bulundum bu buluşmada bu kadar güzel insanlarla tanışmak çok onur vericiydi. gerçi yeni üye kaydından dolayı eve gittiğimde bir yorgunluk vardı ama ???:) mbe bu :)

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• beni aşağıda YENİ ÜYE KAYDI yapan mbe sayesinde filintalara katılmış bulundum bu buluşmada bu kadar güzel insanlarla tanışmak çok onur vericiydi. gerçi yeni üye kaydından dolayı eve gittiğimde bir yorgunluk vardı ama ???:) mbe bu :)

g;$i;,;-;şrofls;.

Bülent Eğinlioğlu

Mustafa Kemal Atatürk