Sam Yang pelletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar,
    İnternette yaptığım araştırmalarda "Sam Yang - Eunjin" adlı bir Kore firmasının ürettiği .22 kalibrelik 32.4 grain ağırlığında ve 110 ct özelliğinde pelletler bulunduğunu gördüm. Linki aşağıda veriyorum.
    Böyle bir pellet ile tecrübesi olan var mı?
    Veya usta tecrübeli arkadaşlar bu pelletlerden nasılş bir performans beklerler?
    Saygılar.

http://cgi.ebay.com/22-cal-EUN…ain_0?hash=item2a04b0d259

• Official Post

Verdiğiniz linkteki satıcı Türkiyeye göndermiyor, bakın altta verdiğim linkteki satıcı Türkiyeye gönderiyor.

http://shop.ebay.com/damnbigya…d=p3911.c0.m14&_pgn=3

• Bu peletlerin kompetanı Tunç (Ogen) dir.Hem Hatsan'la hemde Evanix'le denemeler yapmıştı.Başlığı görürse fikrini yazar büyük ihtimal.

FİLİNTALAR GRUBU

• Official Post

Sizin silahınızda tavsiye etmem, bazı silahlarda isabetlilik için olmazsa olmaz gibi örneğin AR6 da, pelet boyu uzun olduğu için AR6 da namluya geçişte yamulmuyor.
    Sizin silahınızda en yüksek isabetliliği AirArms, FX, Falcon da alırsınız, bunların üçüde Çekoslovak JSB üretimidir.

• Sam yang peletler 32.4 gr olduğu için çok güçlü tüfeklerde kullanılması gerekir, aksi halde hız çok düşecektir. Ayrıca uzun olduğundan evanix haricindeki şarjörlere sığmaz.
    Eun Jin, 28.4 gr olduğu için tekli hatsanlarda kullanılabilir.

• samyang ve eunjin gibi agir peletler, ar6 gibi max gucte kullanilan modlu ve yuksek hacimli tufeklerde av amacli kullanilmak uzere uretilmislerdir. yani 10-15 max guc de atis yapip avcinin amacina hizmet eden tufekler icin dusunulmustur.

aticilik mevzuunda, yerine gore 16-18 ve 21 grain peletler her turlu ihtiyaci rahatlikla karsilayacaktir. hemde daha ekonomik olurlar.

ancak scuba tup ile dolum yapiliyor ve ekonomik kaygi gudulmuyorsa; uygun bir tufek ile tabii ki daha agir pelet kullanarak yerine gore avantaj saglayabilir.

• Sizin silahınızda tavsiye etmem, bazı silahlarda isabetlilik için olmazsa olmaz gibi örneğin AR6 da, pelet boyu uzun olduğu için AR6 da namluya geçişte yamulmuyor.
    Sizin silahınızda en yüksek isabetliliği AirArms, FX, Falcon da alırsınız, bunların üçüde Çekoslovak JSB üretimidir.

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Eunjin'i hatta Gamo TS 22 yi dahi Hatsan'da kullanamazsınız,şarjürün arkasından çıkıyor. g;$i

• @frog

TS.22 yi de kullanamıyormuyuz? Hayallerim yıkıldı şimdi :( Ben yaylıda bu pelletten çok hoşnuttum. AT44 ümde de denemek için 1 kutu alacaktım. O zaman vazgeçeceğim demekki.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Eunjin'i hatta Gamo TS 22 yi dahi Hatsan'da kullanamazsınız,şarjürün arkasından çıkıyor. g;$i

TS22'yi denemedim fakat Eun Jin AT-44 ile aynı şarjöre sahip olan Raider'da kullanılabiliyor. AT-44'te de kullanılabiliyor olsa gerek. :him:s

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• TS22'yi denemedim fakat Eun Jin AT-44 ile aynı şarjöre sahip olan Raider'da kullanılabiliyor. AT-44'te de kullanılabiliyor olsa gerek. :him:s

Ben Hatsan AT 44 'e Gamo TS 22 koyunca uçları biraz çıkıyor ve pelet yerleştirme kolunu çekince uçları traşlanıyor. g;$i