20 Şubat 2010 "deliye hergün bayram" buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şaka maka, kenarda benim yaylı at arabası ile 22 Metre atışları yaparken asfalta oturduğumda soğuğu hissetmemiştim. Eve gelince 3/4 saat ısınamadım.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Şaka maka, kenarda benim yaylı at arabası ile 22 Metre atışları yaparken asfalta oturduğumda soğuğu hissetmemiştim. Eve gelince 3/4 saat ısınamadım.

;şrofls;.

yaşa, taşa, oturulmaz ;,;-

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Çok güzel bir gün geçirmişsiniz daha güzel günlerin sizlerin olması dileğiyle... keşke katılabilseydim bende, haftaya inşallah artık...

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Çok güzel bir gün geçirmişsiniz daha güzel günlerin sizlerin olması dileğiyle... keşke katılabilseydim bende, haftaya inşallah artık...

Anıl; yaylımla yarında mekandayım. 12:30 da paintball turnuvası var Saat 10:00 gibi mekanda olurum. iki tüfeğin belini kırarız istersen ;rofl.;

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• Her neden ise sonuçlar hala yayımlanmadı, evet ilk ve ikinci turnuvanın sonuçları merakla bekleniyor :him:s8o

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Anıl; yaylımla yarında mekandayım. 12:30 da paintball turnuvası var Saat 10:00 gibi mekanda olurum. iki tüfeğin belini kırarız istersen ;rofl.;

Çok isterim ama ben sanat evinde çalıştığım için hafta sonları çalışıyorum ne yazıkki yarında 10 da konutkentte dersim var,, hayallerim hafta içine kaldı(pazartesi-salı) :) ama önümzüdeki cumartesi gerekirse uyumam sabah 7 de ordayım :D

Stoeger X20 Caliber .177 (4.5mm)
    Gamo PT80 .177 (4.5mm)
    Winchester 3-9x32 Scope

• Serdarhavsutttttttttttttttttttttttttttttttt

Gomutan gızıyor gardeşim.. öyle durmayınn fotoğrafta..

o ne başbaşa öyle :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png