SİVAS'LI HAVALI TÜFEK SEVERLERİN DİKKATİNE (PCP, CO2 YADA YAYLI-PİSTONLU)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abim dükkan çikolatayla dolu.yeterki sen gel.başım üstüne.dükkan senin.

Ah keşke gelebilsem.Son ekonomik kıriz iyice bitirdi her şeyi.
    Artık sanal ortamda gezinti yapıp muhabbet ediyoruz.
    O da olmasa sıkıntıdan çatlarız.
    İnşaallah gün olurda yolum oralardan geçerse mutlaka uğrarım.

• Ah keşke gelebilsem.Son ekonomik kıriz iyice bitirdi her şeyi.
    Artık sanal ortamda gezinti yapıp muhabbet ediyoruz.
    O da olmasa sıkıntıdan çatlarız.
    İnşaallah gün olurda yolum oralardan geçerse mutlaka uğrarım.

başım üstüne abim.inşallah.dağ dağa kavuşmaz insan insan kavuşur demşler. ;şrofls;.

• bnde varım abı bende varım:D sukur sıvastan bırılerı var :d yenıyım ama :d tek takılmaktan sıkıldım yaa :D banada seytan dugumu at:D:D

• sivastan katılanlara 1 çevre illerden katılanlara 2 kutu çikolata var ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;. #hims #hims #hims agt

cıkolatamı ısterım o zaman:D

• bnde varım abı bende varım:D sukur sıvastan bırılerı var:d yenıyım ama:d tek takılmaktan sıkıldım yaa:D banada seytan dugumu at:D:D

cıkolatamı ısterım o zaman:D

tabiki kardeşim.dükkan senin.yeterki sessiz sinema oynamasın sivaslı arkadaşlarımız.bilgi paylaşıldıkça güzeldir.burada bi grup oluşturabilirsek çok güzel paylaşımlarımız olur inşallah.
    zaten sıkılanlar kendini forumda yalnız hisseden sivas ve çevesindeki arkadaşlar için açtım bu konuyu.selamlarımla.

• tabiki kardeşim.dükkan senin.yeterki sessiz sinema oynamasın sivaslı arkadaşlarımız.bilgi paylaşıldıkça güzeldir.burada bi grup oluşturabilirsek çok güzel paylaşımlarımız olur inşallah.
    zaten sıkılanlar kendini forumda yalnız hisseden sivas ve çevesindeki arkadaşlar için açtım bu konuyu.selamlarımla.

hem sıkılanlar ıcın ıyı olur hemde bırlıkten kuvvet dogar abı yardımlasmak bırlesmek her zaman ıyıdır

• abı genemı yanlızız mıllet nere kayboldu guzel sıvasımdan ses cıksın tabıkı dıger ıllerden de sıvasla sınırlamak ıstemem

• abı genemı yanlızız mıllet nere kayboldu guzel sıvasımdan ses cıksın tabıkı dıger ıllerden de sıvasla sınırlamak ıstemem

walla biz burdayız erhan.gelen olursa başımız üstüne.

• walla biz burdayız erhan.gelen olursa başımız üstüne.

bız hep burdayız abı yenı arkadaslarıda beklıyoruz

• Ne o yahu kos koca Sivas tan 3 kişi mi çıktı? ;$.,
    Hiç olmadı,zehirleyin bir kaç kişiyi bakın yaza kadar on kişi olursunuz. ^^

• Ne o yahu kos koca Sivas tan 3 kişi mi çıktı? ;$.,
    Hiç olmadı,zehirleyin bir kaç kişiyi bakın yaza kadar on kişi olursunuz. ^^

haklısın Selçuk Abi bol bol zehirlemek gerekiyo galiba.bu işin panzehiride belli.hemen bi bayide soluğu almak değilmi. 7 kişi oldu bu arada.inşallah yaza kadar 15 oluruz abim.5 kişi fire verse sağlam 10 kalsa fena olmaz.nasıl hesap ama .devir hesap devri abi. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• Aslında arazide PCP tüfekle bir kaç şov yapmış olsan kesin birileri zehirlenir.

• Aslında arazide PCP tüfekle bir kaç şov yapmış olsan kesin birileri zehirlenir.

bu çok iyi fikir Selçuk Abi yarında hava iyi olucakmış.ben şimdi hazırlıyım tankı topu tüfeği.yarın bi açılıyım .allah büyük.

• bu çok iyi fikir Selçuk Abi yarında hava iyi olucakmış.ben şimdi hazırlıyım tankı topu tüfeği.yarın bi açılıyım .allah büyük.

Hadi bakalım rast gele.Bir nevi balık avı sayılır. ;rofl.;

• Sivas'tan toplamda 22 üye görünmekte forumda ama kimse son zamanlarda online olmamış zamanla konudan haberdar olup katılacaklardır agt

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Official Post

Sivas'tan toplamda 22 üye görünmekte forumda ama kimse son zamanlarda online olmamış zamanla konudan haberdar olup katılacaklardır agt

Siz bir mesaj hazırlayın, ben sizin adınıza bu mesajı bu 20 kişinin e-postalarına göndereyim. g;$i

• Siz bir mesaj hazırlayın, ben sizin adınıza bu mesajı bu 20 kişinin e-postalarına göndereyim. g;$i

Mustafa abi çok güzel düşünmüşsün teşekkür ederiz,şöyle olabilirmi acaba...

''Değerli www.airgunturk.com üyesi hobidaşım,Sivas'ta ilkini düzenlemek isteğimiz tanışma,dostluk ve bolca atış müsabakalarının yapılmasını arzuladığımız büyük bir buluşma tertiplemek istiyoruz,boş zamanlarımızda bir araya gelerek hoşça vakit geçereceğimiz bu hobiye gönül veren tüm dostlarımıza duyurulur.Saygılarımızla.''

Airgunturk forum üyesi Muhammed Akgül.

agt

Fena olmadı ;grin; Muhammed abi kusuruma bakma :) senin ağzından böyle birşey yazdık ama tabiki asıl mesaj senindir,gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra son hali sana ait.

FX Gladiator .22cal , BSA 8-32x44 SWF
    Weihrauch Hw 97K .22cal

• Official Post

Profilinde şehir olarak Sivas yazan 22 üyeye yukarıdaki mesaj E-Posta olarak gönderildi ve bu konunun linki verildi. g;$i

• Mustafa Abi çok teşekkürler.böylesine güzel bi projeye destek verdiğiniz için.mesajada gelince Cihan kardeşimin yazdığı mesaj gayet güzel.Mustafa Abi bu şekilde e posta olarak iletebilirseniz çok minnettar kalırız.çok teşşekkürler saygılarımla.