21 Şubat 2010 Paintsign Big Game Paintball buluşması çağrısı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • AnkaraTeam içerisinde süregelen "bir ara paintball yapsak yahu", "paintball oynasak ortalığı dağıtırız", "bir paintball yapamadık", "aslında çok zevkli bir şey gibi" homurtuları sahiplerine duyurudur.

Lafı bırakıp icraate geçme zamandır.

21 Şubat 2010 Pazar günü geleneksel buluşma ortamımız olan Paintsign'da bireysel katılımın da kabul edildiği, yani paintball oynamak isteyip de bir türlü takım toplayamayan bünyelerin kurtuluşu olan bir organizasyon düzenleniyor. Big Game.

Senaryo sahasında 25'er kişilik iki takım ile oynanacak olan saldırı-savunma oyunu 2 saat sürecek. Sırayla bir takım savunmadayken diğer takım oyuncuları savunma hattını yarıp sahanın sonuna ulaşmaya çalışacak. Oyunun ardından mangalda sucuk ekmek partisi verilecekmiş. Toplam 50 kişiyle meydan muharebesinden farksız bir hal alan oyunun daha önce katıldığım için normalden çok daha zevkli geçtiğini bizzat tecrübe ettim.

12:30'da katılımcıların Paintsign'da olması gereken organizasyonda tulum, maske ve marker(silah)'dan oluşan ekipman, 100 boya topu ve sucuk ekmek dahil katılım fiyatı 30 lira.

Kontenjanlar oldukça sıkıştığı için sayıyı kesinleştimemiz gerektiği yöününde telefldığımız organizasyona katılmayı dileyen ellerini çabuk tutarak katılacaklarını bildirseler iyi olur. Aynı zamanda katılacak kişilerin katılacaklarını burada da belirtmeleri diğer gelmek isteyen kişilerin motivasyonunu yükseltmek açısından oldukça faydalı olacaktır. Dilerseniz isimleri Paintsign'a ben yazdırıp katılacakların aynı takım içinde olmasını sağlayabilirim.

Hizmeti ayağınıza getirdim, daha ne yapayım?

Haydi bakalım.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Evren sağol.

ben + 3 arkadaşım geleceğiz, ben isimlerimizi paintsign'a verip rezervasyon yaptırdım g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben ve tahminen 7-8 arkadaşım da katılıyoruz.
    Diğer katılımları bekliyorum.

Bu arada oyunun başlaması sanırım 13:30 civarlarında olacakmış, 12:30 saatini sanıyorum tedbiren yazmışlar.

Webley Raider 10 .22

• ben de +;tuftabV# , 2 kişi yazın

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Rıfat abi yarın arayıp seni de ekletiyorum o zaman.

Webley Raider 10 .22

• Evren ; Kambersiz düğün olur mu ? ben + 2 arkadaşım ile (toplam 3 kişi ) geliyoruz. Hepimiz aynı takımda olmak şartı ile +;tuftabV#

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Elden geldiğince isteyen grupları aynı takımda toplamaya çalışyorlar fakat bireysel katılımın kabul edildiği bir turnuva da bunun bir garantisi yok tabii ki.

Hepimiz derken bütün AnkaraTeam olarak mı yoksa 3 kişi olarak mı? Ona göre bir ayarlama yaptırmaya çalışayım.

Bir de rezervasyon için katılımcıların teker teker isim ve soyadlarını bana özel mesajla iletebilirseniz de süper olur. =)

Webley Raider 10 .22

• Getirdiğimiz arkadaşlar ile birlikte Ankara Team olarak bir grup oluşturalım derim.Sayı zaten 25'i buluyıor. İsimleri özelden attım şimdi.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Bende tek kişi olarak katılıyorum.Bakalım bu yarışma nasıl olacak ilk paintball yarışmam baya kötüydü ;şrofls;. ;şrofls;. .

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• Şu anda toplam 15 kişi olmuş durumdayız. PSX profesyonel speedball oyuncuları da toplam 10 kişi olarak katılacak ve takımlara eşit bir şekilde bölünecekler. Sadece bizimle kontenjanın yarısı doldu yani. =)

Webley Raider 10 .22

• An itibarı ile 18 kişiye ulaşmış bulunuyoruz. Big Game bize özel gibi bir şey olacak neredeyse. =)

Mevcut katılımcı listesi:

RaptorX +3
    mrmataracı +1
    marlon2000 +2
    XeagleX
    serdarhavsut
    eblemis +6
    Toplam 18 kişi.

Şu anda katılım 40 kişi civarındaymış, tedbiren 2 kişilik fazladan yer ayırttım, katılacak başka arkadaşlar varsa yarın akşama kadar haber bekliyorum, yarın akşam arayıp kesin sayı vereceğim.

Webley Raider 10 .22

• Hazır 18 kişi olmuşuz 7 kişide gelenlerden alalım 25 kişilik kendi aramızda takım olalım.Hem böylece Ankarateam ın paintballdakı gücünüde bir nebze test ederiz. ;box;x

Weihrauch HW 97K .22 Maccari XL-Leapers UTG Bug Buster 3-9*32 AO
    ankarateam.png

• Oyuna profesyonel speedball oyuncusu olan 10 kişilik bir ekip de katılacak. Gerek kişisel yetene, gerekse ekipman olarak tecrübeli senaryo oyuncularından bile kat kat daha kuvvetli olan bu ekip ikiye bölünerek oluşturulacak iki takıma eşit olarak paylaştırılacak. Bu şekilde her takımda beşer kişi zaten mevcut oluyor. Üzerine biz 20 kişi olarak eklenebilir, tek takım olabiliriz. =) Tabii katılımın tam olması kaydıyla. Örneğin toplam katılım 40 kişide kalırsa-ki pek sanmıyorlar- takımlar 20'şer kişilik olacağından tek takımda en fazla 15 kişi kalabiliriz. Böyle bir durumda en kötü ithimalle biz de grup olarak örneğin 10 kişiye 10 kişi şeklinde iki takıma bölünebiliriz.

Haa yok, biz tek olalım, pro oyuncuların hepsi karşı takıma geçsin derseniz de reddedeceklerini sanmıyorum ama yazık olur bize. ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Dediğim gibi bizim grubu tek takım içinde tutmaya çalışacaklar. Zaten cumartesi günü buluşmada onu da konuşur, kesinleştiririz.

Webley Raider 10 .22

• Son durum ne ? biz kendi silahlarımızla katılsak olmazmı ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Son durum duruyor. =)

Rezervasyonlar yapıldı, aksilik olmazsa 20 kişiyiz.

Webley Raider 10 .22

• Yarın 11:32:43 de oradayım grşrz. :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• yağmurr yağıyorrr

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50